Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pubiši, tá hra je od 18 rokov, akoto že ste ju hrali?
    • Jakto? Koupili jim jí rodiče nebo si jí stáhli z netu......obojí je dost smutné....... *9* *9*
      • USER47
        Nebo si ji úplně klidně mohli koupit sami, u nás jsou ratingy jen doporučení, jinak může kdokoli kupovat cokoli.
  • Trojice amerických superultrahypermegakůůl našlapaných vojáků se prostřílí skrz naskrz Dubují,zabijí při tom několik stovek teroristů,sestřelí několik desítek helikoptér,hrdinsky zachrání mnoho civilistů,do toho všeho sypou tihle téměř nesmrtelní borci frajerský kůůl hlášky..no pro vypatlaný amíky plus pana recenzenta je to ale asi více než dostačující pro to,aby téhle hře vykoulil krásnou osmičku.....jinak pro informaci 8 z 10 možných byly zde hodnoceny tyto hry: Assassin’s Creed: Revelations,Assassin's Creed Brotherhood, Might and Magic: Heroes VI,RAGE,Dead Island,F.E.A.R. 3,Crysis 2,Dead Space 2,Alan Wake,Metro 2033...a našlo by se hafo dalších...obrázek si uděláte sami.Na závěr mi ještě nedá zmínit se o tom jak pan recenzent vychvaluje úchvatnou grafiku této hry...musím přiznat,že mi to vykouzlilo hodně slušný úsměv na tváři.Je pravda,že každý máme asi trochu jiné představy o skvělé grafice,ale sám hru po grafické stránce hodnotím jako těžce průměrnou a to ještě s oběma zavřenýma očima..HW požadavky jsou směšné,vpohodě jsem to hrál na maximální detaily i na mé průměrné pc sestavě..to že si pan recenzent neumí správně doinstalovat potřebné ovladače,či aktualizace,aby se mu chudáčkovi malinkýmu ta zlá škaredá hra nesekala,mě už tady ani nepřekvapuje :-))..
    Omlouvám se,omylem jsem tento příspěvek vložil pod něčí reakci.. :-)
    • Sory ale tydle kecy s tebe drsnýho HC hráče neudělaj
    • Pete.palis
      *7*
    • Mato1987
      tak tak, je to nezmysel, táto hra nič nové neprináša po chvílke asi 5 minútach je to repetetívna grcka ako pre príklad uvediem pasáž z dema
      Zlaníme sa tu, potom vystrielame asi hordu zlých teroristov v počte 50 následne zlaníme sa ďalej tam a potom zničíme ďalšiu hordu zlých teroristov a takto to pokračuje až po koniec dema.
      Takáto hra mala dostať maximálne 5/10 čistý šedý priemer.
      Na GT.com dokonca dostala 8.3/10 a u nich dostal max payne 3 - 7.6/10
      To len tak námatkovo chcem zdôrazniť že recenzie poslednú dobu nevypovedajú o kvalite danej hry ale vypovedajú o zaujatosti a často aj o špinavých marketingových praktikách. *11*
      • bobsh
        Metacritic.com - Critic reviews 76, User score 8.2 (xbox verze, na PC 74/7.5)

        Máš recht, tobě se to nelíbí, spoustě recenzentů a hráčů jo. To odjakživa automaticky znamená, že oni tomu nerozumí, jsou zaujatý a podobně.
        • Mato1987
          hral si hru? aspoň si skúsil demo? asi ni keď sa tu oháňaš s nič nehovoriacimi čislami.
          • bobsh
            Hrál jsem demo, líbilo se mi (a to normálně 3rd person střílečky moc nemusím). Čísla nejsou nic nehovořící, jedná se o průměr z hodnocení od většího počtu lidí (jak "profi" recenzentů, tak obyčejných hráčů), chtěl jsem tím ukázat, že se to očividně hodně lidem vážně líbí, takže bych to s tou zaujatostí o které píšeš neviděl tak špatně.
      • jj, napr Diablo 3
  • 8/10 to fakt ne mozna tak 7/10 za pekne prostredi a zajimavy napad se zavatym dubajem a zlyma amikama ... to ale srazi hloupa a.i. repetivnost cele hry a to ze po 20 minutach uz by tam uz by tam zadni americti vojaci nezbyly .... nebo tam snad poslaly celou pechotni divizy *1* ,celkem jeste trochu prekvapil UE nevypadal tak zastarale jako v ostatnich hrach .... proste typycka hra dneska, hlavne at to ma dobrou grafiku a hodne se tam strily a prachy mame doma a zbytek ten uz nejak okecame ... hral jsem jak na pc tak na konzoly a v obou pripadech me to nebavilo .... dohrano jen ze slusnosti
    • Pche ..7 z 10? Si spadl z višně ne? Dávám 3 z 10 ..............za snahu.
      • Já dávám tvému trollingu 1/10.A 10/10 tvím rodičům za trpělovost a za to že tě ještě neudusili ve spánku polštářem.
    • janchor
      Ano, poslali tam celou pěchotní divizi, konkrétně třiatřicátou. Je s podivem, že ti to u obou zahrání uniklo.
  • Ne díky, stačilo mi demo, to byl hnůj.
    • Mato1987
      súhlas , demo má navnadiť, tuto ma to v momente odradilo od kúpy plnej hry...nie radšej knihu
    • MidnighT91
      Dokud nevíš jakej je ten příběh, tak tu nemáš co žvatlat...
      • Trojice amerických superultrahypermegakůůl našlapaných vojáků se prostřílí skrz naskrz Dubují,zabijí při tom několik stovek teroristů,sestřelí několik desítek helikoptér,hrdinsky zachrání mnoho civilistů,do toho všeho sypou tihle téměř nesmrtelní borci frajerský kůůl hlášky..no pro vypatlaný amíky plus pana recenzenta je to ale asi více než dostačující pro to,aby téhle hře vykoulil krásnou osmičku.....jinak pro informaci 8 z 10 možných byly zde hodnoceny tyto hry: Assassin’s Creed: Revelations,Assassin's Creed Brotherhood, Might and Magic: Heroes VI,RAGE,Dead Island,F.E.A.R. 3,Crysis 2,Dead Space 2,Alan Wake,Metro 2033...a našlo by se hafo dalších...obrázek si uděláte sami.Na závěr mi ještě nedá zmínit se o tom jak pan recenzent vychvaluje úchvatnou grafiku této hry...musím přiznat,že mi to vykouzlilo hodně slušný úsměv na tváři.Je pravda,že každý máme asi trochu jiné představy o skvělé grafice,ale sám hru po grafické stránce hodnotím jako těžce průměrnou a to ještě s oběma zavřenýma očima..HW požadavky jsou směšné,vpohodě jsem to hrál na maximální detaily i na mé průměrné pc sestavě..to že si pan recenzent neumí správně doinstalovat potřebné ovladače,či aktualizace,aby se mu chudáčkovi malinkýmu ta zlá škaredá hra nesekala,mě už tady ani nepřekvapuje :-))..
        • USER47
          Jo jo, teroristi, hrdinové, o tom přesně hra je...:-o
    • At je hra jaka chce, nemam rad poust a pisek! Raci les nebo dzungli.
      • deridon
        jakoby těch džunglí už nebylo dost.. tohle se mi právě líbí, už jenom tím, že se to odehrává v poušti.. ještě by mohla být nějáká fps/tps čistě v horách třeba
  • Jsi tatar, že nevíš, co znamená Yo dawg..?
    • spíš ty si tatar že ten výraz vůbec používáš a neumíš použít tlačítko reagovat
  • Ježiši kriste!!! 8 z 10 možných za takovouhle prásáckou slátaninu?Ten recenzent si normálně fakt dělá srandu..Ta hra je totální konzolojdní sračka,tupá naskriptovaná koridorovka,s ještě tupější umělou inteligencí..Normálně se mi chce z tohohle zvracet..Když si vzpomenu jaký výborný hry dostali v uvozovkách jen 8 z desíti...nebo i méně..
    • bobsh
      Opravdu tady právě konzolové hře vyčítáš to, že je "konzolojdní"?
      • my PCckari chceme opravdu jen spickove tituly a zbytek hazem rovnou dokose ! Zadny kompromis. Pak to dopada tak ze koupim 1 bo 2 hry za rok max
        • bobsh
          Proč by hra na konzoli nemohla být špičkový titul? Protože to nějaká uřvaná skupinka haterů odmítá připustit? Chápu že nejspíš máš radši PCčkářský přístup ke tvorbě her, ale to snad ještě není důvod, ne? To je jako vyčítat švestkovým knedlíkům to, že to není pálivý jídlo a tim pádem to je sladká sračka, protože ty máš rád pálivý jídla.
  • h0p3
    Docela mě Aleš nalomil ke koupi, ale asi si počkám jak se nakonec postarají o MP. Jelikož jsem celkem častým účastníkem MP matchů v GoW3 a myslím si už delší dobu na něco obdobného na PC. Tak tomu dám čas a uvidím co nám k tomu nakonec Aleš řekne *4*
  • zrovna hraju, zase taková bomba to není, poměrně klasická dobře odvedená střílečka. Ten Unreal je na tom znát opravdu hodně a výstroj vojáků tu z Gears of War místama opravdu hodně připomíná :).. Jinak fakt sympatickej počin, jsem zvědav až poměřím z Future Soldier.
    • s*
  • nesúhlasím s tým že hra by bola moc náročná ako je uvedené v recenzii. mám core2duo 3ghz a gtx260 a hra sa mi hýbe na najvyšších detailoch úplne v pohode (zatial som v 6 kapitole). problém bude asi rovnaký ako pri ghost recon future soldier - na každom pc sa to hýbe inak.

    inak skutočne úžasná hra, aj keď zatial tam nebola žiadna pamätihodná scéna, snáď až na pohľad z mrakodrapu na pieskom obklopený dubai.
    • janchor
      Co se pamětihodnosti týče tomu dej čas do fosforu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit