Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle prokletou hloupost ještě někdo hraje ? Modla nemytých špekounů s perem od sejra stále žije *11*
  • nekromant33
    -_- super no, ještě jsem doufal že se nerozdaly všechny. Je blbý, že nejde vynutit aby to ten člověk hrál a ještě potom povinně dal feedback *1*
  • CG kdo ho vyhrál a použíl ho na hrani já bohužel štestí neměl tak jsem hledal někoho kdo ho prodáva no hnedka jsem našel pár lidi co ho mají z toté stránky někdo ho prodáva třeba za 5 tisíc někdo za 500 a to ješte chce člověka okrast o prachy takže fakt paradní soutěže :)
  • Kravicka
    Taky diky mam ho :)
  • Diky dostal jsem od vas beta klic :)
  • Asharak
    A ptal ses ho?
  • Škoda těch downvotů, ti sedláci to určitě ani nepochopili
  • a počet skutečných lidí kteří tu petici ve skutečnosti podepsali je maxímálně 20% celkového počtu podpisů. Koneckonců ti lidi se tím i chlubili
  • 30-50 letí bez znalosti kompu snad už dnes ani nejsou!? (střední třída) Těm co je přes padesát, jako můj otec, který s pc neumí, určitě hrát WoW nebudou, narozdíl od těch zmíněných děcek viď?
  • spis kdyby jste napsali ohledne tahu statisíců hráčů, donutit blizzard spustit pro ně legacy servery. Přeci jen petice, kteroupodepsalo přeš čtvrt milionu lidí není jen tak.
  • Jack1947
    Tyhle nonsense diskuse jsou nejlepší *14* *5*
  • Až bude mít WoWko grafiku jak z jejich cinematiků, tak se k němu zase vrátím :)
  • Nikdo z nás to netvrdí :-) a nikoho nekritizujeme :)
  • Tak ja treba taky zastavam nazor, ze i kdyz to lvlovani je jednoduche, tak by nejakou dobu melo zabrat a na nektere mobky by sis mel najit partu. Takze by semi libilo, kdyby zvysili obtiznost samotneho lvlovani a zvetsili potrebne xp, protoze ted prelevlujes lokaci driv, nez se udelas pulku questu. Prave ale v legionu v novych lokacich to ma byt tak, ze je jedno kam pujdes, protoze vzdycky budou mobky na tvem lvlu. To dava nadeji, ze by to mohlo byt o neco zabavnejsi. Navic by se mel orezat garrison, takze bys mel opet potrebu vycestovat nekam do sveta.

    Kazdopadne nejvic by se mi libilo, kdyby opet presli ke hrani posledniho datadisku a ne contentu, jak je to ted. Proste aby uz vydane raidy na dannem datadisku meli smysl a ne jen ty co prisli s poslednim patchem.
  • Asharak
    Proč každý chuj musí zmiňovat pouze děcka? Co 30-50 letí lidi kteří sotva zapnou komp *5*
  • nekromant33
    Teď na nějakým developer update streamu či co to bylo říkali, že by právě flexibilní systém lokací rádi časem zprovoznili i pro starší content. Jestli to bude už během Legionu těžko říct. Ale už jen třeba to, jak naložili s profesema právě v Legionu mě přijde docela fajn návrat do formy.
  • = přehlídka ztraceného času!
  • i střílečky pro ty úplně nejmenší, styl omalovánky žádná krev hlavně ať to má co nejnižší rating Vzdušné krytí *11*
  • todle se ale mělo udělat hlavně ve starým contentu, kde při levelování máš na svůj level možnost vybrat ze 3 lokací a nakonec skončíš v LFG systému a běháš dungeony jak oteklej a než stihneš mezi dungeony přeběhnout do další lokace, tak už je tvůj level vyšší i oproti té do které míříš. Stím jak sou poslední lokace v datadiscích nalajnovaný bez velkých možností vybrat z více možností, mi takovéto aplikování tohoto nového systému přijde divné
  • no vidíš a dk je op dodnes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit