Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star Citizen je druhá nejdražší hra v historii a ty ho nepočítáš. Tomu říkám ignorance. Mě jako hráčovi může být ukradený, jestli to zaplatili lidi nebo publisher. Na kvalitu hry to samozřejmě nemá vliv. Ale podle tvojí zvrácený logiky asi má.

    Quake na konzole nebude, protože by to bylo na gamepadu nehratelný.

    Závěr. Kvalita her se neodvijí od toho, kolik hry stojí. Důkaz = Nintendo.
  • ucho
    kecáš z hladu. nikde jsem nepsal, že hry z bundle většina lidí jen sbírá a nehraje...
    to je fakt vtipné, že ani neumíš číst a chápat věty v souvislosti. to je vždy plodná diskuze.
  • Morraw
    No, už bych neměl asi dále reagovat, ale většina dnešní AAA produkce je multiplatformní.
  • Morraw
    Za prvé, nikde nepíšu nic o tom, že je něco lepší, ale normálně, světe div se, diskutuju v diskuzi a reaguju na komentář.
    Za druhé, je vtipné, že mě osočuješ z argumentování co je lepší a pak sám argumentuješ, že hry z bundle stejně většina jen sbírá a nehraje.
  • Mě šlo ale o porovnávání ceny celkově. 300$ navíc za elektriku možná dáš, ale to se bavíme o PC, který je někde jinde, než konzole. Dražší PC = větší spotřeba = lepší grafika / fps. Za kvalitu se logicky platí. Když se budeme ale bavit o průměrném PC cenově na úrovni konzole+online služby+rozdílu dražších her, prostě o těch šunkách, který má podle těch zde tolik zmiňovaných Steam statistik většina hráčů a přidáme větší spotřebu TV oproti monitoru, tak na elektrice moc neušetříš.
  • flash789
    Tak co zbejva zejo..kde nic neni ani cert nebere...
  • flash789
    Ukaz mi jednu jedinou PC hru ktera ma produkcni hodnoty jako treba prvni dil destiny a zklapnu. proste nikdo enchce rvat stovky milionu do PC only hry, pac se to nevyplati. Star Citizen nepocitam, to je kapitola sama pro sebe.

    PS: Quake bude i an konzole, to se muzes vsadit, PC exluzivni je hlavne proto aby se to otestovalo. MMO je domena PC mas pravdu, Warhammer je stretegie, ty jsem zminoval. ARMA neni na konzolochich pro nikoho moc zajimava, kdybyb ybla uz by ji tam davno yvdali, leda ze by enchteli penize, o cemz dost pochybuju. pac v konzolich tam jsou penize, na PC dost tezko.
  • ucho
    uvědomuješ si, jak jsi hloupý, když se snažíš argumentovat v diskuzi o tom, co je lepší? pro každého je lepší něco jiného. proto si někdo koupí PS a kupuje si hry tam, proto si někdo skládá herní PC a kupuje si hry tam, proto si někdo kupuje obojí a hraje všechny hry, které chce.
    Humble Monthly je prakticky alternativa PS+. ano, u Humble ti ty hry zůstanou, ale popravdě, pokud někdo ty hry v brzké době nehraje a nedohraje, už je patrně nikdy hrát nebude, protože přicházejí stále další a další hry. je tedy hezké, že někdo sbírá na PC spoustu levných her, ale pokud je nehraje, jsou mu na nic a vlastně jen háže peníze z okna. to samé PS+, pokud si tam někdo sbírá hry a nehraje je, je to pro něj k ničemu a vyplatí se pro něj koupit si jen ty hry, co chce hrát. ale o tom to právě je. každý to má nastavené jinak, každý chce něco jiného, každý to má jinak s volným časem a tím, co ho baví za hry. řešit, jestli je lepší PC nebo PS a kdo utratí méně peněz může jen blbec.
  • Morraw
    Ale na humblu zaplatím jednou a ty hry mi zůstanou a ještě si můžu vybrat jaké a zbytek někdy vyměnit. A na Steamu a všude jinde jsou celkově ty slevy mnohem větší.
    Na PC zaplatím vice za HW, ale za SW podstatně méně než na konzoli. Včetně PS+.

    Pokud tady ovšem nezačně konzolista argumentovat, že hry prodává nebo mění. To můžu i se steamem.
  • Morraw
    Exkluzivní hry. Proboha, kdo to na PC potřebuje. Nevím, že by se tam musel někdo ohánět, že je exkluzivně na PC. Tam na to každý hází bobek.

    Oháníš se tu indie, jak kdyby to byl herní žánr. Indie je dnes všechno od pixelartu po velké hry - střílečky, strategie a rpg.
  • Půjdu proti proudu, ale jsem s PS plus spokojený a multiplayer moc nehraju. V práci mám v ruce furt myš a klávesnici, takže už jenom to, že držím gamepad, je větší relax (mám i PC se Steamem, xbox ovladač k PC, ale není to ono).
    Když vyšlo PS4 tak dávali plus hry naprd, ale teď už je to mnohem lepší. Kvůli rodině mám tak akorát čas dohrát ty 2 PS4 hry měsíčně, jednu na PS Vita a 1 na PC. To že ty hry mám jen dočasně vůbec neřeším, prostě dohraju a jdu na další. Těch pár opravdu dobrých si koupím..
    Když každý měsíc koupíte na PC HumbleBundle za cca 8$, pak koupíte na Steamu ve slevě za 5$, tak vás to výjde nastejno jako hrát na PS4..
  • ucho
    ale on tě nikdo nenutí tu službu platit. každý si může zvážit, co se mu vyplatí. přijde ti nevýhodná, neplať. přijde ti nevýhodná a platíš? jsi trotl.
  • It is a SONY tm *14*
  • žÁDNÉ exkluzivní hry ? Co si hulil... :D (WoW, Warhammer, Quake, ARMA, EVE, Star Citizen... atd...plus nepočítám "exkluzivity" play anywhere, které si rovněž zahraješ pouze na PC, pokud nejsi konzoloonanist...
  • přesně tak.
    Za 1.) většina těch her zdarma jsou úplné blbosti, které člověk ani většinou nespustí...
    za 2.) ty hry "zdarma" se zamknou při přeřušení předplatného.

    Osobně mě čistý multiplayer na konzolích moc nezajímá, ale pěkně mě sere, když vývojáři i obyčejný Split Screen podmíní placením PSN a to je už moc (FU Sony)
  • Draken69CZ
    Ano, dobré doplnění, ty uvozovky tam mají svůj důvod.
  • flash789
    Tak ono za tech 5 let herni PC spolyka 2x tolik elektriky nez konzole, takze tech 300 dolaru navic vyplaznes tak jako tak. To je porad dokola..
  • flash789
    Akorat holt na PC nejsou krome indie a strategii zadne exluzivni hry. Na konzolich navic odpada obsirani kolem PC, konfigurace atd. Idealni je mit doma oboji, ti chytrejsi to tak maji. ostatni jsou holt cleny nejakeho tabora:)
  • flash789
    Tak hry zdarma, jak se to vezme. Jakmile prestanes PS plus platit hry co jsi dostal v ramci tehle sluzby se zamknou a nejdou spustit dokud zase nezaplatis.
  • Samozřejmě, že beru. Od takových lidí pak argument o základní ceně konzole vezmu. Akorát s velkým mínusem, že to neumí mp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit