Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    dost hráčů multiplayer nezajímá, to taky bereš v úvahu?
  • Hry zdarma jsou většinou paskvily a sleva nemůže být slevou, když je podmíněná placenou službou. To si snad děláš srandu.

    Jinak platit nemusíš, ale potom si nezahraješ mp, což je celkem průser, když vezmeme v potaz, že u sousedů máš mp zadarmo.
  • Draken69CZ
    Službu si platit nemusíš a když už tak v rámci služby máš hry "zdarma" a slevy na PSN, to si započítal?
  • Cyklus konzole = 5 let = 300$. To je víc, jak polovina ceny samotný konzole. Ale to nebrání jistým lidem to při porovnávání nezapočítávat. LOL?
  • Souhlas, je to docela šupárna...
  • Nejak se to hrani na konzoli prodrazuje. Kdovi jestli nakonec herni PC nevyjde i levnej.
  • Strašná služba. Nutnost platit abych již u zaplacené hry mohl hrát mp.

    Sice mi pak "darují" nějaké hry ale to je na prd. Řadu her co darují bych stejně nehrál, řada her má dlc atd a ty nedaruji apod. Nedá se na to spoléhat a ty herní pecky stejně člověk kupuje ihned...

    Zlaté PC. Tam tahle paušální platba není a je možné mít hry v jazyce jakém chci a nebýt hloupě omezen regionem. Také je možné koupit hry za levno z jiné země atd.
  • ani dalsich 15% by mi nevadilo, sony potrebuje vydelavat, to neni dobrocinna organizace
  • ucho
    ono na českých hráčích si Sony o moc víc nevezme, když za poslední dobu klesl kurz koruny vůči dolaru přibližně o 15 %...
  • tzv. dan za uzivani uzavrenyho systemu, jsem pro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit