Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 rány granátometem, a padne i poslední boss ;)
  • Cosi
    Mě stačili granáty a taky to hraju na stealth/hacker typ. První když do něj naperete tazer začne se klepat a než se vzpamatuje házim pod něj granáty (ty ho taky omráčí a i zabijí).
    • Cosi
      Na druhou jsem vyzrál zase s minama. Ani nevim, že tam jsou nějaké generátory co se dají rozstřelit. Šla jsem za roh tam jak jsou dvě přístupové cesty, na každou stranu hodil minu a když bouchla napral jsem do ní zásobník z 10mm pistole.
      • Cosi
        A to je na Deus Ex príma, každý to hrál jinak nejen souboje s bossy ale i celý průchod hrou. Jinak bych ale byl pro možnost schovat se a bosse nepozorovaně omráčit.
        • skus to hrat na rozne obtiaznosti, na najlahsej ti staci na proveho jeden granat na najtazsej som pouzil raketomet dva zasobniky samopalu, 3 granaty a musel som ho dorazit pistolou. pre typka co hraje bez zabijania a nema celu zbrojnicu je to peklo.
          • No to je zaujimave, na hard som prveho dal s dvoma normalnymi minami + zasobnik z SMG. Ono staci mat EMP granaty/miny a boss spravi papa dost rychlo. A ak clovek ide stealth, tak bosovia su vlastne jedina rozumna moznost kde sa vybusinin vobec zbavit :)
  • SPOILER ALERT
    Spíš než těžké byly extrémně nevyvážené. Já třeba měl problém ze všemi, ale vždy se mi to podařlo vyhrát poměrně rychle, když už jsem je zabil. Třeba u prvního jsem se vážně naštvával, pak jsem zkusil emp granáty a k tomu použil brokádu, co sem tam našel(v inventáři jsem měl jen taser, uspávačku, snipinu, desítku s tlumičem). Jak jsem se s ním předtím dělal klidně aj pět minut a poté mě zabil, takhle jsem ho udělal tak za minutu. U druhého totéž, taky jsem měl problémy, ale pak jsem ji zabil rychle při zničení třetího generátoru. A u třetího bosse mi skoro ruply nervy, naštěstí jsem si uvědomi že mám granátomet a najednou šel dolů tak rychle jak jen mohl. Prostě stačí, abyste měli nějakou spešl zbraň jako peps, tajfun, granátomet...apod. a nemáte problém. Pokud naopak jedete steath a máte v inventáři jen taser, uspávačku, kuš, snipu z tlumičem...apod. tak potom vám klidne vyběhne při boss fightech žilka na čele.
  • Okrem prvého a posledného stačí dobehnúť k bossom a 2x Typhoon. Súboj trvá tak 3 sekundy + 2x5 ssekún animačka Typhoonu.
    • Hej, za predpokladu, ze pred tym tretim si nereagoval na vyzvu a nebol v nemocnici dat si "vylepsit" augmentacie. Potom ti ten typhoon moc nepomoze. Ale dal som ho aj tak relativne lahko s heavy rifle.
      • Já si ho dával z toho důvodu, že mě sralo to blikání a rebootování obrazovky. Na podraz jsem ani nepomyslel. *4* Ale tak zase ke konci z toho bosse jde větší respekt, když vám bliká obraz a vy pomalu nevidíte krok před sebe. *4*
      • Tak ten chip si dal inštalovať iba ten, kto nehackoval počítače. Z údajov bolo jasné, že sa jedná o nejaký podraz *5*
        • USER47
          Pokud sis ho ovšem nenechal implantovat už před návštěvou TYM. Nicméně mně bylo jasný, že je to nějakej illuminátovskej podraz, hned jak jsem v televizi zaslechl, že tu výměnu svolává Beth DuClare.:D
          • Ale mne to bolo jasne tiez, vedel som, ze to bude pruser, ale jednoducho som pristupil na ich hru a bol som zvedavy, co sa stane. Co to ma ale spolocne s nehackovanim, nechapem, lebo ja som odhackoval asi vsetko.
        • Hanzales
          já hackoval úplně všechno, i když jsem měl nalezený kód :) Víceméně první minihra, která mně opravdu bavila i poněkolikáté. + každé XP se počítá ;O)
    • Hanzales
      První dva bosy jsem taky sundal vlastně hned, granátama. Šlo to tak rychle, až to ani nebylo zábavné :) Naopak u třetího jsem mohl být rád, že jsem měl nepoužité praxis bodíky a mohl si ten Typhoon pořídit, jinak to taky byla pobíhačka, schovávačka, protentokráte trvající naopak pomalu hodinu, než jsem se rozhod si ten typhoon nakonec vzít, i když jsem si bodíky šetřil na něco jiného. Bohužel jsem při tom non-leathal hraní nechával všechny zbraně krom pepsu, taseru a uspávcích šipek chladnými a kdyby u toho třetího bosse neležel u bedny sapík, tak jsem ho ani neměl čím ubít. Ale dalo se to přežít, jen to vyrušilo zážitek ze zbytku jinak skvělé hry. Zabavil mne asi snad jen ten poslední souboj.
  • Pro moji postavu, ktera jela ciste stylem stealth/hack a v invu mela pouze stun gun, ty souboje byly docela tezke (ale vzdycky to slo nejak vyresit). Co me na tehle hre fascinovalo byla opravdu nutnost se porad schovavat. Ja jsem poctive nedaval body do zadneho vylepseni co by se hodilo akcnimu hraci. No a pokud me nekdo uvidel, sundal me na 2 - 3 vystrely nebo velmi kratkou davku ze samopalu. Neco podobneho si pamatuju jenom z prvnich Thiefu (pokud se vymeni pistole za mece ;-)
  • ta hra mne bavila konce hry zklamal.
  • vsecky souboje snad krome prvniho sem vyresil typhoonama naprosto bezproblemu, takze o nake obtiznosti nemuze byt rec
    • stejně jsem to udělal já
  • Já tedy nevím jak dneska lidi hodnotěj obtížnost... Ale po druhy na Give me Deus ex a stealth/hacker přístupem ( pro achiev Pacifist) jsem neměl potíže... Obra jsem sundal dvěma zásahy s raketometu a granátem... Ženskou jsem schazoval P.E.P.S a potom do ni střílel revolverem a Snakea jsem též sejmul revolverem (s výbušnou municí).
  • Mě tam spíš vadily stíny, který byly slabě udělaný, kdyby to bylo udělaný jako v intrech líbilo by se mi to víc, takhle mi to připadalo jako half life 1.. a taky škoda že nejde vytunit na maximum. Jinak parádní hra..
  • byt to bylo udelane naprd .. tak vsechny souboje s bossama sli udelat za 10 sekund bez absolvovani jedineho zasahu ... krome posledniho .. ten byl nejlehci ale zabral 2x tolik casu .. takze tak tragicky to nevidim ..
    • za co minus .. dyt je to pravda :)
      SPOILER:
      1.boss: zabehnout za bednu ve vyklenku vzadu vpravo , hodit mu pod nohy 2x dalkove odpalovanou naloz a 1 granat .. finito
      2.boss: rozstrelit generator, zatim co se klepe, z pul metru do ni vysypat zasobnik z tezke pusky ... done
      3.boss: 2 nebo 3 granaty z granatometu hned po cutscene do kebule ... hotovo

      4.boss: 3x EMP granat na veze, prepnout roboty na strileni nepratel, 3x tristiva mina na ty napojene zenske a 1x tristiva mina na posledni zenskou .. rychlovka ..

      vsechno na hard .. dobre vsechny mozna netrvaji 10 sekund .. druhy treba 20 a treti asi 2 sekundy .. posledni mozna minutu .. a cely zbytek hry jen s pistolkou s tlumicem a teaserem
      • A nestacilo pri tom poslednom len hacknut konzolu v strede toho zariadenia a potom sa schovat a sklo pred zenskou rozstrielat granatometom? Aspon ja som teda nikoho, okrem nej nezabil.
        • je to mozne .. ja uz to chtel mit za sebou tak jsem to proletel rychle bez premysleni ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit