Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rád sony produkty ale v tomto vám sony kaká do pusinky a někteří tomu skoro div netleskají.
    Naposled jsem měl ps2, nikdo neřešil nějaké exkluzivní hry přesto, že to byla snad každá třetí hra. Dnes máte pár her a uctíváte sony jak blázni.
    Za zpoplatnění obviňuji xbox komunitu, která si vždy nechala kakat na hlavu (pojede jen nonstop online, nutnost kamery, zpoplatnění online) Kdyby byl online mp free neřeknu nic. To co tu ale někteří předvádí je k pláči.
  • flash789
    Vetsina her financovana hraci je i na konzolich..Elite pocinaje a novym Tormentem konce. Takze SC nebude vyjimka, to ze to lidi zaplatily absolutne neznamena ze to pak Roberts nemuze vydat kde bude chtit. A stejne, je to nehotova hra s nejistou budoucnosti, proste se nepocita.
  • flash789
    Hledal jsem to jen kratce. Ale spotreba dnesniho typickeho amd procesoru (ma ho i ps4) a k tomu 1060gtx+ zakladni deska + pameti je pri hrani W3 cca tak jak jsem psal. karta 150, procesor 100-125, deska 50 a pameti cca 40. nebudte liny a najdete si to, k tomu monitor, repraky a jste blizko ke 400w. Konzole se da taky snadno dohledat, PS4 pro max 140 watu, plus TV cca 80. Jestli je to a par wattu min nebo vic je jedno, je to bezmala jednou tolik v neprospech PC. A o tom jak hra vypada se nebavim, bavim se o spotrebe a placeni za elektrinu. Jste jak pitomci, proc ma asi ta grafika jako minimum uvedenej zdroj 500W, Asi proto ze by ji stacil 200W? Ne, ma ho proto ze to pak celkove pocitac proste potrebuje, a kdyz to potrebuje tak urcite nezere 150w jak se mi tady snazite tvrdit. Jak rikam, milion vysvetlovani, pac jste debilove co si neumeji dat dve a dve dokupy.

    PS: PS PRO ma 4.20 TFLOPS
  • ucho
    time management je klíč...
  • A já hrál, když tys byl ve hvězdách...
  • Máš nějaký důkaz nebo sis to vycucal z paty? Pokud ano, tak rovnou přihoď i screeny jak vypadá nastavení grafiky a jak to běží, protože to vypadá, že se tady totálně znemožňuješ. PS4 má výkon 1.8 TFLOPS, GTX1060 má 4 - 4.4 TFLOPS podle modelu, tj. skoro 250% výkon a to je jen grafika. Přidejme nechutně zastaralý procák PS4, se kterým si i to tvoje 4jádro vytře a jsme někde jinde. Ještě aby to nežralo víc, když to poběží mnohem líp při nastavení grafiky jaký má PS4.

    Přestaň se už ztrapňovat... já vím, že tě to baví, ale už je to nuda a nemám chuť si s tebou hrát na hloupost.
  • Cisla absolutne vycucane z prstu. Sis myslel, že takovou sestavu a wattmetr nikdo nemá?
  • Hele co to máš za rodinu, že zvládneš dohrát tolik her?
    My jsme 2+1 a čas na hry je jen, když už všechno kolem spí. A teď jsem rozhodnout, jak těch 5-7 hodin využít? Něco si zahrát, podívat se na něco nebo to prospat? Bez vyjímky každý den. Nakonec si o hrách už převážně čtu, neb energie v noci ubývá a u hraní usínám víc než u čtení.
    Nějaký dohady na čem hrát, vaše starosti na mou hlavu!
  • flash789
    Ja hral na PC kdyz jsi rikal houvnu papu, mladence:)
  • Lol. Quake 3 se na PS/DC hrál možná s botama, ale ne multi. O ničem, když tam není singleplayer kampaň. Hru s botama (který ani nejsou v Quake Champions) ti nikdo hrát dneska nebude. To nemluvím o tom, že si lidi připojovali myš, protože s gamepadem mohli hrát akorát tak na easy. To nemluvím o tom, že komerční úspěch konzolovýho Quaka byl směšnej. Logicky, je to primárně multi hra a na konzolích to s gamepadem nemá smysl hrát. Bethesda může v tomhle případě na konzole akorát hodit bobek.

    Dále. Jestli je SC hotový nebo ne nemá vliv na fakt, že je to druhá nejdražší hra všech dob a je hratelná, takže... co to tady zkoušíš? Že není udělaný komplet obsah a mechaniky je věc druhá. Hra je po technický stránce funkční, takže graficky se dá porovnávat, takže opět taháš slámu, viz. argument až to vyjde za 10 let, tak už to bude fungovat na konzoli. Lol, samozřejmě nebude, protože je vyvýjená jen na PC a tak si jí taky lidi zaplatili, bez kompromisů. Nikdo nebude financovat z peněz lidí vývoj konzolový verze, ty mimoni. Navíc hra se neustále s časem vylepšuje, protože není omezena hardwarem. Stačí se podívat, jak vypadala před 2 roky a jak vypadá teď. Engine se neustále upgraduje. Jo, to je výhoda, když nemusíš řešit konzole. Máš smůlu, žebráku. :D Srovnávání s Elite snad ani nemá cenu komentovat, to je hra o 2 třídy níž grafikou a náročností, kterou by zvládla i PS3.
  • flash789
    PC jsme skladal mockrat neboj. Tak tedy. 200W zdroj v PS 4 a 500W zdroj v PC..porad nevidis rozdil?
    PC treba z 1060GTX a 4 jadrem zere pri hrani zaklinace 3 kolem 350 - 380W. PS 4 pri hrani zaklinace 3 105 - 140 W. Doufam ze vam to ted staci, kdyz jste to hned na poprve nepochopily. Nevim proc se vam debilum musi vsechno yvsvetlovat do posledniho detailu a neumite si dat dve a dve dokupy.
  • Lol... 350W zdroj neznamená, že to tolik bere. Kdybys aspoň jednou v životě skládal PC, tak bys nevyplodil takový nonsense...
  • ucho
    mně s tím vždycky pomáhá starší brácha, ale jako nad Uplay jsme laborovali snad tři hodiny, než se to podařilo rozchodit. muselo se to tam odkliknout 2x. Steam je oproti tomu v pohodě, jen teda nesmím restartovat počítač, to je pak průšvih a je potřeba se logovat znovu. ale hledej pořád na stole ten papírek s heslem. no jednou mi ho mamka vysála a byl jsem týden bez Steamu.
  • ze ma nekdo 1000w zdroj neznamena, ze to zere 1000w :DDD

    to je maximum, co umi dodat

    flash a jeho packovaci svet vzdy pobavi
  • flash789
    Tak hlavne ze si to umis zduvodnit, blbe, ale umis. jestli srovnavas PC z 500w zdrojem a treba PS4 pro ktere zere max 140W a televizi ktere se nedostane ani 80w tak ses blazen. I ty sunky co zminujes maji aspon 350w zdroj. Proste hrani an PC je drazsi, a tecka..muzes kolem toho kafrat jak chces a stejne to porad tak bude.
  • flash789
    Ja nemluvil o kvalite, neumis cist? Na PS2 byl Quake 3 Arena, hral se gamepadem, co to meles?
    Star Citizen neni hotova hra, prijd ho adorovat az bude hotovy, a az bude ( za deset let) bude i na konzole, nevidim jediny duvod proc by si Roberts nechtel vydelat penize navic, stejne jako Braben ktery dal Elite na obe konzole..a svete div se, podporuji HOTAS a zaroven se hraji dobre i gamepadem. PC a exluzivity to je takova vzacnost jako voda na pousti.
  • Chápu že pro konzolovýho morona je obtížný se zaregistrovat na víc jak jednom místě a nainstalovat si pár prográmků, ale věz že je to opravdu snadný a možná bys to s maminčinou pomocí zvládl.

    Osobně mě tohle zdražení přijde docela nechutný, ale na druhou stranu, mám plus předplacený na dva roky dopředu, takže zas tak moc mě to netankuje. Aspoň ty hry co tam dávaj se občas povedou.
  • To on ignoruje, protože se baví jen o exkluzivitách. Prostě dobrý hry jsou jen ty exkluzivní a za 100 mega. Všimni si, jak tu nikdo z neuvádí třeba Nier: Automata, protože to je i na PC. :DD
  • +1
    Souhlasím se svým alter-egem.
  • radší platit pár korun než mít jak na PC padesát klientů a každou hru spouštět přes jiného zalagovaného klienta. Ne, děkuji nechci.

    Ty hry "zadarmo" nepotřebuji, ale co je na PS+ super jsou ty slevy, hry jdou nakoupit za pár korun.

    Jinak jak obvykle zdražení nejvíce tankuje PC panice...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit