Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BangMeInBangladesh
    Oba jste super češtinové.
  • Jack1947
    +10 a ještě napsal místo českého -ceskejo *5*
  • Tak tak, taky se chystam ted predplatit. Jinak samotne levlovani by meli trochu potunit s tim, ze lokace pro 100 - 110 bude vzdy na tvem lvl, takze to aspon tak rychle neoutlevlujes.
  • TBC? lol ta byla nejhorší, beta vanilly byla best, od vypuštění plné verze to už šlo z kopce
  • ne dík, alfa #vanilladrak'thul2002
  • 5íká člověk, kterému nic neříká diakritika :).
  • Jack1947
    Nepochopil nevadí...
  • Zacni s ucebnici Ceskejo jazyka - pravopis a sloh.
  • Presne tak, vanilla je jen nostalgie, dnes je vanilla jen utrpeni a obrovska nuda.
    Byla jina doba,bylo to nove,narocne na pc a net.
    Kdo si zkusil znovu vanillu na nostalriusu musi uznat , ze po chvili byl z te hry otravney a radsi se vratil z5 na ofik na aktualni datadisk.
  • A nebo 25man raid v slozeni 25dk *1*
  • blizzard holt dela hry pro všechny, i pro ty nejmenší z nás
  • Jack1947
    Díky, ne raději knihu *4*
  • Nedávno jsem si znovu zaplatil měsíc, sice bez pand a warlords... Už zjednodušování, které začalo s příchodem Cataclysm mě štvalo, to co je z té hry teď (pro děcka od 5-10 let). Ne, děkuji pěkně.
  • Ani zadarmo. TBC <3
  • nekromant33
    Udělat něco s levelováním, aby to byla trochu výzvy a zábava, je jedna věc. Vanillu se vším všudy fakt nechci...
  • nekromant33
    Odeslal jsem, ale mám trochu dilema v případě výhry, jestli si chci spoilovat obsah. Chci si ale na vlastní kůži vyzkoušet demon locka, kterej konečně po 11ti letech vypadá zábavně.
  • Krescz
    byl jsem šaman a nejlepší healer z guildy *15* ....jo pamatuju DK všude, op jak prase a složení na dungeon bylo: tank - DK, DPS - 3x DK, healer já :D
  • solomon.short
    Pamatujes na dobu po startu wotlk kdy byl kazdy death knight a na healera se cekalo vecnost? ;-)
  • Krescz
    wow jsem nehrál snad 100 let, naposledy wotlk, ale ten demon hunter mě láká :D
  • Ne, dik.
    #Nostalrius

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit