Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na vyzkum sony musela zainvestovat take dost penez nemyslis to same co u vyrobce aut ach jo.A Dellu tim vznika nejaka skoda????Dell dostal za kompa co chtel a vic na nem nevydelava dej si do nej treba vysavac ale to same muzez klido udelat z PS3 ach jo pochop ze nikdo te nebude zalovat za nic kdyz neohrozis jeho zisky.Ty porad nechapes co se snazim vysvetlit.Sony ma zisky ne jenom z prodeje konzole ale HLAVNE z prodeje her tim padem stali prisun penez ktery vyrobce vozu ani dellu nema.Vuz ani vyrobce hardwaru ti nic nedotuje jako v pripade sony protoze maji penize jen za prodej vyrobku.Ale to porad opakuju dokola. *11*
  • Pěkné. A vsadím se, že většina z těch poškozených hráčů fandila tomu přizdisráčovi. Hold všichni dělají ramena, dokud se to nestane jim.
  • Bonus? OtherOS byl jeden ze zasadnich bodu pri vsech tiskovkach v Evrope! PS3 bylo prezentovano jako domaci pocitac s moznosti her, multimedii a BR prehravacem. Zkus hadat proc... Protoze v EU maji pocitace nizsi clo nez herni konzole.
  • Ale na planetě žije asi 7 miliard lidí. Pokud jsi počítal i neobjevené světy, tak beru zpět.
  • aky uspech, nic nedosiahla, kluc je raz na nete a uz tam ostane, sony prehrala
  • Sony dělá jednu chybu za druhou absolutně nedokáže domyslet i to pozitivní co jim prolomení ochrany přinese. Já jen doufám že tenhle humbuk co tu dělá je jen na oko a ve skutečnosti z toho nedělají takovou tragédii.
  • Jak tě to poškozuje? Že se cheatuje a nabourávají účty hráčů? Heh, tak to by si se měl spíš obrátit na Sony ne? to je ukázka diletantismu Sony, kdy se totálně vykašlali na nějakou ochranu a spoléhali na špatné zabezpečení a neobtěžovali se řešit další možnosti jak to zabezpečit. Je to jak kdybych ve svojí bance zamknul dveře a byl vysmátej jak jsem si to zabezpečil, ale ejhle, on ty dveře někdo odemknul a já jsem v pr... protože už žádnou jinou ochranu nemám.
  • Tobě osobně přišla nepotřebná, to je sice moc hezký, ale jsou tu tisíce, možná miliony zákazníků, kterým ta funkce přišla hodně potřebná a mimo jiné si to koupili i kvůli tomu.

    Heh, ani nevim kolik věcí je mi úplně na nic, ale stejně je musim z daní platit, nehceš spíš bojovat za tohle? :D
  • Sony může mít licenci jakou chce, ale pokud je proti legislativě daného státu, tak mají smůlu, licence neni nad zákony ani nad práva lidí/zákazníků.
  • Alebo prestat kupovat konzole!! ;)
  • Ako to tu tak citam tak vacsina uzivatelov PS3 a asi aj XBOX su naozaj total .... Pride mi to ako za komancov. Nulova sloboda ale hlavne ze vsetko "slapalo" uzasne :D Proste stat staraj sa = Sony staraj sa co posles to ja zozerem len aby som nemusel uvazovat nad niecim ja. Ja chem iba drzat gamepad a stlacat tlacitka. Vo vacsine pripadov to tak asi aj je:(. Cest tym ktory maju nejaku tvorivost a snazia sa aj na PS3 nieco vymysliet.
  • To akoze myslis vazne s tym demom!!! WAU pust sem link ak ho mas. DIKESS!!
  • Pravej_PipMan
    Jo, přišli s křížkem po funuse, ale tohle neni nic jinýho než kampaň, aby to už nikdo nezkoušel. Potrestaj ho exemplárně? Nemyslim si, ukážou svaly? Samozřejmě...
  • To mu může být úplně jedno. Šíření teď obstarávají jiní za něj. Mimochodem je to snad standardní opatření, že nelze nakládat s tím, co je předmětem sporu.
  • ať jde Sony do prd.le *1*
  • LOL tak tieto dva prispevky boli gooood :D
  • Kupujes si konzolu ako HW alebo iba si ju prenajimas??? Ak to prve tak tu nieje co riesit!!! Iba ak si prenajimas nemozes robit co chces lebo to nieje tvoje vlastnictvo. To ze Sony je blbe a musi dotovat niekolko rokov co vyrobilo abyu na tom vobec zarobili je ich chyba. Ale jablka/hrusky sa tu vobec nemiesaju. S tym prikladom ohladne aut je to uplne OK!Ina vec je ak sony pri predaji svojej PS3 upozornuje kupujuceho na zakaz zasahovania do svojho SW pod hrozbou zaloby alebo penaznej pokuty tak potom v tom vidim problem ale potom je blbec ten kto si to PS3 kupi.
  • jestli ti vadí, že nemůžeš mít linux na ps3 tak si ho nainstaluj do pc. mne osobně ta funkce other os přišla nepotřebná a na to, že ps3 umí spoustu věcí mě to připadalo už moc zbytečný. Jenom lituju ty chudáky, kteří si stáhnou hack aby mohli hrát pirátské hry a všichni kdo se podílely na hacknutí ps3 by měli být potrestáni, souhlasím s eee.
  • Neviem co riesite. Ak je tam podobna licencia ako u softwaru, tak je to potom jednoduche. Chces sa zabavat, musis pristupit na nase podmienky. Ak nechces pristupit na nase podmienky, tak to vrat. To iste je u kazdeho softwaru. A u softwaru je uz napisane, ze spolocnost si moze menit podmienky licencie. Takze to, ze Sony zrusila Linux je iba jej zmenenie podmienok. Ak sa rozhodne, ze vypne PSN, tak to moze s kludom urobit, pretoze to ma v licencii osetrene a zakaznik moze iba na nich nadavat a to je asi tak vsetko.
  • ja mu verim sony je na hovno koupis si ps3 za 10.000kc pak se dozvis ze vlastne ani tu ps3 nevlastnis sony porat vidava firvali uplne na hovno nechapu moch sem hrat prigos hry na ps2 visel firvar a uz to nejde. sem si rikal sakra kdiz si mohl hrat na podelani ps2 hry s jednicky nechapu tak kdeto sme sakra tomas to sami koupis si auto a nemuzes si tam dat to co ches jen to coti rekne sony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit