Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zato ty budeš tvrdý angličtinář, *1*
  • Haha, nachytal se :D guma...
  • TheGGG
    ale videa na YT běží pouze na 30fps a ani se tomu neříká hraní. *5*
  • Asi zacli, tolik fanbojs codu se jenom tak z niceho nic neobjevi.
  • TheGGG
    běž si dát homo vláček dildusem a šaškoslavem (má rád kokútky budete si rozumět). Při tom se můžete plácat po zádech jak ste to těm CoD hráčům zase natřeli.
  • Schvalne cekam, kdy ti dojde ze to bylo Wallet. Ty gumo co neumi opsat jedno slovo. *3*
  • Ne, nevim. Hraju na 60 a vic fps. Tvojich 20 opravdu neznam a ani nehodlam. *3*
  • TheGGG
    náhodou je to sranda, dělá sice ostudu všem PC hráčům, i lidské rase, ale člověk se alespoň nasměje.
  • Tak to musi byt pravda, kdyz to rikas. A koukam mas i skvele argumenty. Nejsi jejdaskuv bratr? To je taky dobry dmnt.
  • TheGGG
    ty se z dildo vaginsem tak krásně doplňuješ. Řekni, komu z vás dvou spadlo dneska ve sprše mýdlo?
  • Saskoslav= Vallet Warrior. Největší Pc guma. Pozor, nediskutujte s ním. IQ nula.
  • Ne,jenom ty....
  • TheGGG
    ale komentáře nemusí nikoho zajímat, to si zase nepochopil podstatu diskuze. Vím že ty bys rád byl zajímavý a středem pozornosti, ale já tady pouze skromně vyjadřuji svojí radost nad novým CoD. Můj názor ani nikoho zajímat nemusím, pomyslnou cenu největšího diskuzního primitiva už máš stejně v kapse ty, tak proč se snažit.
  • Říká fanda Mass Effect, ach ty paradoxy... Dítě nazývá ostatní dětmi.
  • TheGGG
    no ty si zase úplně mimo co. Nemluvě o tom že všechny díli CoD mám na steamu.
    Jinak víš že 30fps považuje za standart i velká část pcčkářů? ne, nevíš protože ty nemáš ani to pc.
  • Ano, argumenty došli *15* Rekni zitra az zas pujdes sednout do lavic zakladky, at ti to nekdo poradne vysvetli.
  • TheGGG
    aneb, kdo nejede na vlně zdejší herní elity je za odpad.
  • TheGGG
    ani ne, jen by mě upřimně zajímalo jestli lidi jako ty víc času brečí nad moderními hrami, nebo vzpomínají na starý časy 16bitových mr*ek.
  • Samozrejme, rodice mi nic nekoupili a proto travis svuj cas psanim radobyvtipnych komentu, ktery vubec nikoho nezajimaji. To dava smysl. *3*
  • TheGGG
    co bych měl ukecávat haterská p*čo? Že sem čtením komentářů napsaných lidmi jako ty pochipil že česká herní obec je banda v minulosti zaseklých mentálů? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší