Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menttor
    Redakce maže jenom mě... *13*
  • To nepopírám.
  • Nové enginy se představují až teď, protože až teď mají vyjít nové konzole, které je jsou schopné utáhnout. Kdyby nebyli vývojáři omezení HW současných konzolí, ale mohli vývoj přizpůsobovat dynamicky se vyvíjejícím technologiím, tak si myslím, že jsme už mohli mít next-next gen grafiku.
  • vlastik.plaminek
    Jestli to není spíš tím, že PC je multifunkční nástroj a když už si někdo pořídí PC na tvorbu grafiky a práci s videem a navíc je to ještě hráč, tak asi nemá důvod si pořizovat konzoli (pokud teda netouží po exkluzivitách), protože to samé si může zahrát na PC s nastavením detailů a má volbu K+M nebo gamepad. A to neberu v potaz cenu her, která je na PC většinou menší.
  • vlastik.plaminek
    Zjevně člověk, který v životě nehrál na SNESu nebo PSX.
  • Maarta
    Ano ano, souhlas.
  • A skupina o doktorovi? Myslíš Who? Eh, ačkoliv jsem obklopena fanynkami tohoto seriálu zleva - zprava, tak sama jsem tomuto trendu nepropadla *4*. Takže budu jiná Yuffie.
  • V Brně bydlím, pracuji a studuji, ale jinak jsem rodilá Ostravačka *5*.
  • Tak tak, lépe bych to ani nenapsal ... vystihl jsi to přesně *3*
  • God-of-War
    Napsal si to dobře, ale jim to nevysvětlíš *3* . A pravej potenciál konzole se ukáže přibližně dva roky po vydání.
  • LuckyBaal
    já se necci, ale OPRAVDU nechci hádat, když jsou ty velikonoce, ale on většinou jen odpovídá na tvé příspěvky *7*
  • SnakePlisken
    Já jsem taky Ostravak, i když momentálně bydlím v Brně. A ty jsi z Ostravy? Já myslel, že z Brna. (soudě podle jedné skupiny o Doktorovi, úpokud si stejná Yuffie). *4*
  • SnakePlisken
    Když se kouknu na videa, tak u PC je opravdu vidět lepší práce se světlem, ale moc rozdílné nejsou. Přece jen nové konzole budou mít dosti podobnou architekturu jako PC.

    Dále nechápu tady ty vaše "diskuze" (ano, v uvozovkách, jelikož to co tu předvádíte se zdráhám nazvat diskuzí) na téma PC vs. konzole. Každému musí být jaské, že konzole je dělána primárně na hry a PC je univerzální nástroj. Nemůžete srovnávat výpočetní výkon konzole s PC. Konzole má sice menší výpočetní výkon, ale je dělána na jeden účel, proto jsou hry pro ni optimalizované a stačí ji menší výkon.
    Jenže na PC vám běží OS a v pozadí dalších plno věcí a vězte, že není jednoduché optimalizovat hru, když má každý jinou kombinaci HW. Proto je u PC potřeba většího výkonu.
    Ano, je pravda, že konzole budou vždy pozadu za PC a to z jednoho důvodu. U konzole si nemůžete udělat upgrade, u PC ano. Takže přestaňte prosím srovnávat jablka a hrušky. Každá platforma má něco do sebe.

    Místo hádek se raději věnujte věcné diskuzi. Každý, kdo si chce přečíst věcný názor, který se tu sem tam schovává musí taky část nekonečné hádky různých individuí ať už s jedním, tak i druhým názorem.

    Děkuji moc za pozornost.
  • true story *1* *1*
  • SnakePlisken
    Hmm... asi dělám něco špatně. Většinou nainstaluju hru a hraju. Možná si trochu přizpůsobím nastavení, ale nejsem tam déle jak minutu až dvě.
  • to je diskuze uplne na ho*no, nechapu proc to tady nekdo nepromazava... Si myslim ze redakce se tema nekteryma ubohyma komentama hafo bavi...
  • to mas pravdu travian a podobny lejna si muzete nechat...
  • No prave diky konzolim zahrajou, konzole tak dokonale zbrdzdily vyvoj grafickeho rozhrani, ze diky nim ani pckar v podstate nepotrebuje upgrade, protoze na ty porty s konzoly to bohate staci....tohle je proste fakt, prevaha konzol a vyvoj her primarne na jejich HW kompletne brzdi nutnost upgradu z duvodu her i na pc, coz v zlatych casexh PC bylo prrsne naopak
  • Proc nektere notebooky dokazou veci, napriklad alienware mx17 r4, 16gb ram, disky v raidu, s at7980m ;)
  • je to zakomplexovaný arogantní psychopat s nižším iq, velmi nebezpečna kombinace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit