Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Já to rozlišuju trošku jinak. U Crysis3 singlu mi třeba těch min 30 fps bohatě stačí (pokud to pod tu hodnotu nějak neklesá). U simulátoru s volantem je zase těch 60 fps skoro povinnost. Tam pokud to jde pod 40 fps už jde troške cítit lag v řízení. Co se týče zobrazovacího zařízeni, když jsem měl jednu dobu k PC připojenou LCD telku, tak jsem si všimnul, že je obraz malinko opožděný taky až při hraní závodní hry. Jinak mi to ani moc nepřišlo a nebylo to nějak moc výrazné. Nejlepší pro oko je samozřejmě zamčených 60fps, ale většině her v singlu těch 30-35 fps myslím velmi bohatě stačí. Ke zbytku tématu diskuze se radši vyjadřovat nebudu :) Mám celkem slušné PC, ale k 50K má fakt daleko, zatím stíhá vše v 1920 na plné s AA/AF v pohodě. Na vše včetně periferií jsem si vydělal sám. K tomu jsem za pracovní úsilí dostal na konci jednoho roku PS3 a na konci druhého Xbox360. Absolutně toho nelituji a veškeré ty exclusivky patří mezi mé velmi oblíbené hry, ale PC s jeho nabídkou titulů, možnostmi, cenami her (hurá Steam akce) a multiplatformních her v lepší kvalitě (gamepad jde připojit vždycky, stejně tak jako telka atd.), prostě PC bych se vzdal až jako posledního. Ale samozřejmě to máme každý jinak.
  • Tak to jo, to že by konzole vládly a PC nějak paběrkovalo si nemyslím, jen jsem poukazoval na to, že mají co nabídnout a to nehledě na případný výkonový deficit vůči PC.
  • Mně MC až tak nevadí, jen jsi ho tam zapojil jako přesný ukazatel, což není. Tebou zmiňované hry jsou určitě dobré a mám je rád. Je pak otázkou, jestli kvůli dvěma hrám má cenu řešit, že PC scéna umírá a konzole vládnou :D
  • Kdybys někdy chodil do školy, tak bys věděl, že každý názor, který je pravdivý, má i nějaký reálný základ. Ty tu vymýšlíš nesmyslné teorie a nevadí ti to předkládat. Ve škole by tě ale naučili, že je potřeba k tomu mít i nějaký teoretický základ. Není to o žádném fanboyství nebo pocitech, ale o reálných faktech.
  • A nebo to napíše error,když chci přeskočit video *7* Používám chrom
  • Hned bych si šel postavit svůj Dunwall před barák kdyby to šlo! *9*
  • Hry co jsem jmenoval považuju za kvalitní já, ale abych se nesnížil k prázdnému plácání, přidal jsem zobjektivňující ukazatel. Pokud to co jsi napsal mám brát jako výzvu, tak je to tvoje hlava vs desítky zprůměrovaných recenzí z metacritic, takže asi tušíš, k čemu bych se přiklonil víc...
  • TheGGG
    Studovat? Ona je nějaká škola pro pc fanboye?
  • Rozdil mezi 25-30-60 fps je docela velkej , ale pravda je ze plno lidi to nerozezna, z mojeho pohledu jsou to stastni lide :)
  • Ano, aneb jsem tak jiný a lepší :D Nejdřív by to chtělo trochu studovat a pak bys měl takové názory, které třeba i dávají smysl. Takhle to bude stále trochu mimo.
  • TheGGG
    nemusíš se mi omlouvat. Chápu tlak tě občas přinutí říct něco čeho pak lituješ. Každý ale ví že nadávat je lehké, ale odpouštět těžké. Odpouštím ti, až zestárneš pochopíš kde byla pravda.
    PS: nejsem troll, jen mám názory které mainstream neschvaluje
  • Veskoslav
    Máš pravdu, že je moje chyba, když se snížím k urážení a nadávkám trolí partě....Pak je to ještě horší....
  • TheGGG
    V tom případě jsem rád že jsem si v tobě udělal jasno
  • Přesně.
  • :D
  • TheGGG
    taky že skoro je.
    A neboj hraji ho na PC s 60FPS *3*
  • TheGGG
    tak todle je gól, lidi co sedí na gauči jsou tlustý pr*sata a ti co na židli sportovci že?
  • deridon
    dva proti zbytku? no nevim.. já osobně s tebou občas souhlasim, co se týče herních názorů, ale pak se většinou povyšuješ a nadáváš, i když na tebe i sám TheGGG třeba nereagoval vulgárně, to že je troll je věc druhá
  • Inquisitor
    To viš to je taková lidová zábava. Nuda je holt sviňa.
  • Jasný a Metacritic je přesný ukazatel kvality. To by teď nový Bioshock byl nejlepší hrou na PC všech dob :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší