Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víc bych uvítal návrat k 2. SV
  • To je hodně zkreslená představa o první světové válce a i kdyby se vývojáři zaměřili jen na zákopovou válku, která připomíná karetní hru válka, tak proč by se muselo ve hře z války jenom střílet? Hroznej stereotyp z toho děláte.
  • CoD potřebuje svěží vítr jako sůl. Bohužel si myslím, že ani tento díl nám svěží vítr nepřinese. No, uvidíme.
  • C-BEAM
    cod je bezdebaty king ... v rámci svojej plytkej kategórie. A nie je na tom nič zlé, osobne nerozumiem prečo tu ide každý codu po krku, aj takéto kategórie majú právo na existenciu tak ako bulvárne časopisy alebo fastfoody. Je to jednoduchá zábava pre masy a tak ju treba chápať.
  • vojta.kostka
    nebo lidi mají rádi filmovost a usoudí, že z traileru bude hra dobrá, a předobjednají si ji rovnou. Ano, to, co jsi napsal, dává smysl, ale nemyslím si, že CoD je bůhvíjak kvalitní série. Teď už ne
  • nesouhlasim kdyby ty hry byly tak špatný jak hejtři tvrděj lidi by jich tolik nekupovali. právě dík tomu že si drží vysokou laťku kvality si udržely zákazníky a vybudovaly jednu z nejsilnějích značek na trhu *5*
  • odporuji
  • vojta.kostka
    Pane bože. Už to vidím. Fanboyové CoDa tady budou nadávat, jak nepůjde o absolutní trhák, jak je to středobod všech her.. Božeeeeeeeeee, pokud to bude zas ten stejný engine -_- Pokud vím, tak říkali i o Ghosts, že jde o jiný engine a???? Vždyť to vypadá pořád stejně, stejně se to ovládá, stejně se to hraje, stejný příběh (zachraň svět před zlými, po cestě tě někdo zradí).. Co takhle přijít s něčím opravdu novým, s něčím, z čeho by se lidi posadili na p*del? I když, proč by to dělali, když je to pro ně zlatý důl, že :)
  • Pokud to bylo z Xbox-One, tak je to trochu trapné...
  • Rotační kulomet ale dělá pffffffřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřř
  • Dildo_Vagins
    Ehm, ale ty dvě věci si vůbec neodporují, takže docela fail...
  • Llour
    Když už najali Kevina, tak doufám, že hlavním zvířecím hrdinou bude Cashew *14*
  • "nikdo tě nenutí to číst.....od toho je diskuze,aby se diskutovalo..... " :D myslim ze toto mluvi za vse.
  • Meh. Kdy už vývojáři pochopí, že rotační kulomet neděla tatatata, ale spíš trrrrrrrrrrrrrrrrzz. Po vynechané MW3 a Ghosts si tohle možná pořídím, jen singl...chápete? :) Už jen kuli tomu, že mám rád nearfuture sci-fi. Jen pro představu, na exoskeletu US armáda už dělá, droni jsou snad jasný a gaussové dělo budou příští rok testovat na lodi.
  • ještě bylo Call of Duty World at War z druhý světový to byl výbornej díl. jinak souhlasim, z reakcí místní komunyty je mě taky na blití *11*
  • Ježiš,další uplakánek......běž ven a zakopej si s míčem nikdo tě nenutí to číst.....od toho je diskuze,aby se diskutovalo.....
  • Osobo já nejsem vrah!Já jsem truchlící vdovec!
  • Neboj, když si někdo bude stěžovat, tak tam zase přidají knoflík na vypnutí násilí a bude dobře.
  • Ty ulhanej vrahu !!!
  • Musim rict ze v obdobi black ops jsem byl na strane tech co tady na CoD nadavaji. Ovsem co tu ted predvadite za kydy, to je fakt na bliti. Jeden by furt omylal druhou svetovou jak pako, pricemz byla pokryta v prvnim a druhym dile. Dalsi zas nema rad z nepochopitelnyho duvodu sci-fi, pricemz to je jeden z nejlepsich uniku z trapne reality zaplnene pakama jako je on a ja rozhodne nemam zajem hrat neco co vypada stejne jako to venku za oknem - debilni spolecnost v sede barve. Dalsi se smeje scenari/pribehu - tak sakra si sbal kufr, sedni na letadlo, dolet do activisionu, zaklepej greedy Bobymu na dvere a prezentuj svuj navrh. Treba ti neda koblihou do hlavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit