Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíš si vážně nenápadná Wallete, ještě napiš pod dalším účtem. Zkus pana Pyču, to ti sedne více.
  • Prosim tě mluv česky a nekoktej...
  • Ufff..... to chce odvahu vypotit takovej sranec....
  • Samozrejme, tys rekl neco co nikoho to nezajima. Nezavidim ti. *5*
  • Ne já tu jsem, ale myslel jsem, že jsme si to vyjasnili ne? Shodli jsme se, že jsi pyča a hotovo. Co chceš na tom dál řešit?
  • Ass Deffect je pro děcka, co nepoznají kvalitní sci-fi, a kterým stačí ke štěstí třikrát ohraný příběh jednoho všehozla, které se musí zničit jinak zničí celý známy svět a neobejde se to bez hrdiny, který položí za záchranu světa život. CoD jako naprosto odpadní série, ale pořád má lepší scénář než tehle vyblítek pro fakany.
  • Ted jsi mi to nandal... *3*
  • Alucard
    Si se naučil další anglické slovíčka, takže je musíš zapracovat do české věty, aby jsi byl ještě více trapnější? Gratulace, daří se ti to na výbornou *3*
  • Nevim, ale zatim solis jenom sebe
  • Tak to musi byt pravda, kdyz to pise random attention whore kid na internetu. Skoda ze nevim jak to napsat, aby z toho byla citit ta tuna ironie... *5*
  • Alucard
    GGGcard? To jsi vymyslel sám? Ty se nezdáš. Jsi ještě trapnější než jsem si myslel.
  • Alucard
    Neboj :) počkám až půjdete spát a pak to osolím... Taková demence se musí potrestat aspoň těmi mínusy.
  • Tobě vůbec nevadí, jak se tu před ostatními ponižuješ? Bud už trochu chlap...
  • michaliuz18
    co sem pletes mass effecty, COD je odpad , ME nie , su to dve rozdielne hry neznamena ze ked som fanda ME ze nemozem povedat na COD nieco zle .. cod je grcka pre zavislacke deti co si kupia kazde dlc, mass effect je pre dospelejsich ,to ale nepochopis lebo si dite :D a neviem ze ja ako 21 rocny som este dite .. mam uz nejake tie hry za sebou este ked si cikal do plienky , cize mi nic nevyvratis :D a celkovo sa uz o hry ani tak neuzaujimam ,len obcas ked je volny cas, za chvilu bude matura, ptm praca ,a tak ved to poznas :D
    Idem uz spat zobrat si knihu mass effectu a citat si , potom spokojne spinkat a myslet na deti ktore trpia tieto cod hovadiny a nehaju sa oblbovat vyvojarmi ... nieco ako slovaci politikou
  • GGGcard: Hlavne si nezapomen naklikat, at si pred sebou obhajis svou demenci. *3*
  • Dildo_Vagins
    A nezapomeň si přes noc naklikat pluska ať se ti líp spí. :D
  • Alucard
    Ano, jsem GGG. Zkusil jsem to na tebe, ale nevyšlo to. Jsi prostě inteligent, který odhalí vše.
  • Dildo_Vagins
    Tak už je to jasný, theGGG je offline a Alucard je online, ok. *5*

    Jako TheGGG tě akorát každej utřel, tak to tu zkoušíš pod jinym nickem ? Ne, ty už hlouběji klesnout nemůžeš...
  • Dle tvoji logiky delas to samy, takze umyt a spat. At nezaspis skolku.
  • Alucard
    Pišeš jako hovado, chováš se tu jako hovado, všem nadáváš a ještě se cítíš ukřivděný? PS. CoD nehraji, ale co jsem tak četl diskuzi, tak GGG aspoň všem nenadává jako ty a Saskoslav. Tvoje diskuze je jen o napadání těch, co se ti nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit