Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu pomoct já..... pokud bereš konzole jako celek, kvalitních exkluzivit je poměrně dost - třeba Super mario galaxy na PC není, Metal gear solid 3 a 4 taky ne, God of war série absentuje celá, některé díly Resident evila jsou jen na konzole, Výše jmenované mají na metacritics zpravidla přes 90, takže se dají pokládat za velmi zdařilé ale jak já říkám, každému co jeho jest *3*
  • Proč bych měl hrát na televizi? Jsem snad tlustý prase, kterýmu stačí při hraní ležet na gauči? Nikde snad neni daný, že musim mít hrát na TV, ne? Hlavně input lag mají i monitory a celkově nevím, co tu řešíš, když jsem psal úplně o něčem jiným.
  • Už zase konzole vs. PC war? Proč lidi ať si každej hraje co ho baví. Já třeba mam PS3 kvůli console exclusive hrám a (dnes ještě slušné) PC kvůli PC exclusive. Samozřejmě je blbost kupovat jednu hru na obě platformy, ale proč se tu zase bijete jak malé děti?
    K věci: video z PC samozřejmě detailnější textury, video z PS4 na první pohled lepší např liquid flow - ta láva vypadáp líp.
  • TheGGG
    mluvíme tu o hraní na konzoli s Tv a ty najednou vytáhneš něco o herním monitoru. Takže ano taky se směju
  • Hanzales
    Mně nenapadá na konec vlákna napsat nic jiného, než "?" :)
  • Jo, no, třeba tam jdou chytat programy :D OMG, tohle je hodně dobrý. Jestli je tu na games pokaždý taková zábava, tak zajdu častěji.
  • Veskoslav
    No jelikož je tu GGG a Doctor proti zbytku, tak nechápu jaké gangy.....Navíc osobně mi je to jedno, ale někomu může být nepříjemné spojovat ho s mou osobou. A je jedno, že můžeme mít podobné názory.
  • TheGGG
    škoda že televize je něco jiného než herní monitor.
  • TheGGG
    příliš mnoho arogance od člověka co si myslí že když hraje simulátor je něco víc než hráč CoD nebo HALO
  • Já ale hraju na herním monitoru a nějak jsem vůbec neřešil lag televizí. Nechodil si s Maarta do školy? Tam čtení nebylo povinné?
  • TheGGG
    odepíšu a vysvětlím

    při nákupu televize jde hlavně o to jaký má inputlag, což se hodně projeví na odezvě při hraní.
    V českých obchodek a od českých prodavačů se o tom nic nedozvíš. ani v českých recenzích se o inputlagu nepíše. Pokud si počteš zahraniční recenze zjistíš že se v nich o inputlagu píše dost.
  • deridon
    koukám, zase Veskoslav gang versus TheGGG gang.. bude se zase promazávat jako minulý týden? :D
  • Troll: 3/10. Špatně vybrané cíle a špatná argumentace. Body získává za dobře odhadnuté obecenstvo.

    Pokud vážně míněný příspěvek:
    Nevím jak zbytek osobnosti, ale hráčská část je silně zakrslá a není schopna pochopit složitější a náročnější hry. (Strop kolem CoD nebo Halo) Ukázkou je nepochopení simulátorů jako Arma případně neznalost celé kategorie, která se typicky neobjevuje na konzolích.
    Shrnuto: Příliš mnoho idiocie v příspěvku.
  • Evidentně nic. Jsem z toho zmatený a nevím, co více ti k tomu mám psát. Pokud bys mi ale vysvětlil tu tvoji teorii, kde počet FPS nesouvisí s odezvou, tak to by mohlo být dost zajímavé čtení.
  • RTS je Real Time Strategy, odruda strategií které probíhají v reálném čase. A mohu se zeptat kde ty bereš jistotu, že mám 10 let starý PC a hraji 15 let staré hry? Ne že bych proti nim něco měl, stejně většina je jich lepších než ty sra*ky co vychází teď *7*.
  • TheGGG
    ??? cože, co o tom nevím pověz, nebo zase neodepíšeš.
  • Aha, tak to bys mi měl vysvětlit, ale to by asi nešlo, protože o tom nic nevíš. Chápu. Hlavně na televizi hraješ jen ty.
  • TheGGG
    poklona
  • TheGGG
    trololo co? Počet FPS nesouvisí s odezvou. Jestlis měl někdy na konzoli problém s odezvou bylo to kvůli nízkému inputlagu a to už je problém televize
  • Ono je to těžké, když neumíš číst. A klidně mi piš něco o urážkách. Ale řekněme, že ti to chci vysvětlit a nevadí mi, že máš delší vedení nebo neumíš číst.

    Hry se hrají. Musíš je tedy nějak ovládat. A vůbec tě nezajímá, jestli vidíš plynulý obraz, ale hlavně to, jestli ta hra na tebe reaguje. Mít 30 fps je prostě nepříjemné, protože ta hra moc nereaguje. Při zvyšování FPS máš plynulejší obraz, což není až tak podstatné, ale hlavně máš rychlejší odezvu. A proto je to tak podstatné, protože hry se hrajou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší