Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela hezká klidná diskuse, dokud nepřišel psyhopat lol a nezačal tu trollit pod 20 nicky, nedospělá trapnost některých konzolistů je až zarážející, ten člověk by se opravdu měl jít léčit
  • Stejně, když vidím chování místních PC hráčů, jsem fakt rád, že nepodporuju nákupem her platformu s takhle ne zrovna psychicky normálním obecenstvem a radši kupuju konzolové verze.
    Člověk by řekl, že PC je platformou (prý) prodospělé publikum a ono ani moc ne.
    • Inteligence zdejších yupíků, Veskoslavů opravdu uráží i orangutany...
      • "Inteligence..."

        Nepoužívej slova, kterým nerozumíš.
        • stěr jako ze školky. Co tak použít aspoň 0,001% svého mozku a vypotit lepší stěr. Tohle bylo tak slabé...
          • co takhle zrušit inkognito at vime s kym mame cest. evidentne na necem jedes.
      • Veskoslav
        Za to tvoje vytříbená inteligence zvedá zdejší průměr inteligence někam k Jackovi.
        • ty máš drzost urážet Jacka, jo? Ty hlavá dubová. Ulhanec který lže kvůli games.cz :D. Jsi naprostý ztroskotanec, co leze do každé diskuze, aby se podělil o svoji blbost a lži. Je mi tě líto, ale už mě absolutně lezeš na nervy, takže už proboha zavři tu držku a aspoň měsíc sem nelez, protože jsi nasraný v každé diskuzi a nikoho nezajímáš, chápeš?
    • No pokud ti není jasné že na tuhle stránku nechodí zrovna náhodný reprezentativní výběr kohokoliv, ale až na vyjímky specifická malá skupina tak se asi nemá smysl bít do prsou jak jsi sám na výši a jak to těm PC hráčům inteligenčně natíráš.
    • Dospely clovek neda litr € na hrani
      • záleží esi je to dospělá socka nebo dospělej masér *5* někdo si vydělá za měsíc na 4 pc po 1k eur, a jinej reší esi má na benzín - pokud teda má vubec auto.
        • Draken69CZ
          Prý masérka. K u rva je to!
          • provozujji neziskovku... podporuji gay movement, islam tolerance a hate free, mám duhový tapety a dřu jak kůn
    • Pc hraci hry nekupuju ale stahuju z warezstranok lebo im po neustalom upgrade masiny neostavaju prachy na hry
      • Zatímco konzolový hráč si koupí mašinku, pak točí hry přes bazar a ještě se tím chlubí. Mimochodem, neustálý upgrade PC už je dávno mýtus. To platilo možná v době, kdy se na PC posouvala hranice vizuálu. Od té doby, co se hry dělají primárně na konzole, která jede na několik let zastaralém hw, už není důvod upgradovat. Taky se technologie nikam neposouvá. Vlastně jo, máme kvalitní blur, nízký FOV způsobující některým lidem závratě, pruhy, 30fps a QTE. Grafika se posouvá akorát v cutscénách, který jsou bohužel nehratelný a proto tak dobře vypadaj, protože můžou narvat všechny polygony do jedný postavy a vše za ní rozmáznout. Řikám si, proč to prostě rovnou neudělají v ještě lepší grafice, netřeba se omezovat hw, když je to jen cutscéna. Není přece důvod, aby to hw počítal v reálu. Vlastně jeden tu je. Ukázat *jakože* magický výkon konzole. *6*
        • A trafrna hus zagagaala
        • Jack1947
          Pany se dost prodražej teda aby byla ve reálné velikosti a měla patřičnou odpovídajicí výbavu. Pod 60 se skoro člověk nevleze to bacha náka mána noname brand mu těžko něco dá *3*
        • běž si raději poplakat kvůli mínuskám nulo
          • Nulo? Hele, nesuď lidi podle sebe a radši už si vem ten prášek.
            • a ty píšeš srance jako pc trotl pod konzolovou novinkou *15*
            • Co? Tady brečíš akorát ty kvůli svojí konzoli. Tvoje snaha mi nacpat, že mi vadí nějaký mínuska, je fakt trapná. Já se tomu maximálně tak směju. Řikám, nesuď podle sebe. *15*
            • Píše člověk, co tu 12 hodin brečí kvůli mínuskám. Nech se vyšetřit nebo si aspoň kup nafukovací panu, jelikož živý objekty asi nevyhledáváš, když tu brečíš kvůli pár mínuskám...
      • Veskoslav
        Ano proto trh na pc roste nejrychleji ze všech trhů..... *7*

        To je to, když "zástupce" konzolí Jejdásek tvrdil, že Fallout 4 se na pc prodá maximálně 300 000 kusů a zbytek to šlohne.
        • mohl bys už konečně zavřít zobák psychopate. Nikdo na ty tvoje retardované příspěvky není zvědavý. Nech se léčit...
          • Veskoslav
            Napiš to ještě pod dalšími 50 inkognito účty tupounku:)
          • Hele, troll jménem Nikdo si myká. *15*
  • mě moje ps4 stačí stejně na ni hraju hlavně hry co sem nestihnul na old genu (borderlands 2, diablo 3, čekám na remaster batmanu a šušká se o skyrimu) pařím mgs 5 a ikdyž sem nikdy žadnej jinej dil nehrál tak tohle je prostě super hra a navíc vydrží na šileně dlouho takže mě moje ps4 ještě vydrží toho bych se nebál
    • Jestli nemáš tv 4k, tak tu novou stejně nepotřebuješ, je výkonější jen kvůli rozlišení.
  • Muhaha, za par mesicu si koupim obycejny ps4 za pár babek *15* *15* *15*
    • Draken69CZ
      Tak jetá PS4 do toho bych nešel a nová zas o moc levnější nebude když Neo bude o poznání dražší tak si nebudou tolik konkurovat, se koukni kolik stojí novej X360 jako 5k za tak starou konzoli je dost, ale nemají důvod zlevňovat.
    • ucho
      a uvědomuješ si, kolik dnes stojí PS3? ;)
      • Moc old school...
  • Myslím si že výkonnější playstation bude dobrý pro ty co chtějí hrát sandboxové hry tipu ghost recon wildlands kde je velký výkon hardware potřeba. Hrál jsem na ps4 Just Cause 3 ta hra měla strašně dlouhé loudingy a hodně se sekala.
  • Treba lidi konecne pochopi, ze za cenu konzole se da poridit vykonejsi pc. Mys a klavesnice staci za par stovek a gamepad s televizi uz mate.
    • Tak tak, za 7 (XO) a 8,5 (PS4) litru to bude fakt pořádná mašina, se kterou má člověk vystaráno na dalších 20 let dopředu. *7*
      • Veskoslav
        Je zvláštní, že do toho nikdy hráči nezapočítávají cenu her a cenu MP na konzolích. Většina nových AAA her je cca o 400-500 dražší než na pc.
        • Draken69CZ
          Zas na konzolích tu hru můžeš prodat dál takže když už nic jiného se tenhle rozdíl maže.
          • Veskoslav
            No to mi nepřijde jako argument pro dražší hry:) Já jsem z Xka neprodal ani jednu a v mém okolí většina také ne, maximálně nakupují bazarovky. Když už si kupuji hru, tak čekám, že ji budu hrát, navíc při počtu her na PS4, když by člověk prodával po dohrání, tak pak nemá co hrát. A podle mě většina PS4 titulů nejsou jednorázovky, ale člověk se k tomu vrátí. To by chtělo udělat nějakou statistiku ohledně bazarových prodejů.
            • Draken69CZ
              Ne dražší hra je protože část dostává MS/SONY jakožto majitel platformy, jen jsem chtěl poukázat že máš možnost, na rozdíl od PC kde to nejde, tu hru prodat. Ok ty ji neprodáváš, ale zároveň nakupuješ v bazaru takže někdo ji prodávat musí *3* Ano když si něco kupuješ tak je celkem logický že to budeš chtít používat. Myslím že v USA je bazarovej prodej her celkem velkej business proto se taky MS snažilo u XOne prodej znemožnit. Jako je plno lidí co hrají všechno možný a raději budou hrát něco nového, třeba pro děcka to musí bejt fajn za hry co dostali k Vánocům které pak prodají dál a můžou si nakoupit další novou hru, stará FIFA a CoDko + babička přispěje a máš na novou.
          • to je ale divný argument, v životě jsem necítil potřebu prodat nějakou hru, film nebo knihu, proč by to člověk s normálním příjmem dělal
            • Psychotic
              Nejdřív argumentuješ levnějšími hrami a hned v dalším příspěvku naznačuješ, že pro člověka s normálním příjmem na tom nezáleží? Tak už se rozhodni :-D
            • Draken69CZ
              Tak jsou hry, filmy, knihy které tě ne úplně nadchnou a pak je celkem fajn že je můžeš prodat, nevím proč do toho zatahuješ peníze, ale to je jedno prostě ta možnost na konzolích je na PC není, vždycky je lepší když tu možnost máš než když ji nemáš.
      • jj, zbytek ušetříš na levnějších PC hrách a budeš celou dobu hrát v lepší kvalitě *5*
  • já věděl proč ho prodávám :D
  • Neskutečný poděl na nás hráče. Fuck Sony.
  • jinak proc se nekdo v dobe spotrebni elektroniky rozciluje nad drobnou evoluci, tomu vubec nerozumim

    koncept uzavrenych konzol bez moznosti upgradu a zpetny kompatibility pohorel na vsech frontach, kde se o o nej nekdo pokousel, ted uz zalezi jen na vas, kdy a na cem budete hrat hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit