Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže pojďme si to shrnout. Neumí to vlastně nic kromě přehrávání her pár písniček, které jsou na jejich drahém a zbytečném shopu. Výborně Sony. Tleskám! Ještě že vás drží jiné periférie a ne jen konzole.
    • jojo haha koupíte si od BMG Sony CD a ani si ho na nextgen konzoli nepřehrajete *1*
      • Mam PS3 nekolik let a ani jednou jedinkrat jsem na ni Audio CD neprehraval. Neni to zrovna exponovana funkcionalita s vysokou prioritou. A protoze teprve nedavno byla pridana dulezitejsi funkcionalita jako napr. prehravani DVD/BD filmu, je evidentni, ze na funkce s nizsi prioritou se dostane casem. Ale ano, kupovat si PS4 jako hudebni prehravac v dobe launche by byla v nasem regionu chyba.
    • Umi to hrat hry, coz je to co se ocekava od herni konzole. Na ostatni veci uz snad ma kazdy doma jine zarizeni. Osobne mam radeji zarizeni, ktera umi delat poradne jednu vec nez polovicate 20 veci. Touto druhou moznou cestou se vydal Microsoft. Komu se to libi ma moznost jit do XBOXu.
      • C-BEAM
        *1* čože ?
      • I na hry mam doma jine zarizeni, navic je umi o dost lip. Pak tvrdit ze konzole umi hry poradne mi prijde znacne usmevne.
        • Mě zas příde úsměvná tvá inteligence
          • Tak pokud je pro tebe lepsi 30 fps nez 60+, lepsi 720p nez fhd a vic, pak ano konzole umi hry lip. Inteligente. *15*
        • Evidentne konzole nevyhovuje tvym potrebam. Nezbyva ti nez se smirit s faktem, ze desitkam milionu jinych lidi naopak vyhovuji a jsou pro ne nejlepsi.
          • Ano, ted jsi uderil hrebik na hlavicku. Pro ne nejlepsi. Ne obecne nejlepsi, jak tu tvrdi(te), viz diskuze o gamepadech atd. Kakas si sam na hlavu. *3*
            • Nikdo tu netvrdi, ze konzole je nejlepsi pro kazdeho, jestli to tak chcapes, hledej chybu v sobe. Naopak tu nekdo razil nazor, ze by tu mela byt jen jedna jedina platforma (a myslel tim pc), coz asi uznas, ze je blbost. To same plati i o gamepadech. Na hlavu si kakas sam :-).
  • Nechápu jak si někdo může dobrovolně koupit konzoli kde je tolik omezení/nařízení.A navíc tam nejde zpousta momentálně nejhranějších f2p/mmo her
    • Mam oboji, na PC hraju uz pres 20 let, na konzoli caa 3 roky. Na te konzoli me hry bavi vic, takze PS4 koupim, kdezto do herniho PC uz investovat nebudu. Nejaky lepsi notebook na tech par zajimavych her bude muset stacit.
    • ucho
      třeba proto, že ho zajímají konkrétní hry a chce hlavně hrát v pohodlí obývacího pokoje, což mu ta konzole umožní i osekaná do mrtě? a dokud nebude SteamBox, jiná pohodlná alternativa pro to není...
      • v pohodlí obývacího pokoje můžeš hrát na každém PC dnes už má každá TV vga vstup a všechny nový PC hdmi, jo ale tys asi myslel jako většina konzolistů hraje v pohodlí své crt TV propojené cinchema a pak jim ani nevadí zastaralíá grafika stejně by to v tom PALu vic nez 720p nepoznali *1*
      • Neni no, krome PC ktere lze pres HDMI, sit nebo jiny kabel pripojit tez a muzete pouzivat i controler, ktery maji konzole. Ne v tom to neni..
        Konzole nenuti dotycneho nic dalsiho resit, dostane vyrobek primo delany na hry a omezeni s nim spojene, tedy jen ty hry, ktere jsou bud "exkluzivni" a nebo je vydaji zrovna na onu konzoli. Ale verim, ze spouste lidi prave jen toto vyhovuje.

        Kdyz si vybiram na netu vyrobek, taky nesahnu po tom se vsemi funkcemi, jen proto ze je ma. Ale sahnu po tom vyrobku, ktery ma funkce, ktere me staci nyni, pripadne do budoucna (zalezi na investici). To je na obranu kupovani konzoli :)
    • Myslíš Metin,4Story atd.? Díky nechci.
  • P1trs
    http://youtu.be/_yozUOgj1Ks asi tak
    • Jazz
      On se už naučil normálně mluvit?
  • Kozy
    Prima, tak mám jasno. Nejdřív pořádný PC a ps4 až napřesrok.
  • Nechápu proč někteří hloupí lidé mají potřebu neustále nadávat na konzole a na konzolisty obecně. To musí bejt zamindrákovaný .. a nebo prostě na tu konzoli nemaj. Čest vyjímkám, který se o tom dokážou bavit v klidu. (hraju PC & PS3) V dnešní době si totiž hry jako NHL, PGA Tour, God of War, Uncharted a spousta dalších na PC vůbec nedostanou. Tak proč nadávat na každýho, kdo si je chce zahrát?
    • To je zavist, nic jineho v tom nehledej.
  • Hmm ... vzhledem k tomu, ze to bezi na BSDlike systemu, tak ten vycet vypovida o jedinym ... zmrvime to co se da, a uvidime, jak moc budou lidi rvat, kdyz moc, tak neco lehce pridame, a zbytek jim budem po kouskach prodavat jako "bonus".

    Ted jen pockat az vyjde upraveny distro BSD/tuxe, ktery z ty konzole udela plnotucnej stroj ... ;D
    • dame soutez.kdo zvas s ps komponet narve stejne delo jako je ps4 do stejne velke krabicky joko je ps4.ale i ze zdrojem! a posle foto,je fakt machr!rozmery asi vite *1*
  • Vím, že Ps4 není kompatibilní,ale na Wikipedii píší o službě Gaikai přes kterou by hry z minulé generace šly hrát. Je to možný?
    • P1trs
      Na PS3 taky mely bezet PS2 hry... a jak to dopadlo.
    • Psychotic
      Myslím, že něco takového je nevyhnutelné, ale samozřejmě to nebude zdarma.
      Tzn. tvoje nakoupené hry budou stále k ničemu, pokud si nenecháš PS3.
      • ucho
        já myslím, že přijdou s nějakým kompromisem. ne hned, ale v budoucnu, až přestanou PS3 podporovat.
  • tak jak to tak čtu všecny ty body je to samá mínus*9* jedine + je ze dva lidi mohou používat váš obsah na dvou různých PS4 najednou
    • To proto, ze jsou tu selektivne vybrana spise negativa, pozitiva jsou povazovana za samozrejmost a neuvadi se. Precti si treba tohle, to je kompletnejsi: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=playstation-4-otazky-a-odpovedi-177089
      • Jestli to taky trochu neni tim, ze pozitiva muzu a nemuzu vyuzit, napriklad tvuj stupidni priklad jak konzole vynika v tom ze je mensi a tissi nez PC. Negativa nemuzu ignorovat a tim zmizet.
        • Jo je s prominutim blbost. Absence pozitiva je negativum. A naopak, negativum se da ignorovat, pokud neni v konfliktu s tvymi potrebami. Napriklad negativum nemoznost prehravat Audio CD muzes klidne ignorovat, pokud na tom nechces prehravat Audio CD, treba proto, ze ani zadne nemas. A naopak, kdyz si chces dat konzoli na TV stolek, kde z principu veci neni moc mista, tak jsou pro tebe male rozmery dulezite.
  • Rhulad
    Zjištění: Veskoslav začíná být trošku hudba minulosti a začínají se tu vyskytovat daleko horší pc- fanatici. Tak třeba Jump, to je zajímavý materiál k prostudovaní. Tak narušeného pc-fanatika těžko pohledat. Opravdu by mě zajímalo, co si ten chudáček kompenzuje za mindráky, ale měl by vyhledat odbornou pomoc.
    • Zajimave.. asi moc nectes me prispevky, kdyby jo tak by jsi zjistil, ze ja osobne primo proti konzolim nejsem, je to vec jednotlivcu, aby si zvazili, zda je to pro ne vyhodne nebo ne. Ale rozhodne nesnasim kecy typu: PC je dinosaur, patri do srotu, konzole jsou nejlepsi. Ja osobne shledavam vyhodu PC nad konzolemi. Ale na druhou stranu beru konzoli jako doplnek do domacnosti do obyvaku, proc ne..

      "Takze se bez ty "konzolisto - fanatiku" lecit sam. Az vychladnes nebo se vylecis v bohnicich tak mi tu prijd neco napsat " *5*
      • Rhulad
        Mě se strašně "líbí", že si nevymyslíš vlastní myšlenku. Ono je tak snadné otáčet cizí myšlenky co?
        • Ne jen ti ji vracim, proc bych mel v tomto smeru neco vymyslet, ja nepotrebuju nutne osocovat konkretni lidi, pouze se branim a to je rozdil .)
          Ale kdyz ti to dela radost, tak si uzivej vysluni *5*
    • Robotron3
      Mě přijde, že tu vidim vždycky mnohem víc takovýchle reakcí, které odsuzují někoho jiného, jak se chová. Buďto do těch diskusí přijdu, když už jsou promazané, nebo to tak fakt je, a to je snad ještě horší, než ty původní komentáře.
      • Bohuzel lidi jsou vztahovacny a uprimne i me se to stava dost casto (coz neni dobre, ale snazim se objektivne na veci nahlizet, pokud to okolnosti dovoli :))

        Bohuzel at uz clovek zastava konzoli PS nebo Xbox a nebo PC, tak je tu spousta lidi, kteri nechteji mluvit k tematu, ale vytvaret dusno. A i ja svymi nazory ho zde zpusobuju :(

        Treba o tobe vim, ze mas konzoli, ale i kdyz nekdy nesouhlasim se vsemi tvymi nazory, da se s tebou bavit, ale s Rhulad, GGG nebo Joe ani nema smysl odpovidat, presto jsem nepoucitelnej a pisu :D
        • Robotron3
          Konzoli už bohužel nemám, tak sem zůstal jen Macař a Linuxák. PS3 byla jedna z těch prvních verzí a už se odporoučela do křemíkového nebe bohužel. Ale aspoň mám teď čas vrátit se k hrám mýho mládí, který sem nestih, jako třeba LBA a jiný DOSovky :)

          Prostě se bavte o hrách, jakýkoliv osobní výpady jsou k ničemu...
          • Jo DOSovky, na par z nich jsem se tez podival v tomto roce podival, ale vyjimecne, ne mnoho :)

            Zboznoval jsem TES: Daggerfall (sice desne zabugovany, ale super :D)
            A jeden z nejlepsich humoru v Gobliiins *1*
    • C-BEAM
      " Opravdu by mě zajímalo, co si ten chudáček kompenzuje za mindráky, ale měl by vyhledat odbornou pomoc."

      a aké mindráky máš ty, že si ich tu liečiš na "pc fanatikoch" ?
      • Rhulad
        Mindráky a já? Vtipná představa při pohledu do zrcadla. Tohle je snad článek o ps4 ne? Tak proč tu bliji pc- nerdi? Mě to teda zajímalo, proč je tu nejvíc přísavku o tom, jak je pc nejlepší a nejsvatější. Když někdo napíše, že chce konzoli, sesype se na něho stádo nerdíku, kteří mu radí naprosto zcestně ať si postaví pc do obýváku což je na největší kok*otina pod sluncem
        • A proc tu blijes ty?
  • ficinho10
    Mám jednu otázku. Bude možné hrát na PS4 hry z PS3 ?
    • Jack1947
      V budoucnu "streamovane". Uz se to tu resilo. *3*
      • no takze vlastne NE to pujde jen pres internet a jeste k tomu jen hodne rychlej a propustnej coz kazdy nema na to aby se dala pohodlne ve fulHD hra plynule hrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit