Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To neni jak to slape na PC. Jen predvadecka novych featur, ne benchmar, jak ma v oblibe delat crytek. Co se tyce PC a gdc, Epic predvedl Unreal Engine 4 "Infiltrator" Real-Time Demo *3*
  • Všetko čo si doposiaľ videl z Watch Dogs bolo hrané na PC. A k tvojím zvyšným komentárom sa ani nevyjadrujem. Si tak hlúpučký až to bolí.
  • Jak myslíš, to už je tvůj názor, ale závěrem bych chtěl jenom říct, že se oba se máme ještě co učit, jako důležité pokládám mít rozhled a oči otevřené to neni nikdy na škodu, pánč jen tak se vyhneme tomu že se budeme navzájem v komunitě strkat jeden do druhého a nikdo nebude vědět v zásadě nic, ted to neber osobně, beru to obecně. Ostatně co jsem chtěl to jsem řekl -sto lidí sto chutí, to je určitě pravda, ale solidarita by tu měla být především :)
  • Je smutný, že pro nedostatek argumentů se musíš jako spousta zdejších příspěvovatelů uchylovat k trapným osobně útočným příspěvkům. Hodně to vypovídá hlavně o tobě. Přepdokládám, že sám patříš k oné skupině lidí co na fórech argumentují "mám PC a PS3...", co na PC kradou hry a pak nadávají na piráství, k tomu není co víc dodat.
  • Sorry Jumíku, ale evidentně nemáš páru co jsem se ti tu snažil sdělit, fakt že na PC je pirátství podstatně jednodušší než na konzole je známý fakt a ten chápe snad i muj křeček, pokud se budeš tedy bránit tím že i přes to jsou zloději konzolisti (kteří i tak hrajou na PC) tak zkrátka už absolutně nevíš co říkáš. Neznám nikoho, kdo má konzoli PS3 a upirátil na to cokoli, pánč 99% to neumí, nebo na to nemá techniku. Už se s tebou naprosto odmítám bavit nebo diskutovat, jelikož nedokážeš překročit určité hranice naprosto primitivního chápání věci a jsi sevřený ve svojí představivosti. Troška otevřenosti a uznání k ostatním, co ti předloží vyargumentované podklady - tedy né názory, ale fakta by ti rozhodně neuškodila, možná i určitý rozhled mezi ekonomikou a statistikou taktéž. To že na konzole je statisticky o mnoho procent menší pirátství je prostě známý fakt a na PC se upirátily už miliony, miliardy možná i větší hodnoty, pokud toto nevíš opravdu skus jít jednou aspon do školy nebo do hospody. Abych se tedy neoháněl jen slovy, zde je graf, který ukazuje o kolik se na konzole pirátí méně v dolarrech než na PC http://software.intel.com/sites/default/files/m/f/4/0/2011_Stats.jpg - je to sice pouze statistika jen z Bit torrentu, ale doufám že to ten tvuj natvrdlý mozek aspon trošku nakřápne.
  • Ne, stále opravdu nechápu co máš proti výroku, že na konzolích nemáte mody do Dark Souls. Ale spíš to pramení z tvýho nepochopení toho co píšu. Jinak ze zkušenosti vím, že zapřísáhlí konzolisti mají PC právě proto aby kradli hry, takže právě ti pokrytci co se tu na diskuzích ohrazují vůči PC kvůli pirátsví jsou ti největší zloději. Prakticky všechny konzolisty co znám a hrají i na PC tak je to z toho důvodu. Naopak znám hodně lidí co ani neví jak konzole vypadá a mají všechno co na PC hrají poctivě koupený.
  • SnakePlisken
    Jo jo... Doctor Who. Tak to jsi opravdu jiná. Já jsem taky z Ostravy a v Brně teď pracuji. Ostravaci emigrují na jih. *1*
  • Fakt? A kdo ti to rikal? Snad kazdy vi, ze PS4 bude mit zaklad v Durangu, coz je takova lepsi mobilni platforma.
  • Hanzales@tiscali.cz: Ano souhlasím s tebou snad se vším *4* Tim pirátsvím jsem jinak nechtěl zase říct, že by si hry na PC všichni stahovali, ale to, že PC má největší náchylnost k pirátsví obecně, ty třeba nestahuješ ale miliony lidí na PC ano, kdežto konzole jsou odolnější a tím vydělají o mnoho peněz na uživení firem *4*
  • Hanzales
    Ondra: nevysvětlíš :) Každá platforma má něco, co ta druhá nemá a většinou v tom docela i vyniká. A hold jsme každý jiný. Někdo preferuje to a někdo zase tohle. A někdo něco úplně jiného, představte si :D Proto existuje skupina lidí, kteří mají zásadově jen konzoli, nebo jen PC. Jen nějak nechápu to nepochopení mezi těmito skupinami zapřísáhlých odpůrců něčeho jiného, odlišného. Se to bude furt hašteřit jako sýkorky od amigy až po PS8 a Xbox2100. Místo aby kopli do pedálů, aby si mohli pořídit i to, co jim chybí ke štěstí, umí akorát prskat, provokovat atp. Si tak někdy říkám, ta konzolová část (myslím jen ty křiklouny) asi s PC failed a ta PC část (myslím jen ty křiklouny) je zase moc hrdá na to, aby se snížila k něčemu tak jednoduchému, co má dvě páčky, 12 tlačítek a díru na nosič dat :) No, myslím, že se obě zapřísáhlé skupiny mnohdy o dost ochuzují. Stejně tak i jako jiné, úzce zaměřené oddíly, smrtelně odmítající všechno ostatní, než to jejich jedno. A pokud ne, tak nechápu ten hate pak *16* ...6 feet underground....
    Edit: Ještě bych dodal, že je nás i docela početná kopa, co si hry na PC kupujeme ;o) Také podporujeme nekomerční sféru herního odvětví a spousta pc maníků se podílí na obrovském množství obsahu pro ostatní zdarma. Pirátí se všude, na PC víc, ale kvalitní tituly se vždycky udrží a mnohdy i úzce zaměřené na užší spektrum only PC hráčů. Tak jako zarytí PCčkáři nemají potuchy o spoustě konzolových titulů a i třeba spoustě indie hříček na xbox live a psstore, tak zase ti zarytí konzolisté nemají potuchy o tom, co všechno na pc.... to nemá cenu pepo, vypni to a jdem spát :D
  • Edit: sry ten smajl na koci tam nemá být
  • nic ve zlém ale,špatně jsi to pochopil :) konzole nemají módy, mě vadilo to oslovení "na konzolích nemáte"... jasně to je možný, ale zas PC má doma každej, takže fakt, že to nemá na konzoli rozhodně neznamená že nemá PC... a to co neni na Pc je na konzoli, nic proti tomu nemám samozřejmě :) Vadí mi spíše názory lidí co haní konzole bez jakékoli příčiny, přitom konzole fungují jako stabilizační prvek herní ekonomiky, PC hrácči tolik pirátí hry, že kdyby tu konzole nebyly tak by hodně firem snad vyjma blizzardu nemilosrdně zkrachovala a všichni bychom hráli akorát tak Mária. Kdežto konzole drží firmy na živu a rozšiřují spektrum hraní jiným směrem, ovšem i to je výhoda velice subjektivní, je jasné že wowkař asi o konzoli zájem mít nebude když nehraje nic jiného, ale to je každého věc a dle mého se tu do názoru i majetků jiných lidí až příliš kafrá, ale na to si asi budu muset zvyknout. *8*
  • Konzole byly jsou a budou vzdy pro tu deme…nti polovicku obyvatel, proto pro ne neexistujou zadny hry, ktery vyzadujou zapojeni vice nez 2 prstu.

    A osobne vazne nevim, proc bych mel vynakladat rekneme 1/2 penez za herni zarizeni, ktery prakticky nic neumi (krome tech her) a k tomu i ty hry umi spatne.... vubec nehlede na to, ze na prakticky kazdou PC hru se objevi sposuta hracskych modu, ktere velmi casto velmi razantne hru zlepsuji/rozsiruji/... coz u konzoli nehrozi nebo je to exrtemni vyjimka.

    Kdyz si koupim PC na hrani, tak na nem muzu delat i spoustu jinych veci, vcetne prace a tudiz nepotrebuju dalsi hromadu kramu. A to nemluvim o tom, ze stary Pccko klidne muzu vyuzit jako diskovy pole/router/server/... kdezto starou konzoli muzu leda hodit do popelnice.
  • A ty vis o nejakym ultra hyper HW, kterej by do toho slo dat? Tak jasne, daly by se tam dat trebas 4 dualni GPUcka a dve X jadrovy CPU (v zavislosti na architekture) ... ale to by do pak musely dodavat o s betonovejma vyztuzema podlahy a traverzama na privedeni elektriky.

    Pokud se to ma vejit do rozumne vypadajici krabice a nema to pravidelne podpalovat prumerne vypadajici byt, tak to celkem logicky nemuze hrubym vykonem PCcku sahat ani po kolena. Jediny z ceho to pak muze tezit je optimalizace.

    Takze osobne bych cekal neco na urovni nadprumerneho PC, nikoli ale na urovni higendu.
  • Co máš proti názoru, že konzolová verze nemá mody, tomu opravdu nerozumím. Ohrazuji se vůči tomu, že by to měla být nevýhoda pc verze, ona je to naopak obrovská výhoda.
  • Na to že má být PS4 megavýkonná bestie pokořující PCčka, pořád to na tom kompu vypadá líp *5*
  • *like* :D po dlhej dobe normálny koment... :)
  • "na konzolich nemáte?" hele já nevim, kde to lidi žijou ale když někdo má konzoli to přece neznamená že nemá PC nebo ne? *2* Navíc podle mě je tu až příliš mnoho agrese z PC komunity, mám tak 60% her na PC a 40% hlavně exkluzivit na PS 3 takže sem spíše PCčkář? těžko říct, ale spíše by herní komunita měla táhnout za jeden provaz na nekafrat na konzole a tak podobně, že někdo hraje to či ono nebo na tom či na tom, je to jedno a mnoho konzolistů většinou vlastní i výkonné PC... Takže říkat něco ve stylu "to nemáte" há há směšný a ten kdo má konzoli je většinou ve výhodě vůči exkluzivním titulům (pokud ho zajímají). Jinak pokud někdo nemá o tito tituly zájem koupě konzole je zbytečná, ale mě prostě série metal gear solid nedala spát *1*
  • Omyl, pc verze Dark Souls je normální port, který je kvalitativně a hratelně naprosto srovnatelný s konzolovou verzí, ale právě mody od komunity z toho dělají lepší hru, ale to je něco co na konzolích nemáte, pro vaši škodu
  • coto znamena nepovedeny port? to se rikalo i o GTA4 kazdej na to nadaval jak je to zmrseny port a to jen proto ze kdyz dal vsechno na full tak se mu to cukalo, co na tom ze uz na stredni detaili tam bylo ve hre vice detailu, vetsi dohlednost a hustota provozu o kterem se konzolim ani nezdalo a cele to jelo 60fps coz je 3x vic jak na konzoli a lidi stejne frfrali jak je to nepovodeny port *1* to mody od komunity asi na PSku zadne nebudou co? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit