Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem to nějak minul, díky :)

  • Pavel Makal

    "Pokud jste si navíc pořídili ovladač DualSense, můžete se i v rámci PC verze těšit na využití jeho vlastností, jako jsou adaptivní triggery nebo haptická odezva."

  • Využiju na PC verzi Dual Sense ovladač? Uvažuju že si jeden koupím, a zajímalo by mě, jestli má využití např. v této hře, když byla remasterovaná pro PS5 a Dual sense se využívá

  • Azzaliah

    Nechci ladit a  upravovat. Jen bych chtěl na konzoli hrát na klávese s myší :-) 

  • twicer

    jojo to je hodně vtipné :D

  • twicer

    Už si ani nepamatuju port kde by si musel hrát na ovladači, to bych musel jít snad 20let zpátky. :)

    A proč se PS nehrne do více periférií snad není třeba ani rozebírat, pokud si chceš ladit a upravovat, máš na to prostě a jednoduše jinou platformu.

  • twicer

    Jojo je to tak, ale ono když se podíváš na portfolio her od blizzardu tak jsou to všechno letité projekty, kdy podobné rozměry byli ještě méně časté než dnes, prostě a jednoduše se stím nepočítalo v jejich původním designu.

    Takže neříkám, že by to takto mělo zůstat i dále, ale dovedu si docela představit proč nebyla vůle to řešít víc.

  • uher

    Spíš je vtipný, že to jde přečíst i přes tu spoiler mlhu 😀

  • honcka

    Tak v tom případě je to chyba na straně vývojáře uw monitory jsou dnes už relativně u herních pc běžný.

  • Azzaliah

    Ano. Na Pc mohu na PS5 ne. Ale dle informací Spiderman na pc půjde ovládání nastavit. Pojedu klasika K+M a je to. Šlo mě jen o to, kdyby vývojáři se na PC na K+M vyprdli a musel bych to hrát na Gamepadu.

  • twicer

    Ono když pak lidi střílí mimo tvou obrazovku, na potvory které stojí na místě, protože je AI nezaznamenala, tak bych to teda cheatem trochu nazval, ale pro tebe by to asi byl normální prvek hry.

  • twicer

    Já nedokážu zase pochopit, kde si nabyl pocitu, že si herní periferii vybrat nemůžeš.

  • twicer

    😯 To je na ban!

  • Azzaliah

    Jo jo, to jsem zkoušel a kdepak. Čím déle ho mám v ruce, tím více mě štve. Nejde ani o pohyb, jako o rychlosti otáčení a přesnosti otáčení.  Škubnu myší a jsem  v jedné vteřině otočen o 180 stupňů. Ale tím pravým analogem to je prostě porod :-). Ta preciznost a rychlost zaměření je prostě někde jinde. Třeba v Horizonu zaměřit přesně určité místo na běžícím stroji je pro mě skoro nemožné. Jak píšeš, ty tisíce hodin na klavíru s myší ze sebe již nedostanu. Já prostě chápu exkluzivity. Chápu, že někomu to vyhovuje. Ale nedokážu prostě pochopit, proč bych si nemohl vybrat herní periferii i na hraní  na konzoli. Kdo chce hrát na gamepadu ať hraje. Ale proč to vyžadovat? Nepotřebuji haptiku, adaptivní triggery, vibrace ani zvuk z mini reproduktoru z herní periferie. Pro mě naprosto zbytečné funkce. A musím říct, že mezi gamepady je to asi tímhle špička. Ale pro mě je vibrování, adaptivní triggery a haptika naprosto postradatelná a na online hraní to je stejně k ničemu. Jestli ve hře bude bindování kláves, tak pohoda. To mě stačí. Jestli to vývojáři nezvládnou sami a nechají možnost si upravit ovládání, tak nemám co řešit. Ale na gamepadu to rozhodně hrát nehodlám.

  • MalyZeli

    Tak to už je prostě jen o šikovnosti. Já preferuji k+m, je to nejlepší možnost, ale nemám problém s gamepadem. Spidey se hrál na joyu výborně.

  • MalyZeli

    FSR 2.0 nevypadá vůbec špatně.

  • Spiderman je Peter Parker

  • Gulivera84

    Jo gyroskopy sou fajn na domirovani, ale taky je to hra od hry, v Metro exodus nebo Kiling Zone si pripadam ze mirim jak pan, a pak prijde starsi metro a netrefim ani vlakovou soupravu...

  • unicz

    To napsané číslo tam není jen tak 😉

  • Pokud pouzivas prednastavene profily, tak souhlasim. Neda se to. 

    Ale pokud si vytvoris svuj vlastni profil a zvyknes si na nej, neexistuje lepsi controller.

    Steam controller ma obrovsky potencial, coz je zaroven jeho zahuba. Je to jako PC vs. konzole. Kdo pocitacum nerozumi a chce sednout a hrat, tak nikdy nedoceni obrovske moznosti, ktere pocitac nabizi ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit