Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jo, akorat ses spletl, chtel jsi tam napsat jsem misto jsi. *3*
  • Homoboy tim chtel rict, ze gamepad je stejne tak nalejno a neda se s nim mirit, ze ti tech 30 fps vadit nebude.
  • PS3?! Kde by na to vzal?
  • Tak to je husty, musis mit hodne bohaty rodice. Ne jak GGG kterymu koupili jenom PS3.
  • TheGGG
    Tys nikdy neviděl žádnou hru běžící na konzoli že? Je rozdíl mezi myší a gamepadem a v podstatě všechny hry kromě závodních se dají hrát v poho i na 30fps. To ti poví i většina pc hráčů. Možná tak CS a pár dalších fps je lepší s 60, ale jinak je to jedno.
  • No dál už nic, zakončil bych to tím, že jsi pyča. Jednoduché, prosté, výmluvné.
  • NE hrají na na svém pc za 150K. Quad- Sli Titan Z.... Včera sem zrovna měřil FPS a 235 v Crysis 3.. To bylo husté semenoo....
  • TheGGG
    zatím tu vidím jen tvůj klubík dobré naděje
  • Mě vyzívá k homovláčku někdo,kdo má jako fotku Bíbra.....nejsi ty z Teplic cukrouši? *5*
  • Pilgrim66
    Hele zbytek veci je mi tady ukradenej, ale clovek kterymu prijde 30 fps fajn je nenormalni. Nikdo jsem nepochopil a nepochopim jak s tim muze nekdo hrat.
  • TheGGG
    no jo, když tvé argumenty jsou jak od houpacího koně, musím to radši natřít sám sobě. *3*
  • A dal? Zacina me to zajimat.
  • Jsi butthurt, ze musis hrat na lowzoli? *5*
  • TheGGG
    ještě rád říká kokůtek *6*
  • neni potreba, clovek co hraje cod to natira sam sobe.
  • Proč bych to dělal, tebe poznám vždy, tvoje vyjadřovaní je na úrovní zvláštní školy...
  • TheGGG
    nevím, nenašel tě veskoslav na dně svých propocených trenek? *5*
  • Saskoslav(Wallet Warrior) a jeho slovník - lowzole, butthurt, víc toho ten debyl neumí.
  • a?
  • Ano, strasne jsem se nachytal. Ted se stydim vzadu v koute. Schvalne jestli uhodnes dalsich asi 150 nicku, pod kteryma jsem sem psal.
    Jinak obdivuji tvou sebeduveru. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší