Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych to spíš videl na strilecku s adventurnimi prvky (treba interakce s pocitaci, sem tam nejaky puzzle a pod.). Ale chapu ze marketingove je zajimave tam dat rpg prvky a otevreny svet protože to prodava. Ze to uz nebude mit z half lifem nic společného je druha vec.
    Ja osobne stratil zajem prave ted. Je dost her a mainstreamovy sedy prumer me nezajima. Nemusim o hre nic dalsiho vedet, staci mi ze vim jakou linii si vytyčili - max. zisky za každou cenu.
    • Ty si vazne myslis,ze tyto zmeny (pokud je to pravda) jsou za ucelem zvyseni prodeje? Zrovna Valve s jejich HL to opravdu nepotrebuji.
      A ze o hru ztratis zajem na zaklade nejakeho kecu ,co nekdo placnul na internetu ,kdy ani nevis jestli to je nebo neni pravda a ani nevis jaka hra vlastne bude,tak na to se fakt da rict jedine: Dmnce.
  • x_ander
    Na jednu stranu je fajn, že Valve (jako jedni z mála) svým hrám opravdu věnují péči a vydají je až když ví, že jsou naprosto vymazlené. Na druhou stranu je to čekání nesnesitelné :) Každopádně si klidně ještě pár let počkám než aby Half vycházel každý rok a skončil v žumpě, kde se válí třeba cod.

    No a co se týká těch nových "informací". Těžko říct, co si o tom myslet. Otevřený svět si v Half-life vůbec nedovedu představit. Valve však rozhodně ví co dělá, a i pokud by se to potvrdilo, nepochybuju, že ta hra bude pecka.
    • COD se vali v zumpe? Jak se muze valet v zumpe neco, co je nejprodavanejsi herni znacka? To muze napsat asi fakt jen nejaky individuum ze Vsetina nebo nevim. *6*
      • Prodejnost nejde ruku v ruce s kvalitou *3*
        • Kdyby to nebyly kvalitni hry, tak si je tolik lidi snad nekupuje, ne? Nebo co si mam pod tim tvym prispevkem predstavit? Urco to ti hraci nekupujou kvuli znacce... Mozna deset lidi z tisice si rekne, ze chtej mit doma vsechny dily COD nehlede na kvalitu jednotlivych dilu, ale ostatni to kupujou kvuli kvalite a zabavnosti. To, ze je tady na games vic COD hateru nez COD loveru jeste neznamena, ze ta serie je šit. *3*
          • Takže dle tvé logiky je CoD vlastně s drtivou převahou ta nejkvalitnější herní serie za posledních řekněmě 5 let? Protože kvalita přece prodava ne? *1*
          • Cod nepatri mezi kvalitni fps uz poslednich par dilu.Vazne nechapu,jak nekdo muze tuhle zdimacku penez a nastavovanou kasi kazdym rokem obhajovat jako kvalitni.
            A mozna te to prekvapi,ale kvalita v dnesni dobe neni jedine a ani hlavni meritko,urcujici komercni uspech daneho produktu.Bohuzel.
            Pokud to nevidis,tak je mi te docela lito *3*
          • Ethy
            Hral jsi posledni CoDko? Evidentně ne :D. Kvalitní hry to nejsou, ždímou x let starej engine a stejnou hratelnost, akorát dojej z lidí prachy a zas tak uzasna hra to neni. Serie CoD skončila s Modern Warfare 1, pak už to je pořád dokola a Activision si mne ruce nad prachama, co do toho lidi sypou...

            Takovej HL je o několik úrovní kvality výš..
            • Hral jsem vsechny. *3* Ale jinak sorry, ze tu s tebou - jakozto clovekem, ktery stopro nenavidi COD uz jen z duvodu, ze ho nenavidi vetsina, tak proc se k ni nepridat ze - nebudu sahodlouze diskutovat proc je ci neni COD dobra/spatna serie. Na to zrovna neni cas ani nalada.
      • x_ander
        Myslel jsem kvalitativně, ne komerčně samozřejmě. A spojitost se Vsetínem mi fakt uniká :-D
  • nevěřím tomu. kdyby to byla pravda, tak by to bylo pěkně na prd, half life je jediný druh koridoru, který mám rád, na rozdíl od většiny koridorů tam člověk musí aspoň chvilkama přemýšlet
    • ono i o crysis by se dalo rict ze je to koridor, half life 2 byl misty docela otevreny
  • Mě by se nahodou rpg systém líbil v HL a to je HL moje nejoblíbenější série ,rpg prvky ničemu neuškodí
  • Half life značka stojí na tom, že je stále stejná a je to super, když tam daj tyhle kraviny, bude to úplně něco jiného a podělaj to....
  • EuroSamurai
    Takovejch spekulací a "duvěryhodnejch" zdrojů už bylo...
  • pokud vim tak uz davno bylo nekde receno ze dalsi dil bude az po nastupu novy generace konzoli... nemyslim ti HL3 ale novx engine.. coze je mozna to sami
  • irdzi
    Moc tomu neverim, kazdopadne bych si HL3 predstavoval spis jako koridor ... 1 i 2ka byla tunel a nikdo si na tunelovitost nestezoval. Jediny cemu verim, ze az to jednou vyjde, tak to bude skvela hra ...
    • Tak tunel to rozhodně nebyl, tunel si představuji jako metro mapa v BF3 např. A né že se na takovém malém kousku mapy z hl ZTRATÍTE *3* *4*
      • Ale samozžřejmě, že to byl tunel a koridor. =) Ale nikomu to nevadilo, ta hra táhla tím směrem přirozeně, smyslulplně. Jak někdo už zde zmínil, ten flow, ten dojem, pohlcení hrou, až asi na osmý gameplay mně teprve napadlo přemýšlet, jak je ten svět omezený...
    • Jen tunel to nebyl, byly to i vesnice, baraky, Citadela ...
      • irdzi
        No dobre, nebyl to malej tunylek, ale i tim autickem si vzdycky jel z bodu A do bodu B ... byl to myslama proste dost sirokej tunylek a tak bych si predstavoval i 3ku ...
    • Jen tunel to nebyl, byly to i vesnice, baraky, Citadela ...
  • super kdyby to bylo jako Mass effect nebo assasins creed, to jsou nejlepší hry na svete hned za guild wars2. vubec bych nebyl proti kdyby udelali half life 3 mmo
    • Drž pysk diletante, Guild Wars 2 je nejlepší hra všech dob!
  • Spíš než Skyrim se nabízí inspirace Mass Effectem.
    • kostejnesmrtelny
      Proboha, jen to ne... *8* *13*
      • Taky bych radši Diablem 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit