Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hlavne ta hra ma par poradnych scen Za coz sem rad, jeste jednou vice her kde se clovek rozhoduje koho necha zit a koho zabije.Reseni situaci atp.
    • Ataker
      Jak píšeš rozhoduješ o tom kdo bude žít a kdo né... stejně takové to bylo i v Army of Two The 40th Day.
      • Tamto mnelo ale i dopady videt, coz je pravfda tady to jen trochu nakousli,i kdyz pak nakonci se vse promitne jenze clovek ani moc nemnel na vybranou,ja bych radsi kdyby tu byli volby ve hrach co by zasadane ovlivnily pribeh,zaroven pak i ten konec coz doufam ze v Tomb raiderzu bude tem haterum co si myslej. No jo jenom hra tak tam zadny tyhle blbosti kazdej bude resit po svim,treba jo ale diky tomuhle se zjistuje psychologicky stav mysli cloveka atp.(uz to tu bylo nebudu o tom zas se slozite rozepisovat.)
        • ach ten psaný projev, ach ten psaný projev...
  • Naprosty souhlas, tahle hra se povedla a k dokonale arkade ji chybelo jen malo, jinak ano prekvapilo mne to pripomnelo ty popravy stareho punishera, grafika mercenaries a trochu inversion i tou hratelnosti chci vice techto her a ve vetsi davce prosim :-).
  • MidnighT91
    Po dlouhé době mě nějaká TPS chytla...
  • 8/10??za co?? u mne tak 6,5/10
    • LOL:D

      Pod recenzí, která napíše proč se zeptat proč? Yo dawg, we heard you liked...no, you are just an ignorant ass.
      • Jses tatar, to neumis psat jednim jazykem?!
    • Čemu se divíš to se mu to nesmí líbit?
  • Alex81
    Velmi příjemné letní překvapení!
  • USER47
    Co se týče dýlky kampaně, mně by vůbec nevadilo, kdyby to působilo trochu rozvláčněji. Místo toho střílení stovek panáků bych klidně vzal pár pasivnějších pasáží (ehm, to zní divně) ve stylu Dear Esther, kde by se člověk víc mohl soustředit na to prostředí a všechny ty zrůdnosti, co se tam dějou. Třeba ta scéna s bílým fosforem prostě není tak působivá, když jsem v posledních pěti minutách ustřelil hlavu dvěma stovkám vojáků. Kdyby to nebylo tak hyperaktivní, bylo by to imho o dost působivější (ačkoli pro mnoho lidí asi méně stravitelné). A hlavně by to poskytlo čas k věrohodnýmu vývoji charakterů, teď ty změny v chování působěj trochu skokově a zrychleně.

    I s těmahle chybičkama je to ale výborná hra. Už od oznámení a prvních trailerů jsem od toho čekal dost, a ačkoli se pár mejch obav potvrdilo, celkově mě to nezklamalo.
  • Kedaro
    konečně někdo udělal z amíků zvrhlé parchanty
    • zipp
      Docela blbý že tenhle spoiler se u článku na hlavní stránce, jako nejhodnocenější komentář , ukáže bez ochrany...
  • prudislav
    klon GOW s vynikájící atmosférou a skvělým příběhem - ne po demu jsem tohle opravdu nečekal ;-)
  • Pete.palis
    hra má pro mě vynikajcí atmosféru...za mě ano! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit