Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem dospělej člověk.Hrál jsem DE 1 jako dospělej člověk.Hrál jsem DE 2 a byl jsem spkojen.Nicméně souboje s bosáky v DE3 jsou přiblblé a trapné.Vzhledem k obtížnosti hry, kdy stačí jedna kulka a jdete za Anubisem.Hry aspiruje na hru roku - právem - pokud dojde na souboje s Bossem, nejsem si jist.Hra má pegi 18, příště si uvědomte tvůrci pro koho hru děláte, pokud se vracím unaven z práce, chci hrát reálnou hru kam se uteču schovat, ale sWačky typu Boss si nacpěte do análu.
    • Jo, souhlas.Až na souboje s bossy je hra unikátní.
  • Mě přijdou ty bossfighty jako jednoznačně nejslabší stránka hry. Kdo si myslel že dát do hry protivníky s x miliony hp bude zábava? Prvně jsem preventivně sebou tahal raketomet a on ten prevít přežil 5 zásahů. Na Yelenu jsem si vymyslel omráčení pomocí PEPS a posléze probodnutí čepelema, ale hra je prostě tvrdohlavá a útoky na blízko zakazuje, prostě k naštvání.
  • Preed
    No ja som problemy nemal a hral som to cisto stealth,jedinu zbran co som vzdy mal bola pistol s tlmicom maximalne vyboostena ako sa dalo+nejake granaty,ale je pravda,ze som mal vela praxis point lebo som robil vsetko co sa dalo,exploroval som a isiel som na pacifistu,co sa mi koniec ani nepodarilo,boh vie co to posralo,ale dobrovolne som nikoho okrem bossov nezabil,takze som mal zrejme viac augmentov ako priemerny hrac,pre mna ako stealth hraca ti bossovia boli celkom slusne ozivenie pretoze normalne som vobec nestrielal,ale je pravda,ze posledny(4.) boss bol urobeny fakt biedne,resp. ze jeden augment znici kompletne cely design toho bossa je celkom dost velky fail.
    • Pacifista mi tiez nenabehol, ale v DRB som si vsimol, ze uspávacia šipkovka mi par grazlov zabila, hral som to na hard tak bud to bol bug, alebo proste neuspavat do kokosu a hlavne si vsimat ci neni ikonka pri "omracenom" tele lebka :) Ked bude patch, tak to zbehnem este raz na easy, podla moznosti ani nikoho nebudem omracovat, vyskusam ci budem mat dostatok XP. Inac, nepamatas si kolko si presne nahral? http://s496.photobucket.com/albums/rr326/bigfutus/Deus%20Ex%20Human%20Revolution/?action=view¤t=dxhr-2011-09-05-12-26-54-14.jpg
      • Preed
        Nepametam,ale pozrel som sa,208 505 expov som mal. ->
        http://img855.imageshack.us/img855/7571/2011092000001h.jpg
  • yep. a proto si, stealthaři, vždycky šetřete desítku s průraznými náboji. Vždyť máme rádi výzvy a ukidlit Namira pistolkou je mnohem větší švanda než to do něj prát laserovou bomba puškou, no ne? :)
  • jako by autor téhle informace nehrál Deus Ex. Celkem by mě zajímalo, jestli bylo víc možností (nenásilné, hackerské, plížící...), jak zabít agentu Navarovou (v Boeingu - volitelné), Toho plešatýho Robokopa (už si nevzpomenu, jak se jmenoval - Francie), J.C.D prototyp č.3 v podmořské základně .......
    • Viz níže, minimálně killphrase a/nebo útěk.
  • Asi je trochu moje chyba, že jsem hrál DX HR celkem restriktivním stylem (nejtěžší obtížnost, pokud možno bez poplachů, omračování nepřátel výhradně pomocí takedown, žádné používání zbraní), ale první boss se s takovou postavou porazit nedá. U něj mi nezbylo nic jiného než granáty a brokárna, stealth styl šel do kopru. Takže nejde ani tolik o to, že by byly souboje nehratelné, ale hra v podstatě těžce zvýhodňuje stealth aby Vás pak několikrát postavila před situaci, kde nelze jinak, než dotyčného rozstřílet brokovnicí nebo zničit granáty. Je hezké, že bosse jde rychle rozsřílet těžkou puškou, granátometem, sniperkou nebo minama, ale pár z nás to takhle prostě hrát nechce. Tohle je jedna z věcí, které měla jednička vyřešené lépe (killphrase).
    • USER47
      I první boss se s takovou postavou samozřejmě porazit dá, dokonce s úplně prázdným inventářem.
      http://www.youtube.com/watch?v=3TLziItg6ks
      • Jo a ještě...
        http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=4v1X5F0d58I
        *1*
        • USER47
          To je asi zapomenutej bug:). Všichni bossové mají ochranu proti melee útokům, Namirovi to asi zapomněli dát na okamžiky, kdy skáče přes zeď.:D
      • Haha, díky téhle diskuzi jsem zjistil jak moc nekreativní jedinec jsem. *15*
      • Rozumím, těch bojových řešení jsou samozřejmě kvanta. Mám k tomu dvě výhrady, jednak to není na nejtěžší obtížnost (to je člověk ustřílen podstatně rychleji) a druhak mi šlo právě o to, že i stealth postava musí nepřítele zabít střelbou/granáty/výbuchy.
    • BTW Jedničku šlo dohrát bez zabití jediné postavy a to včetně bossů.
      • Ano, ale myslím, že kromě Boba Page, ten zemře v každém případě a vždy vinnou hráče...
        • Ne, Bob Page při konci, kdy se JC spojí s Héliem a Icarem, nezemře (alespoň to z outra nevyplývá). A jediný konec, kdy JC zabije Boba přímo, je konec za Illuminate.
      • USER47
        Pokud vím, třeba Gunthera jsi zabít musel. Každopádně Anně se možná šlo párkrát vyhnout, ale když tě konfrontovala při útěku z vězení MJ12, tak hra počítala s tím, že ji zabiješ. Šlo se tomu vyhnout jenom exploitem, ale hra se pak stejně chovala, jako bys ji zabil. Stejně tak nevím, jestli se dá vyhnout Simmonsovi, když se ti postaví podruhý.
        • Viz výše. Stačilo utéct. Gunthera člověk znovu nepotká, ale u Simmonse s tím hra počítá a znovu se s ním člověk setká na začátku Area 51. Jinak nevím, jestli se jako exploit počítá i to, že střílím sniperkou do nohou tak dlouho, až začne boss utíkat a pak jej omráčím kuší (teď si z fleku nepamatuju, jestli je tak Anna napodruhé v UNATCO vyhodnocená jako poražená nebo jestli je podruhé opravdu nutné ji zabít). Hra to bere jako porážku bosse, ale boss není mrtvý, stejně jako MIB (a WIB) je možné jej v takový moment dokonce obrat o věci. Jinak jako nebojové řešení vnímám použití killphrase či útěk, případně proplížení se kolem Simmonse v Area 51. A právě to mi v DX HR chybí.
      • vážně? přít se nechci, ale zajímalo by mě, jak....? Já asi mám moc násilnou povahu. Já si jedničku vychutnal s pistolí s tlumičem a granáty...
        • Ona na to upřímně nebyla hra úplně stavěná u bossů (každého jiného stačilo omráčit obuškem, Man a Woman In Black paralyzérem kvůli výbuchům), ale šlo to. První setkání s Annou Navarre stačí nedělat nic (případně to co u druhého), u druhého setkání stačí střílet sniperkou do nohou, dokud nezačne panikařit a utíkat. Možná je potřeba to tak udělat u prvního setkání v Boingu, jinak hra nevyhodnotí, že byla napadená a napodruhé se neotevřou dveře ven z UNATCO, dokud není opravdu mrtvá. A s Guntherem se napoprvé nedá dělat nic a napodruhé stačí utéct. Se Simmonsem stačí napoprvé (v podmořské základně) i napodruhé (Area 51) prostě utéct pryč.
  • Prvni dva bose jde udelat jednoduse teaserem bez ztraty zdravi. Oni se totiz po zasahu ani nehnou a Jensen staci znavu nabit taser. I na nejtezsi obtiznost primitivni. Staci jim asi 10 zasahu.
    • To by mě v životě nenapadlo, dobrý tip.
  • Ja na hard prvniho bose udelal tak, ze jsem na nej hodil ty sudy (explodovaly) a pak stacila jedna rana odstrelovackou do hlavy. Nastesti, mel jsem jen dva naboje, odstrelovacku jsem sebral chvili pred soubojem s bosem. Ale i v te mistnosti bylo k dispozici spousta zbrani. V podstate me bos celou dobu nezahledl a dostal jsem ho stealth technikou.
    • no a to je uz asi 1000ci zpusob jakym slo ktereho koliv bossa zabit bez vetsi snahy ... tak nevim jestli jsou hraci tak nekreativni nebo kde vznikla tahle fama ... ja bych sice bossy vypustil uplne ale alespon je zachovana volnost pristupu k jejich likvidaci ...
  • Kde vůbec vemu tlumič na 10mm a výbušné náboje do revolveru? Nějak mě ty upgrady zbraní při průjezdu hrou minuly.
    • USER47
      Tlumič je například k dostání u překupníka zbraní, na kterýho tě odkáže Greg Thorpe po záchraně jeho a jeho ženy v úvodní misi.
    • tlumic i vybusne naboje muzes jak koupit tak najit (chce to prohledavat kazdou sachtu, kazdy stul, kazdou skrinku, kazdy suplik .. v podstate temer vsechno lze najit ..
    • Oboje jde určitě koupit... Ale taky pokud budeš prohledávat důkladně lokace tak minimálně tlumič bys měl najít.. U výbušné munice si nejsem jistej...
  • septicflesh
    To se tady musí řešit denně každý augmentovaný prd o Deus Ex?
    • myslim, ze "mit moznost a nechtit cist" je v kazdem pripade lepsi nez "chtit cist a nemit moznost" ... ale chapu, ze rozliknout, napsat par slov, opsat kod a odeslat je mnohem jednoduchsi nez neudelat nic
    • Hairy_Ass
      Vážně? Poslední info bylo o tom, že vyšel PC patch v krátké zprávě minulý pátek. Jeminkote, to je hrozný! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit