Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A si myslíš, že jsi něco víc, že hraješ nedodělek s archaickou grafiku a hroznými zvuky. CoD je mnohem lepší hra, než Stalker nebo Metro.
  • CoD+KS= Goty 2014. Moc se těším.
  • TheGGG
    no pravda tu někoho bolí, běž si zahrát jednu z těch milionu infantilních a totálně stejných moba her *14*
  • TheGGG
    Nedávno jsem po druhé dohrál celou sérii CoD od MW1 až po Ghost a byl to naprosto nekompromisní zážitek. I po druhé mě v mnoha příběhových pasážích mrazilo. Makarov a Menendéz pořád nejlepší padouši ve hrách za dlouhou dobu. Atmosféra během tankového útoku v Ghost nepopsatelná. S láskou vzpomínám i na ultimátní dějový zvrat v MW2, hodně podařené. Prakticky každá mise v BO 1 a 2 pak vydala za 5 hodin libovolných akčních filmů. Takže haters gonna hate.
    Sakra nějak sem dostal chuť znova nainstalovat klasický BF3 a pak si dát BF4. Nakonec si ještě hodím poslední dva díly medal of honor. Atmosféru měly parádní.
  • Zvláštní, kolik vášní dokáže rozvířit tahle hra. Je třeba si uvědomit, že je určená pro jinou cílovou skupinu, než jsme my.

    Já jsem si konečně nainstaloval a pustil S.T.A.L.K.E.R lost alpha. Nikdy předtím jsem STALKERA nehrál a po dlouhé době jsem tak unešený, jak jsem se cítil při hrání Half-Life 2.
  • To víš, že jo ty brepto. *3*
  • TheGGG
    a přesto to je prázdná a nudná hra co přestane po hodince bavit, zatímco CoD hrají lidé po celém světě, smutné co? *3*
  • TheGGG
    s vkusem?, to by tu nesmělo být nic z f2p scény, od blizzardu, od valve atd.
    *3*
  • Taky nejsem z CoDka odvařenej, po MW1 jsem žádný další nehrál, ale zrovna tenhle trailer na mě působil docela svěže a zajímavě (ve své kategorii). Každopádně je blbost napsat, že se to hraje a ovládá stejně, když to nehrál.
  • Ne, tohle je stránka pro všechny hráče.

    Blbě jsi to pochopil.
  • hlavne si myslím že tahle hra si nezaslouží tolik pozornosti ani diskuzních prispevku. ja bych doporučoval tiscali ty články o cod sem nedávat a hráčum to skrátka ignorovat. ja myslel že tohle je stránka kam chodí hráči s vkusem a ne nejakej casual mainstream
  • Babovřesky byly taky nejnavštěvovanější film...určitě né proto, že to byl hlubokomyslný kvalitní film s šokující pointou
  • Tak ono taky zalezi, jestli se "hodnodi" z traileru nejaka nova znacka, kdy z toho muze vylezt nakonec cokoliv a novy dil zavedene znacky, kdy poslednich nekolik dilu bylo jak pres kopirak a nejnovejsi trailer naznacuje, ze na zavedene formuli nic nezmenili.
    Proc taky, kdyz jim to tak vydelava neskutecne prachy. Byly by sami proti sobe.
    Takze nove CoD muze mile prekvapit, ale pokud lze z traileru neco vycist, pak je to bezesporu opet priklon k over the top akci, ktera se tvari super vazne, pricemz tam vse boucha, pada lita a ja nevim co vsechno.
    Ale tak treba nas nakonec prekvapi, i kdyz tomu moc neverim. Kazdopadne fanousci poslednich dilu budou nejspis opet nadseni, tak jim to prejme.
  • To je normální. Jakmile se ohlásí nějaký "větší" titul, tak 9/10 lidí okamžitě ví, jaká to bude sra*ka. A nedej bože, aby někdo napsal něco jinýho než oni.
  • Dle tve logiky by filmova serie Twillight taky musela mit vysokou latku kvality, soude dle vydelku.
  • Pete.palis
    a tu tlačenku spáchala tvoje matka...díky tomu se ti psi otrávili....
  • Pilgrim66
    Frank Underwood se rozjel no
  • A ty už si to hrál, že víš jak se to ovládá, hraje a vypadá ? Nebo si jenom jeden z těch, co nadávají už jenom z principu ? Co tomu dát aspoň šanci a nedělat závěry po 2 a půl minutovém nicneříkajícím traileru, hm ?...
  • Pilgrim66
    Cashew <3
  • Trošku trapas....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit