Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně přijde úsměvné, že si tu většina konzolových uživatelů neustále vychvaluje, jaké mají lepší hry na konzole.
    Hry jako Combat Mission, Close combat, Starcraft/Warcraft, Lock On, IL2, System Shock 2, Deus Ex, Army, Eve online, BF2 se spoustou modama, Counter Strike (který je kvalitou úplně někde jinde, než CoD)....

    Nemyslím, že konzoli jde porovnávat s PC. Mně hry na konzole vůbec nesednou. Nikdy jsem se nenavážel a neurážel nikoho kvůli tomu, že hraje na konzolích. Ale přestante tu mlít blbiny, že na konzole máte lepší hry. Máte prostě jiné hry.

    A výkon PC je věc sama pro sebe. Někdo jej ptořebuje k práci, někdo jen pro pocit... Co se her týče, stejně hraju většinou několik let starý hry, takže HW ani nevyužiju.
  • stejně PC verze Dark Souls je jenom nepovedeným portem z konzole a bez patchů od kumunity je to prakticky nehratelný titul, gratuluji k tvé zbytečnosti tohoto přízpěvku...
  • Řekni co za hry na PC je tak svělýho ,že uncharted je ''nic moc'' a auta na pc lepsi nez Forza...lepší auta nenajdeš :)
  • Mimochodem, když už používáš trapný hlášky s mozkem, tak si alespoň ty inteligente ověř informace co bleješ na net ;-) http://store.steampowered.com/app/211420/?snr=1_7_15__13 jen takový jeden příklad
  • Mám PC i PS3 jako herní platformy a u mě za první tři měsíce tohoto roku herní čas PC 100% a PS3 0%, prostě není nejmenší důvod ten hučící krám zapínat a dlouho nebude dokud nevýjde Beyond.
  • *10* EDIT: čas pri PC 90% pri PS3 10% ale pri hrách je to asi 25% vs 75%...

    je škoda že hlavne vela športových a bojových hier na PC chýba, u mňa je toto najväčší problém... na PC Fifa 13 rozhodne neni to, čo Fifa PS3, bojovky ako box, MMA a podobne na PC chýbajú úplne alebo sú katastrofálne a to je velká škoda...
    Grafika => PC / Zábava z hrania => PS3 :)
  • celé to tu je smiešne... :D každý kto má mozok MUSÍ uznať, že konzoli majú lepšie hry... mam Pc, mam PS3 nehovorím že PS3 je lepšie graficky alebo neni, je jasné že na PC sa nechytá ALE! načo mi je Hi end PC?? tak či tak sú hry veľmi podobné (nie rovnaké) a pokial je niekto fanatik tak mu určite vadí že v GTA4 sa pomenšie vykresluje svet / neni tam dokonalá grafika... A ČO...? :D hry sú na to aby ludí zabavili a ako vidím tak tu hry fungujú ako fet pre oči... čo nemá dokonalú grafiku alebo ak PC nevytiahne aspoň 60 FPS tak je to šrot... vážne je toto inteligentná diskusia...?
    konzoly majú určite lepšie hry... jediné čo na PS3 nedokážem hrať sú strielačky, to mi je fakt proti srsti... :) ale keď si chcem zahrať bojovku tak je ty Tekken, SoulCalibur, Dead or Alive, Fight Night Round ... autá? Forza/ GT, NFS... ďalej hry ako Uncharted, Dark Souls, Heavy Rain atď... TIETO HRY NA PC SÚ JEDNODUCHO NENI a hry ako "exkluzívny" Starcraft alebo "exkluzívne" WoW, ktoré na konzoli neni ma fakt netrápia... :D preto ajkeď čas pri hrách strávim 90% pri PC a 10% pri PS3 stále hovorím že PS3 má lepšie hry... kto sa chce pri hre zabaviť tak ten jednoducho povie že konzola vyhrá .... -_- *3*
    a keď mi niekto povie že PC má Minecraft/WoW(graficky nechutné-kreslené alebo "štvorčekové) a v ďalšej vete si prečítam že PC ma omnoho krajšiu grafiku tak PARDON ale na tomto sa zasmejem (v diskusii sa to nachádza X-krát)... :D
    zas a znova ale naposledy áno PC je výkonnejšie ale na PS3 sa nechytá... kto sa chce baviť ten preferuje konzoli... :)
    *PS: ten kto povie že "niekto" je troska a nemá na Hi-end PC a preto má PS3... a to že niekomu rodičia kúpia PC za 1000€ a potom rozpráva že iný na to nemajú nech nezabúdajú na to ako 99% PC hráčov získava hry (torrenty) a ako ich socky s "lacnými" PS3 kupujú... myslím že to je tiež jeden z faktorov prečo hry na PC sú proste "lepšie" než hry na konzolu za 50-60€... :) ďakujem ďakujem pokial ste sa dostali až sem... Flame/Hate mám viete kde a nebudem na to reagovať... :D toto je môj SUBJEKTÍVNY názor na PC/PS3 súboj... :*
  • Jooo pekny dlouhy mozna chytre- Nevim co tu pises o nakem zaniku bile rasy , multikulti Kocabove si natom staveji karieru a tez games asi zacina nevim no.
    Mozna byto chctelo tez vylezt z toho kanclu.
    Proc se ma promazavat diskuze kdyz tu lide diskutuji o fps na novem enginu nechapu co vas k tomu vede. Zavist? mozna.
  • Hanzales
    Tak u piva se daji probirat i vetsi koko**ny *1* Hlavne kdyz uz jich par padne :D
  • Dobrý....s tebou bych zašel pokecat k pivu :-)
  • Hanzales
    Jsi to vzal o něco stručněji, ale o to více to pobavilo ;o) Asi se musím naučit vynechávat nepodstatné věci :D :D
    Edit: já myslel, že bude drtit F5 jako o život, a zatím nic :)
  • Tenhle komentář do zlatého fondu. *1*
    Jestli všichni z toho lepšího světa zvládají tak bravůrně jako ty, tak bychom asi kolem něj měli dát ostnatý plot, aby náhodou nějaký exemplář neuprchl do toho našeho zkaženého světa :)
  • Hanzales
    Spokojenej? Proč vůbec mrháš čas provokováním lidí a čekáním na to, jaký blbec se na to chytne? To je nějaký projekt do školy? Studuješ psychologii? Nebo samouk? Tak si to běž zkoušet jinam :o) Teď to tady střežím já :D Já dokážu být velmi sebekritický, dělat si srandu sám ze sebe a nějaký trouba tester flamewaru, nebo narušený jedinec (vyber si) to nemůže "vyhrát" dokud nedokáže totéž "včetně uznání, že neměl pravdu... taky umím, předveď se, ráno to tu promažou, pisnu jim extra maila s omluvou za můj i tvůj trus ;o) Počítám by jsi se asi omluvit nezvládl ;o)
    Edit: mám hotovo, hurá na kutě :) Jinak koukám jsi ten trolling trošku nedal, párkrát si to po sobě ještě přečti a možná narazíš na ty kontroverze ;o) Kdyby tahle diskuze už neupadala k jarnímu spánku a tvé až velmi průhledné narážky nebyly tak průhledné, asi by jsi se reakce ani nedočkal, ale tak doufám, že jsi se namlsal co možná nejlepším materiálem.
  • Hanzales
    Ty vole hustý :D Jako trolling dobrý, jako real špatný. Tak já se tady taky vyleju jo? :) Stejně to promažou... doufám... *2*
    Prvně, jsem nerd, ne mastný, hygiena u mne o.k. Maturita nedokončena (okolnosti jsou nyní bezpředmětné). Pílí, odhodláním a pozitivním přístupem k lidem kolem jsem se propracoval od těch nejhustších zaměstnání (výkopové práce jako brigády, zelené mozky nemusím, tak jsem chvíli na civilce vozil i mrtvoly do lednice (teď tě asi odhaduji klepne) -> ...o půlnoci jsme s ostatníma dali špeka a byl to docela úlet, ale zbytek jsem pomáhal na onkologii, sice jen jezdil s pacošema sem a tam a lítal se snímkama a vozil snídaně, ale bylo to užitečnější, než někdě dělat něco, na co ani nejsem od přírody stavěný. Takhle jsme vždycky s jedním dědou cestou zajeli na vínko do bufíku a pokecali o životě. Naslouchat znamená hodně kámo... Pak nějaké ty zedničiny, sádroše, přespávání na ubytovnách s broukama a 8 chrápajícíma týpkama na cimře a dostal jsem se přes to, co mně baví (PC) až pěkně do teploučka do kanclíku, kde si popíjím čaj a až na semo tamo nějaké tlakové situace je klidu po pěšíně a šéfové, že by je nevyměnil za nic na světě. No a pak už je na mně, jestli všechno navalím do HW, her, volantů, nebo to všechno prochlastám, nebo se dám na nějaký adrenalinový sport. Jestli mně někdo odsuzuje, je to jeho věc. Ale pak mám asi teda právo ho taky odsoudit? (co myslíš) když už jsi nás všechny tak krásně nasázel do jednoho pytle...
    Mně se líbí, jak to tady "zmoralizuješ" pak všechny seškatulkuješ, odsoudíš, zamotáš do toho cosi irelevantního o "fps" a své mindráky svedeš na celý ten zkažený svět a ostatní odsoudíš k záhubě, aby ti ten tvůj hezounký neotravovali. Svět je krásný a plný milých a chápavých, TOLERANTNíCH lidí. Zkažený je kvůli vztahovačným a závistivým jedincům opovrhujícím vším kolem a útočícím na vše okolo. Možná ti něco uniklo, nejsi tu na té planetě sám ;o) Možná takový ale nejsi, možná jsi se jen špatně vyspal, nebo máš stresový období /všichni ho míváme/
    PS: Taky jsem míval hodně dlouho celkem plečku a o "vysokých fps" na těch nabušených mašinách kolem jsem si mohl nechat zdát, ale takové blitky jsem (doufám) do diskuzí nepotil... Pokud tě tyhle diskuze, reklamy, podplacené recenze a já nevím, co ještě všechno tak štve, tak sem nelez ;o) Ušetříš sobě stres a nám bude taky líp. Napadlo tě vůbec, že co člověk, to nějaký životní příběh? Někdo má vybavení za tisíce dolarů, ale prošel si v životě peklem a na všechno si vydělal. a celý život se choval k lidem hezky a z úctou. Někdo má víc, neudělal zhola nic, umí akorát nadávat, kritizovat a vše ví nejlíp, ale v životě se mu to dříve nebo později vrátí, nebo taky ne. Svět je hold někdy nespravedlivý, vždycky byl, jen je se třeba s tím smířit. Lidem dojde, že je třeba něco začít měnit, až když bude pozdě, ale tak co, každá civilizace jednou zanikne. Kdyby ne, tak už k nám dávno nějací ti ufouni doletěli :D Takhle než nějaká civilizace dojde k cestování časem a využívání červích děr, tak bum a bác a jedeme odznova :) Jestli lidi začnou osidlovat další planety, než tuhle naši nádhernou (široko daleko) nadobro zničí, tak budem jak kobylky :)
    PS2 Jestli jsi troll, tak doufám, že jsem tě dostatečně nakrmil a nějakou dobu dáš zase pokoj a jestli nejsi, tak je to stejně jedno, protože to asi nevezmeš *14*
  • Tak me nakrmte mg.- cekujem tu kazdu 5min-
  • Nechapu proc sem dostal akoze ban? coto jako znamena.
    Vazne nerdi si tu masti jake maji pc za 100k a clovek rekne pravdu ze su tu len mastni nerdi co nechodi ven a zato ban? Za pravdu? Pan Havel rikal ze pravda laska zvitezi nad lzi a nenavisti coz na games.cz asi neplati. Tuje sama lez pretvarka a hnus, podplacene recenze vsude sama reklama hruza a des.
    Vzpamatujtese lidi upadate a padate do hoznych sra.ek Vetsina lidi vubec nema poneti ocem pise nebo diskutuje. Ze par tupcum nedochazi rozdil v 30fps -60fps je velka demnce asi maji spatne oci nebo ja nevim . Ale timhle tady siri svuj mor demnce . Chapu ze vetsi lidi nepatri ani do stredni tridy nebo nedej boze do moji kasty zlate mladeze. A tihle lide vzdycky pbhajuji svojo slabe pc ze 30fps staci ale dete jen zavist a mor zzira vas mozek.
    Ne vsichni lidi maji nato aby mel pc 200k beru to ale at tihle lide radsi mlci nejsou si schopni videlat par penez na lepsi.
    Celej svet je zkazenej a zvlaste mladez v cesku pred zakladkou si tam kourej, chalstaj na vysokou chodi jen aby nemusel makat a jeste ktomu chcejjit studovat zadarmo - Radsi umrete chudaci nez otravovat muj lepsi svet.
  • Hanzales
    Také bych to lépe nenapsal, já jsem celkově na psaní pako :) Nejlíp to jde vidět na minulosti. Všechny konzole v určité době začaly na PC ztrácet co se týče "papírového výkonu" a HW specifikací, ale kvalitní a skvěle vypadající hry ty mašinky chrlily ještě dlouho potom. Když se člověk mrkne na Uncharted3, Halo4, nebo nadcházející Last of Us, tak se občas nestačí divit, co ti maníci z toho HW ještě dokážou vyždímat ( i ti vývojáři se s tím učí celou tu dobu existence).
    A co se týče toho videa, vypadá to skvěle. Rozdíly aby člověk hledal a když je najde, tu je něco lepšího tam a tu tady :) A opět, třeba ta PS4 myslím ukáže svůj potenciál až v průběhu času a i ke konci své existence bude předvádět zázraky (stejně tak jako nový xBox). Nicméně ty hádky a provokace dole jsou fakt zbytečné. Jednak jedna strana tu druhou nikdy nepřesvědčí a celé je to akorát o tom, kdo koho jakože více setře, nebo utře, či natře a vyřeší se prd + zaplácá to diskuzi prkotinama (+ - můj příspěvěk níže nevyjímaje). Někdo hold rád to a někdo zase radši tohle. Proto se všechno dělá v tolika variantách, provedeních, barvách, veliksotech, chutích....
  • ale vysvetlil,ma pravdu.jednou konzole zestarnou jako hw,ale maj plno fakt dobrych her.A jejich pokracovani si zahraju i kdyby ps3 mela 10 let.
  • Jistě,ale tak nemáš šest/pět (nevím přesně kolik) let starou sestavu tak to řešit nemusíš, nemám zatím peníze na výkonné pc jelikož jsem musel investovat do notebooku na vysokou školu, tak jsem rád za PC které mám a hlavně za konzoli díky které můžu bezstarostně hrát :)
  • Lidské oko není schopno zaznamenat víc jak 25 FPS, takže ano 25 FPS je plynulé, 24 už ne, 26 nepoznáš rozdíl *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit