Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak to vypadá, že s koupí PS4 si počkám až na NEO. Komp mi stejně do té doby na hry vystačí, takže je zatím čas a pak teda přejdu z PC na tu PS4.

    Původně jsem si chtěl NEO dát k Vánocům, ale když to na E3 nebudou mít, asi tyhle Vánoce nestihnou, co?
    • Draken69CZ
      Podle mě to právě na Vánoce budou chtít stihnout, mají na to ještě půlrok zdá se mi to reálné.
  • Herni pc stoji 3x vic nez konzole
    • Když kupuješ herní sestavu od alzy a podobně tak je to jasné. Poskládal jsem si kompa v roce 2011 za 18 tisíc a hraju dodnes bez problému. Stačí jen nebýt líný lempl.
      • Draken69CZ
        Tak to by mě ta tvá sestava fakt zajímala, jinak hrát bez problému znamená co?
        • Vždyť má naprostou pravdu, taky jsem v roce 2011 koupil PC za 19 000 a i dnes rozjedu hry nejhůř na střední detaily ve full hd. Mám mírně přetaktovanou GTX 560ti a AMD 1100t.
          Jediný co musím ubrat jsou textury kvůli 1GB.

          Nevím za co má teda mínuska. Chyba bude asi na vaší straně a to v nevědomosti.
          • Přesně! Taky mám komp z 2011. Už to není na high detaily, ale jenom na střední, ale v 320x240 mi to jede naprosto plynule nějakých 15-20 fps !
        • Vsak ma pravdu, uz v dobe vydani PS4 bylo nekolik technickych webu, kteri poskladali PC sestavu za stejnou cenu a se stejnymi komponentami. Ted je to jeste mnohem vykonejsi sestava. Jinak tech 20k je opravdu dost na to, abyste meli na dobu zivtnosti konzole vystarano.
          • Cože? *15*
        • Koupil komponenty za 200.000,- a za dalších 18 tis. ho poskládal. Vždyť to píše..
  • Imo pc platforme chybí lepší marketing, pak by konzole zrovnala se zemí.
    • No Bobe pc hlavně není herní platforma, tak nemůže mít podporu jako konzole
    • Dobrý produkt prodává kvalita. špatný produkt marketing.
  • DeDy
    Moc dobře si vzpomínám na dobu 16bitových počítačů, když vyšla nějaká hra jen pro ten lepší (nejnovější) model. Většinová hráčská základna se starším strojem, si mohla jen povzdechnout a hru oželet. No a o vývojářích ani nemluvím. Řešit dilema, zda tu novou technologii opravdu použít či ne. Nezáviděníhodné.
    Herní konzoli mám, ale její využitelnost byla tak 2–3 roky. Aktuální PC mám 4 roky a zatím bez jediné investice do HW. Přitom např. Alien Isolation jsem si nedávno zahrál na full detaily a to mám v době pořízení lehce nadprůměrný HW. Jediné co letos na podzim udělám, že koupím kvůli Kingdom Come novou grafárnu za cca 5–6 K a rozšířím paměť na 16 GB.
    • Jeslti kvůli Kngdom Come, tak to máš ještě 4 roky na upgrade čas.
      • von potrebuje namaxovat tu betu TED HNED!!!! a hrat assasin unity chapes??? 8gb je MALO!!!!
    • 16gb ram je nesmysl na hry, pokud nemusis mit pri hrani otevrenejch 20 oken prohlížeče, pouštět si film v pozadí a nevim co. Zadna hra to zatim nevyuzije tak, aby to k necemu bylo. Vsichni maj 8gb a stači to. Samo, jednou se bude hodit víc, ale ted to neni. Kor když máš xGB Vram. GFX kartou nic nezkazíš, pokud ti to nebude následně vyset celý na CPU... jestli jsi na omezenym rozpočtu, tak doporučuju hodně zvážit tu ram a pripadne si klacek dva pridat do ty gfx karty a vysledek bude za stejny prachy lepsi. Neco si o tom zjisti, pouzij google, taky sem to resil a tohle je vysledek mojeho bádání, tzn muj nazor. Urco bude i jinej nazor, ze 8gb je uplne nah *11* vno atd, tak jako u vseho.
      • Veskoslav
        8 GB začíná být na hranici. Obzvlášť když si KC bere cca 4-5 GB z paměti a to nemluvím o ostatních hrách, které mnohdy překročí se systémem i 10 GB (hry od Ubisoftu zejména).
        • lol tak jasne ze totalne neoptimalizovaná beta a uplně rozbity hry od ubi maj problem, tak to pak jo samo, to dava smysl pak cely, esi je tohle (neoptimalizovany bety a BS hry) vase zábava, tak doporucuju 32gb vram minimalne, radsi vic, kdyz je to tak levny, no nekup to....
      • Draken69CZ
        Při dnešní ceně ram bych teda vůbec neváhal zvlášť když win se rádo roztahuje a těch 8 už je celkem na hraně.
        • chapes voe ze ten clovek chce koupit gfx kartu za 5k???? nebud prosimte mimo, je pro nej 10x lepsi mit 8gb ram a lepsi gfx kartu nez naopak, ale je to nad vase chapani evidentne, vuuuubec nejsem prekvapen
  • ucho
    jak tak tuhle diskuzi sleduji, nejvíc jsou tím pohoršení lidé, kteří ani PS4 nevlastní. zajímavý jev :)
    já jako majitel PS4 tohle vítám. aktuální PS4 slouží stále dobře a když bude důvod, sáhnu časem po té lepší. vývojáři z Naughty Dogs u Uncharted 4 ukázali, že i z aktuální PS4 jdou vykouzlit úžasné věci, tak jen aby pak ti ostatní trochu nezlenivěli.
    • Ucho, přesně tak to cítím taky. PS tituly si jely potichu svůj underground a na konci je pekně osekanej drahokam. Já mám konzoli asi rok a k té nové bych klidně sáhnul taky. *1*
    • přesně jak píšete a tak to bude, vývojáři samozřejmě budou upřednosňovat větší výkon aby se tolik nenadřelis optimalizací. A peonum se to nějak odůvodní.
  • Pokud nové hry budou fungovat na obou verzích PS4, tak nevidím žádný podstatný problém. Navíc parametry Neo budou dost slušné, očekávám, že to nebude ani moc drahé. Mi se to líbí.
  • A nebylo by jednodušší udělat tu konzoli rovnou modulární, aby si hráči mohli dokupovat komponenty jako paměti , procesory, graf. karty a hdd, které by šly nějakým jednoduchým systémem zasunout a zapojit, přičemž by je konzole detekovala a nahrála ovladače, to samé s periferiemi jako gamepady, klávesnice, myši a joysticky.. to by určitě bylo mnohem lepší *1*
    • Důvod je jasný proč to nejde. Sony může snadno zaručit, že každý titul, který vyjde se bude chovat stejně blbě/dobře i na všech ostatních konzolích. Vývojaři nemusí řešit jakým HW zrovna PS disponuje. Na finální testování potřebují pouze jednu konzoli (No teď už dvě), ale furt lepší než 40 různých kombinací. Na druhou stranu mohli za mírný poplatek umožnit stávajícím vlastníkům PS4 upgrade na lepší PS4.
      • Draken69CZ
        A ty PS4 prodávat na méně rozvinutých trzích, hmm dobrý nápad.
    • tak jasne ze kdyby z toho udelali PC tak to bude lepší
  • Rozhodně bych si s koupí počkal na testy, jestli ta nová konzole stabilních 60 ve fullHD dá, u ps4 a X1 se slibovalo že hry nepadnou pod 30 a nakonec je to spíš 20-30 fps
  • Vy, kteri tu tenhle krok Sony prirovnavate k staremu/novemu mobilu nebo autu, tak bezte odevzdat obcanky.
    • w - občanku odevzdej ty, prototože přirovnání k mobilům je přesné a naprosto sedí ty blbe...
    • odevzdat obcanky by meli jit naivisti, kteri si mysleli ze se tohle nestane
  • cas na to si udelat konecne me vysnene konzolistum vysmivaci triko, ve kterem budu chodit po praze a tlemit se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit