Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přímo ukázkový stěr brácho, bod pro domácí tým.
  • sem si jistý, že konečník má se sranci dost zkušeností. *1*
  • né, můj bratr Saskoslav si ban nezaslouží. Z mého úhlu pohledu se jen snažil panu JB vysvětlit, že CoD není dobrá hra a že by měl hrát něco jiného. Vlastně mu tím chtěl pomoci. Uznávám že se choval trochu vůlgárně, ale Saskoslav ted nemá svoje dny, tak je to myslím odpustitelné.
  • správně dildo vaginsy, líbí se mi jak tu s mým bratrem Saskoslavem bojujete. Tomu se říká koperace. Ten pán s JB zašel moc daleko, když si troufal mít jiný názor. Veskoslav by na vás byl hrdý.
  • ale to je škaredé, přece nám náš otec říkal že se nemáme smát chudým lidem. Né každý si může dovolit počítač za 650 000,- jako my. Můžeme děkovat pouze našmu otci veskoslavovi, že pro nás pracoval do roztrhání těla a pařídil nám takovouto herní sestavu.
  • takové věci bys neměl říkat bratříčku, víš že nám to veskoslav zakázal. A náš děda mektoslav, který padl v 60. létech při invazi vozíčkářů by taky nebyl nadšen.
  • jééé zdravím, jmenuji se pleskoslav a jsem mladší bratr saskoslava. Velice se omlouvám za chování svého bratra, má v poslední době těžské dny a občas říká věci které tak nemyslí. Jsem ale rád že si saskoslav našel takové pěkné kamarády, Dildo vagins vypadá jako slušný a hodný člověk, tak ho prosím aby na saskoslava dohlédnul.
    JInak opakuji všem diskutujícím, nezlobte se na mého bratra, od té doby, co mu odoperovali levé va*le, aby vypěstovali mě, už není co býval.
  • Na jakém to pojede enginu? Pokud tam nebude plně zničitelné prostředí tak to bude další Vod co vynechám
  • Tož krásně jste se tu předvedli. Okamžitý ban pro Dilda a Saskoslava a GGGho, že jim nabíjí. Tak omezenou diskuzi jsem tu snad nečetl a je s podivem, že ji tvoří hateří série, u tak špatné série bych čekal opačný sled.
  • Dildo_Vagins
    to theGGG:
    Ne, díky, právě že mám na víc.
  • V pohode, ja uz jsem si odpustil. *15*
  • Lepší urážka tě nenapadla? Zkus to ještě jednou a lépe. Máš na víc.
  • Dildo_Vagins
    to theGGG :
    To už jsi teda velká holka. Poplácej se....
  • Konečně jsi napsal o sobě pravdu. Pokračuj s pokorou a bude ti odpuštěno.
  • Ano, tleskam ti, jsi borec.
  • Se divim ze te bavi porad menit ty nicky a vymyslet neco co stejne nikdo necte.
  • Wall..co?Ty jsi vážně paranoik *1*
  • To je, ale ftipné. Jsi velice, ale velice ftipný. Pro info: Už jsem prolezl učňák na vesnickém učilišti v Horní Lhotě.
  • Alucard
    Díky, že jsi to uznal. Velice si cením, jak jsem tě v diskuzi rozmetal na kousky hnoje, kterým ve skutečnosti jsi. Zase někdy na viděnou.
  • Dildo_Vagins
    Jdi už spát theGGG, jseš trapnej, takhle tě z tý základky vyhodí, když budeš pořád zaspávat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit