Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsem viděl první zprávu o tom že Valve vyvýjí novou DOTA(u) tak jsem si jen říkal kdy se něco podobného stane :)
  • Nic špatného na tom nevidim... Couter Strike byl taky zdarma jako mód a Valve ho odkoupilo. Nikdo neřikal nic o etice a všichni to vlastně uvítali. Ale najednou si Blizzard uvědomil, jak mu ujel vlak a začal kolem sebe kopat...
    • Tak tohle je z pohledu Blizzardu samozřejmě rozdíl, protože CS byl mód pro Half Life od Valve (teda doufám, nikdy jsem to moc nehrál :)).

      Nicméně ani já si nemyslím, že to není etické a správné ani že Valve něco ukradlo. Mně to přijde naprosto v pořádku jak z komerčního, tak z morálního hlediska.
      • prve cs nebol mod od valve... stvoril ho jeden typek az potom co sa stal naozaj velmi oblubeny odkupilo ho valve viac menej 3/4 hier u valve je odkupenych.
      • no ved to je prave to, ze cs patril pod hl cize valve, a dota patrila pod warcraft cize blizzard, je pravda ze mal na to blizzard mysliet skor...
        • Opravdu? A co takový Alien Swarm? Ten byl původně na Unreal, pokud se nepletu. Nebo třeba takový Team Fortress? Ten byl snad taky pod Quakem, ID and Epic však nikdy nehrotili fakt, že Valve tyhle módy přetáhlo pod sebe. To jen Blizzard, který už nějaký rok upadá musí kolem sebe udělat nějaký to halóó...
          Blizzard už neni co býval a už začíná stavět na tom, že všechno okecá a bude se navážet do ostatních firem (bohužel, tohle je trend Activision)... Smutný, ale je to tak, nikdo na Valve nemůže nadávat a řikat něco o etice, když tohle Valve praktikuje prakticky od svého počátku!
  • Za tu etiku Blizzard schovává fakt, že jsou nahraní. ;)
  • Etické to zrovna není, ale to je tak vše. Blizzard si měl značku DotA registrovat už dávno a byl by klid, jeho chyba.
    • Proc by si ji mel Blizzard registrovat??? On zadnou Dotu nevymyslel to vymyslela komunita max. si to moh registrovat ten kdo ji jako Mod do W3 vytvoril! A prave ti co ji vytvorili si placli s Valve... On je problem v tom ze Blizzard ted dela Dotu pro SC2 a musel by pouzit jiny nazev kdyz si ho valve patentuje, nebo se snima dohodnout je totazka jestli co za to Valve bude chtit... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit