Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen doufám, že tam zas nebudou 2 nebo 3 pořád stejný druhy potvor jako v jedničce a nebude to tak linerání... Hrozně rád bych si i po půlroce znovuzahrál jedničku ale při představě že budu zase několik desítek hodin narážet na furt ty samé potvory, mě vždy přejde chuť, což je škoda...
    • kdyz jsou hlavni nerpatele zplozenci tak jaky jiny druhy monster bys chtel ty idiote? :D:D::DD skrety a pekelniky? :D tohle neni diablo nebo wowko... tohle je jak realnej svet jen s tim rozdilem ze tam jsou zmutovani darkspawni :D:D::D omg... prej vic druhu potvor.. debil

      proste darkspawni a lesni zvirata (nakazeny nakazou) fakt nevim cos jako ocekaval ze tam bude :D:D:D:D::D
  • Jak jsme tu kdysi psal u Mafie 2 - hraju hry ve vetsine pripadu na nejlehci / maximalne stredni obtiznost. Jelikoz nehodlam opakovat nektere pasaze jen kvuli tomu, ze obtiznost "hard" prakticky znamena pouze podvadeni AI.
    • Nicmene par dnu zpatky jsem sek onecne dostal ke hrani Dragon Age a z nejtezsi obtiznosti jsem presel radeji na nejlehci a nakonec skoncil u normal. Ta je pro me porad chvilema "vyzvou" a nemusim opakovat donekonecna nektere mista, pribeh mi plyne pekne, proste ideal.
      A co se videa z dvojky tyce - nevim ale ten duelista nebo co to tam skace jako spiderman je snad spatny vtip. TO sami interface hry, oproti jednicce pusobi naprosto amatersky a nevhodne do prostredi...
      • U mnoha her to tak skutečně bývá (s tím podváděním AI), ale u Dragon Age to tak není, respektive pouze na obtížnost Nightmare...Pokud hraješ na Na Easy a Normal je naopak hráč oproti nepřátelům zvýhodňován (šance na kritické zásahy apod.) a nepřátelé dokonce nepoužívají všechna kouzla a schopnosti, která mají...Na těžkou obtížnost není zvýhodněn ani hráč ani nepřítel a navíc je nepřátelům povoleno používat všechno, co mají v repertoáru :-)...
  • Mě to přijde stále nějak divné. A zajímalo by mě jakou dají motivaci to hrát strategicky (snad ty stupně obtížnosti). Protože když jsem hrál poprvé DAO na nejtěžší, tak jsem taktizoval, ale jakmile jsem se DAO naučil, tak jsem hrál nejtěžší obtížnost podstatě akčne. Neměl jsem žádnou motivaci taktizovat, když nepřátelé padaly sami.
    • Buď kecáš a nebo jsi super ultra rpg master. Na nightmare obtížnost jsem se zapotil teda hodně, u tužších fightů jsem se neobešel bez nějakých těch loadů a to mám hodně rpg her za sebou...u
      • pesir
        Koukni se na http://forum.dragonage-cz.cz/ tam je víc takových lidí, kteří to tak dokáží hrát. Musíš mít taky nastavené taktiky u členů, já jim dal jen jakou roli v partě mají hrát a už jsem se o ně nemusel většinou starat. U pár hlavních bossů jsem taky musel taktizovat, ale většinu hry jsem dokázal hrát akčně. Tak dobře jsem se to naučil až po čtvrtém dohrání. Je i mód, který zvyšuje obtížnost.
        • Mód, který zvyšuje obtížnost více než u nightamre?? Děkuji, nejsem masochista. To, že se to dá na Nightmare dohrát nepochybuji, já jsem to také dokázal, jenže z tvého předchozího příspěvku jsem měl pocit, že ty jsi to tak dohrál v prstem v nose...
          • Většina her se dá dohrát s prstem v nose jakmile znáš mechaniky do podrobnosti. Prostě využijes slabých míst systému.
            • U DA??
  • skvělej nápad každej může hrát dle svého vkusu
  • Krudanze
    grafika a animace se mi uplne nezamlouva. krom toho ze tam je porad absence ragdoll fyziky
    • no neviem...ragdoll je dnes podla man uz prezitok.....predsa len ked postavu vezme ako handroveho panaka, ktory akoby nemal kostru...tak je to skor na smiech a osobne ma to vyrusuje....vyrusovalo ma to uz v HL2...zato motioncaptures dostatocnym mnozstvom roznych...ehm ako to nazvat....pohybov umierania...ci padov tak, aby sa to moc okato neopakovalo mi je omnoho prijemnejsi...i ked niesom si isty ci tu bolo pouzite motioncapture.....

      grafika je trosku divna, ale podla mna to bolo vyslovene na ukazku...predsa len taka prevaha bielej...ako z mirror edge...to bolo zrejme len koly prehladnosti ukazky

      inac posobi to luxuxne.....bal som sa, ze to bude len rubacka, ale kedze tam nechali aj to stopovanie casu a pouzivanie taktiky...tak som rad...paci sa mi, ze davaju hracovi viac moznosti ako hrat. nehovoriac o tom, ze sa urcite nemusime bat...zatial si Biowareaci vzdy dali poriadne zalezat na pribehu, a ten vo vacsine pripadov velmi dobre zamaskuje hratelnostne nedostatky. Hra s a do hraca zahryzne ...poriadne ho prezuje a vypluje ho az po dohrani....pomerne spokojneho....to mam na tychto vyvojaroch rad uz roky.....predsa len nemoze byt vsetko taka vymakanost ako KOTOR.
  • Wow, jak hluboko jeste muze Bioware klesnout?
    • ma pravdu... tohle co udleali s DA je hrozny... DA:O bylo graficky i stylove naprosto perfektni tohle je jak komixova grafika osekana sekerou.. strasny
      • Neviděl jsi finální verzi, takže klid.
        • tu jsme mozna nevidel ale nepocitam ze je to od tohohle zlepsi :)....

          aspon ze ME3 to jisti.. tam snad nejde co zkazit
    • Asi provokatér...
    • MartinKlekner
      co je na tomhle za "klesnuti", mohu-li vedet?
  • Budu to hrat akcne. A klidne na easy. A bude me to bavit. A nestydim se za to. A myslim to uprimne.
    • Wow! A myslím to ironicky.
  • sipky z jedne kuse zasypou celou oblast jako davka z kulometu, protivnici, kteri vypadaji a jednaji jako slameni strasaci... chjo
  • Co se týče samotného článku, dovoluji si s autorem polemizovat. Osobně si myslím, že čím vyšší bude obtížnost, tím spíš bude vyžadována taktická možnost soubojů. Znělo by to logicky a zároveň by to byl od Bioware chytrý tah; pro "Američany" (nějak se mi tohle označení vžilo pro lidi, co rádi primitivní hry, bez urážky prosím) zběsilou akční klikačku na easy obtížnost, pro milovníky rpg taktizování na těžkou obtížnost...
    • Pro me tento typ nejsou americani, ale mladosi, my 35+ jsme zvykli na obtiznejsi hratelnost a to co se deje dnes nas urazi :-).
      • 20+ je ta hranica
        • ja mam 18 a vyrustal sem na diablu
          HACK N SLASH POWA :D:D:D:D
        • Já mám 19 let, takže mě to stále uráží. :) Paušalizovat podle věku nebo národnosti je prostě blbost.
        • MartinKlekner
          presne tak, je mi 21 a s laskou vzpominam na baldury a icewind dale.
  • Kdo si počká, ten se dočká. Bylo zbytečné lámat nad hrou hůl, dokud neexistovaly záběry z pc verze. Teď je máme tady a snad to skeptiky alespoň na chvíli uklidní. I tak ale přiznávám, že si Bioware dalo docela na čas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit