Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ále, chlapec si snaží hrát na hodného svatého člověka. Chceš snad říct ty sebestředný kri*líku, že ten hate co tu rozjíždíš se svou bandou retrofilních pomatenců na každého koho baví moderní fps je nějaká zásluhy hodná akce pro dobro všech?
    Myslíš že někoho zajímá co si myslíš o nových dílech CoD a o lidech co ho hrají. Ne, každému je to buřt, tu hru si kupují miliony hráčů a nějaká banda chytráků z diskuze nebude určovat co je dobré a co ne. Navíc vyčítat mě že narážím na tvůj nick a pak se smát mé profilovce je demagogie nejvyššího stupně.
  • michaliuz18
    call of titans - crysis warfare? uz nevedia jak zaujat šupáci , potom tu hru este orezu a budu nam ju davat postupne v 5tich DLC za 20€ ... deticky si to kupia
  • TheGGG
    ale né strategie mě baví (snad až na starcraft, to je brak a blbost)
    Např. dawn of war, total war atd. zbožňuji. Tyto hry si totiž na nic nehrají, né jak HL, které se snaží tvářit revolučně, ale ve výsledku selhává na všech frontách. No ale najdou se jelita co to valve asi žerou.
  • TheGGG
    proč potom něco nenapíšeš jim? Jsem tu jediný zastánce CoD s asi tak pěti haterama (každý s dalšími pěti přezdívkami), ale jediný kdo si zaslouží pocítit pachuť tvého morálního výronu jsem já?
  • TheGGG
    copak, dildo vagins má multinick? nebo z nebe začali pršet blbci?
  • TheGGG
    zdravím tvorečku, vydím že nějak moc rád zmiňuješ slovo k*kot. Je to jediná věc se kterou sis kdy hrál nebo co? Naštěstí pro mne, pár gramatických chyb neznamená nic vážného, zato z tvých příspěvků je cítit maximální věk 13let. Předpokládám že rodiče ti nekoupili ani PC ani konzoli a kamarádi se s tebou nebaví, protože nemají o čem. Zahořklý a zlomený proto lozíš po diskuzích a hledáš kde alespoň trochu uplatnit svou existenci.
    k0kůtku *5*
  • TheGGG
    ty si to hodně užíváš co? Chodit na diskuze o hrách které neplánuješ hrát (a jsem si jistý žes ani předchozí díly nehrál) a jen tu hatovat. Líbí se mi jak ti došli rozumné argumenty a tak si se bleskově přetransformoval na grammar naziho. No chlapče tvé příspěvky neměli nikdy velkou váhu, ale teď si se propadl tak hluboko že už tě ani nevidím.
    BTW: jen takový dotaz, tvá přezdívka je důkazem tvé zastydlosti, nebo rodové degenerace? No mě obviňuješ z toho že vystupuji anonymně, předpokládám že dildo vaginus je tvé skutečné jméno.
  • A komu to cpes? Stejne mas na shitzoli 20 fps. *15*
  • TheGGG
    payday 2: 8 320 hráčů
    Ghosts: 12 960 hráčů
    To sou aktuální údaje za tento den chlapče, lež ti nevyšla.
  • C-BEAM
    ja ti verím, že ťa nudila, rovnako ťa určite nudia aj stratégie alebo simulátory ... a práve preto by si mal hrať hry na tvojej mentálnej úrovni, napríklad cod a ak ťa trochu osvieti môžeš dokonca skúsiť aj pexeso.
  • Ten kosoctverec neumi psat, kdyz mu to oznamis, zacne se vykrucovat ze to dela schvalne. To uz zname. Je to kokutek. *15*
  • Novodobý bojovník s větrnými mlýny...
  • tesim sa. bude to pecka :)
  • Dildo_Vagins
    Kdyby si radši pomohl mámě umejt nádobí, než si tu dávat za pravdu psaním pod anonymama...

    Btw, ty taky "netrollovat" ? Ty jsi z jaká kmen ?

    Doufám, že jsem tvojí řeč napodobil dobře. Chtělo by to občas zajít do školy a ne pořád tátu prosit ať ti napíše omluvenku... *5*
  • The GGG, mistni chrabry zastance utlacovanych konzolistu a udatny bojovnik za prava CoD na existenci. Sikovny to hoch. Trikrat slava tomuto udatnemu bojovnikovi a pacifistovi.
  • Dildo_Vagins
    Mě je zase na blití z "komunyty"...
  • Cocra
    Seber sílu a zkus ještě přečíst si a hlouběji zapřemýšlet, co ti Solitude napsal. Pokud ti nedojde taková banální věc, pak věř, že se budeš setkávat s nepochopením až do konce života a pokaždé to bude tvoje vina.
  • Dildo_Vagins
    Jsem tě n4sral viď ? Nulo....
  • Dildo_Vagins
    1. Kdo komu určuje co má hrát ty mentále ?
    2. Co to meleš o Half-Life ?
    3. My, normální lidi, nesoudíme podle přezdívek jako ty, ale podle těch debilních názorů co máš.
    4. Si buď "hrdý"na to, že ti tvý rodiče koupí každej rok novej CoD, maj aspoń od tebe klid.
    5. Ty tvoje komentáře narážející na sex. aktivitu jsou opravdu směšný, snaž se víc.

    Jdi zase dohrát všechny Cody a nezapomeň si k tomu pustit tvýho idola JB...

    Kvůli takovým ( zamindrákovaným nepíchačům, denně olizující plakát JB jako jsi ty ) se ten Cod už nikdy nezmění a bude to už jen navždy přehypovaná kupa hnoje...
  • Kvalitni hry. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší