Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si ten otevřenej svět s určitejma omezeníma představit dokážu. Bylo by pěkný se postupnym řešenim questů dostat zpátky do BLACK MESA!! To bych řičel nadšenim. Stejně jako když sem si před týdnem nainstaloval Black Mesu Source.......se ze mě zas po letech stal gambler, co lezl do pelechu nad ránem )))))
  • MidnighT91
    Lidi neblázněte Half life 3 je jistě ve vývoji už minimálně 2 roky, trvá to tak dlouho protože první i druhej Half Life přinesly něco revolučního, první je revoluční sám o sobě a dvojka přinesla hrátky s fyzikou jaké jsme do té doby nikde neviděly... Teď se chystá trojka která má za úkol tu laťku posunout ještě o kus výš a nepochybuju o tom že v HL3 nebude chybět ani ta dokonalá portálová technologie z lodi Borealis... Představte si portal gun v kombinaci s modrou Grav. Gun a technologií na hrátky s gravitací (inversion) uprostřed vražedné fauny a flóry planety Xen...
  • docela zajimavej pristup, vzit značku a udelat z toho neco uplne jineho. komunita bude urcite vdecna. taky hezkej akcni postoj na tom obrazku a splichanec od krvi na tvari, to je dneska moderni *11*
    • Ano, taky nemám rád když z mé oblíbené střílečky udělaj strategii *5*
    • Magister_Peditum
      Ten artwork je už z doby HL2. *1*
  • co tak uniest sefa valve, napichat donho drogy pravdy a klast jednu otazku za druhou?

    inak aby bol HL3 ako borderland, nad tym radsej neuvazovat. zabijat v jednom kuse spawnujuce sa NPC to mi k HL neladi.
    • Gabe má dozajista speciální výcvik, jak odolávat i v takovýchto případech *3*
  • Staci prestat kupovat hry na steame aby Valve nemalo prachy a urcite nieco oznamia *15*
  • michaliuz18
    ani nahodou rpg prvy, nejake male nezaskodia ako vylepsenie zbrane ale nic ine, tak isto aj otvoreny svet..tiez somarina, tam ide o pribeh cize na to treba linearny dej zo skriptami,aby bol oceleny zazitok, a nerobit z cistej fps hry s logickymi hadankami ,nejaky skyrim omg ...
    aby cely HL neskoncil jak duke nukem , 10rokov vyroby a prd z toho, hanba
    skor sa dockame half life 3 od moderov nez od valve
  • Ono cita sa to pekne ale obavam sa ze by aj Source Engine musel ist o trochu viac vyssie. Z toho co som sa naucil pri Hammer editore viem ze terajsi Source nedokaze velke mnozstvo objektov a modelov vykreslit. A pri otvorenom svete ten limit by musel ist cez dvoj, mozno trojnasobok.
  • Já bych bral spíš bral radikálnější změnu prostředí,třeba Antarktida,než změnu herních mechanismů.
    • vždyť se to (alespoň část) bude odehrávat ve sněhu. Údajně.
  • Ano, z jistého pohledu je to logické. Ano, mezi HL1 a HL2 byl jasné vidět posun nahoru v mechanikách atd., takže není nelogické ho očekávat i od přechodu HL2 na HL3.

    Na druhou stranu, proč by se s tím sakra s*ali? Vždyť jim bude stačit vydat HL2 v lepší grafice a pokračováním příběhu, pojmenovat to Half Life 3 a hotovo. Každej, kdo se byť jen pokusí naznačit, že to není nejlepší hra všech dob bude upálen, zabit a zničet milionem ValveDronů.

    Tak proč se sakra snažit posouvat sérii nějak výš?
    • Jenze to by nebyl Valve,kdyby se nepokusili posunout latku zase o kousek nahoru a prijit opet s necim novym,stejne tak jako tomu bylo u prvniho i druheho dilu.
      Presne to je duvod,proc take nakonec upustili z episodickeho modelu - protoze se to zvrhlo v "more of the same" .
    • protože musej hru nejak predstavit a co by rekli? ze je to fps? to by nikoho nezajimalo ale kdyz se rekne rpg prvky a otevreny svet tak se to bude lip prodavat
      • Řeknou, že to je Half Life 3.

        Jaký lepší představení si prosím tě dokážeš představit?
  • To by me zajmalo kde na tohle kdo prisel. Protoze by to uplne skazilo to co byl HL doposud a ani nemyslim ze by se timhle smerem melo Valve potrebu vydavat. Freeman by se musel naucit mluvit a to je stejne nerealne jako ze by to bylo otevrene a RPG.
    • MrSanta
      Zase otevřený svět na způsob Stalkera by nemusel být špatný.
      • To ano, klidně by mohla být hra z toho světa z jiným hrdinou. Ale HL3 bych si více představoval jako nástupce jedničky a dvojky, ve stejném stylu. :-)
        Ale je jasné že když to tak trvá tak Valve chystá něco velkého, a otevřené RPG by odpovídalo takové době vývoje, ale nikdy by mě to u Valve nenapadlo.
    • Whoossain
      Je všeobecně známá věc, že Freeman mluvit umí. Ale pokaždý, než něco řekne, tak mu někdo skočí do řeči.
    • vindalooo
      Raději si počkám na pecku, než na něco za co se vyvojáři stydí.
    • irdzi
      mas muj bod:) na legenarni Freemanovu ukecanost jsem malem zapomel.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit