Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Stabilních 30FPS je ve většině případů naprosto dostačující. Pokud jsi extrémě citlivý jedinec co hraje na PC se 120FPS pak to možná cítíš, ale jinak ne. Nedávno jsem hrál HALO 4 a 30FPS bylo naprosto v pohodě
  • Starý dobrý časy? Ukaž mi hratelný Battlefield 3 na konzolích.
  • TheGGG
    takže nevíš co napsat. Tleskám ve stoje *7* *7*
  • Maarta
    Ano ano, moje řeč.
  • A co těch 30 FPS? To i z dobré hry udělá dost špatnou. Nebylo by lepší to nejdříve vydat na slabý HW a po nějaké době pro fajnšmekry i na ten pořádný - PC?
  • TheGGG
    já tu na pc nadávat nezačal. Rozhodně ale nebudu přehlížet rádoby vtipné komentáře pc fanboyů co si neodpustí vlést na diskuzi k ps4 a buze*ovat.
  • Jestli se ptas z ceho usuzuju tak asi nebudes ani moc chytrej ale i to se stava a neni treba si s tim delat hlavu.

    S hlupakem se ale argumentovat bohuzel neda tak jsem si radsi usetril trochu casu na nejaky uzitecnejsi veci...
  • TheGGG
    pořád jen urážky, ale rozumný argumnet nikde. Co vám vadí že mám radši konzole, že nesnáším blizzard a lidi co jen vzpomínaj na starý dobrý časy? To že nesnesete cizí názor je jen smutné
  • PC ma skvele tituly o ktere bych nerad prisel - shogun 2, stalker, zaklinac, terraria, magicka, jagged aliance 2, fallout tactics a rada dalsich.

    Konzole maji rovnez spoustu skvelych her o ktere bych nerad prisel - red dead redemption, heavy rain, demon/dark souls, dragon's dogma, metal gear solid 4, tokyo jungle, okami, killzone 3 mp, goldeneye reloaded, sports champions, uncharted 2 a rada dalsich.

    Nema naprosto zadny smysl resit co je lepsi, protoze dobre je vsechno a clovek zuatane velmi ochuzen bez jednoho i druheho. A to nezminuji hry z dalsich platforem, z psp, ps vity, ds, wii a tak dale. K cim vetsimu vyberu ma clovek pristup, tim lepe pro nej. Neco z toho odsuzovat je cira hloupost
  • walltar
    Já bych neřekl, že je omezený ... prostě si jenom léčí nějaké mindráky na diskuzi a hraje si na Trolla. Teda aspoň v to doufám, protože pokud existují lidi jako on v reálu tak se začnu bát chodit na ulici abych něco takového nepotkal.
  • TheGGG
    řekni podle čeho v mém příspěvku tak usuzuješ. Nebo je to jen plácnutí do větru?
  • Je videt ze jsi omezeny. Tak hlavne ze se za to nestydis.
  • TheGGG
    Vážně? Já myslel že poslední kategorie vtipu jsou ty veskoslavovy příspěvky a fakt že PC scéna ještě nekrachla
  • Maarta
    To ne, já neříkám, že PC stojí za nic, co se týče hraní, to si nemyslím. Jen jsem vyvracel Tvůj názor, že na konzolích nejsou exkluzivní hry. Já osobně mám PC na práci, konzoli mám na zábavu a odreagování :-)
  • Tohle je asi tak poslední kategorie, která vůbec je. Jestli je to pro tebe druhá, tak to lecos vysvětluje.
  • TheGGG
    Pro takové jako ty stačí i fóry druhé kategorie.
  • Haha, asi humor lidí tvého kalibru, ne?
  • Nikdo neříká, že tam nejsou. Také tam máte nějaké hry. Jen při pohledu typického konzolisty to vypadá, že na PC máš jen Malování a Miny a na konzolích je to to pravé hraní :D
  • TheGGG
    http://rlv.zcache.com/funny_iq_test_t_shirts_gifts_card-p137950963578961084envwi_400.jpg
  • Maarta
    Tak zapomněl jsem třeba ještě na Dargon's Dogma... Prostě ty hry tam jsou ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší