Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://steamcommunity.com/app/218620 payday 2 8200 hráčov
    http://steamcommunity.com/app/209160 cod ghosts 1042 hráčov
  • Nic z toho nehraju. Ale chápu, že když chceš shodit někoho, kdo si utahuje z ufňukánků jako seš ty co považují CoD za to nej co herní průmysl potkalo, tak musíš sáhnout po nizkoropočtových hrách, protože nic lepšího se zřejmě nezmůžeš. *1*
  • :D si pozi na steame hociktorý diel že koľko ľudí to hrá a potom hovor len borderlands 2 má 20 x toľko hráčov
  • Aspoň se nebudeš cítit tak osaměle *3*
  • Mé obavy se naplnily...
  • Copak, GGGho multinick a nebo dalsi stejne omezeny jedinec?
  • TheGGG
    zajímalo by mě jaká sr*čka by musela vyjít aby byl klid od tebe.
  • Dildo_Vagins
    To už neukecáš CoD smrade...
  • TheGGG
    proč? ta hra byla nudná...
  • TheGGG
    takže oni napadat CoD mohou, ale jak někdo řekne jen půl slova o božské modle PCčkářů tak je troll, vrah a totální špína? Si horší než ti ze kterými se tu hádám. *9*
  • TheGGG
    víš že tu budeš za úplný odpad a špínu? Já taky netrollovat a na CoD se fakt těším a jak to dopadlo, zdejší herní experti dostávají záchvat.
  • Tím, že lidem haníš jejich oblíbenou hru, protože oni dělají to samé, nejsi o nic lepší než oni a řadíš se mezi ně. Je mi tě líto.
  • BOŽE YES! Kevin Spacey a v CoDku? Paráda, už se nemohu dočkat, jakože fakt, tohle není ironie, já vlastním každé CoD od MW1 na Steamu, a tohle bude fakt pecka!
  • Asharak
    Takový hřích, urážet Half-Life *8* Zhyň démone!
  • TheGGG
    pořádně sem ani nepochopil tvůj příspěvek :) nejsi snad jeden z těch bláznů co si myslí že valve vymyslelo FPS žánr?
  • v tom případě mlč.
  • TheGGG
    no v tom případě už ti nic jiného nezbylo, když ani ten názor nemáš. *3* Chápu, že tě v dětství několikrát přivřely mezi dveřmi, ale ani tvůj primitivní humor, ani tvá trapná přezdívka, ani žádný vulgarismus ti nepomohou. Musíš se naučit slušnému chování a pokoře, jinak budeš do konce života takový kuřb*řt jaký si teď. Báááj *5*
  • Dochází ti, že díky tomu Half-Lifu, jsi se stal tím čím opovrhuješ?
  • Protoze kokutci nemaji mit svuj nazor, onanisto. *15*
  • TheGGG
    tak hraješ nějakou jinou infantilní ptákovinu, indie blbinky či tak něco, je to všechno na jedno brdo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit