Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to sis asi splet fórum, vůbec nechápu, o čem píšeš :D
  • TheGGG
    Je vidět že jsi na konzoli nikdy nehrál, 30FPS bohatě stačí. Jinak arma nudný benchmark pro hlupáčky co si musí něco dokazovat, starcraft odpad z bližardí dílny příběh, propracovanost světa i strategie jako taková na úrovni nezávislé hry z kazachstánu.
    PS:minecraft jsi tam napsal jen ze srandy že? Tu hru IMO nikdo nehraje, jen desetiletý děcka dávaj komenty na you tube jak postavily model svýho ústavu.
    PS: Ale chápu, až na pcčku bude dragons dogma, dark souls (v nějaké jiné než totálně mr*kovské kvalitě) a další konzolové pecky dej mi vědět. Do té doby hraj třeba metina já zůstanu u skutečných her.
    Jinak jestlity tři hry cos vyjmenoval nejsou blbiny pro všechny tak nevím *1* *1* *1*
    Dnes tu fakt perlíte
  • Vlastně Halo 1 i 2 je na PC, tak každý může vidět "kvality" této série. Další díly nic lepšího nepřinesly.
  • Kvaliktní jak pro koho, pro mě rozhodně ne. *4*
  • Jsem zapomněl na Uncharted. To je celkově dost tunel o ničem. Příběh tupý, ale jednička byla docela originální. Na PC by to mělo kolem 8. Nic moc, no...
  • Halo je hodně tupá střílečka s maximálním auto aimem a 30 FPS. Příběhově je to slabší, ale na PC by to třeba kolem 7 dostalo. GOW je pecka, to rozhodně beru, ale nejlepší jednička je i na PC. Forza jsou ty auta, které máš na PC lepší. Jen pokračuj :)
  • walltar
    Nemáš pravdu PC má mnohem víc kvalitních exkluzivních titulů ... a vzhledem k tomu, že kvalita u hry je totálně subjektivní tak to co si řekl, jednoduše není pravda. NEmůžeš míchat názory a fakta .... používej slovo dražších ... ale cena vývoje se nerovná kvalitě hry. Jak už nám ukázal SWtoR, AssCreed3, AssEffect3 a podobně
  • Maarta
    Halo, Uncharted, Gears of War, Forza... A dalo by se pokračovat ;-)
  • hlavne ze Crysis 1 vysel na soucasne konzole *1* dalsi zaslepenej PCckar
  • Například které? Ty dětské hry pro všechny při 30 FPS? Beru třeba závodní hry, ty jsou kvalitní, ale oba víme, že na PC máš skvělé závody s lepší fyzikou. Arma, Starcraft, Minecraft... nějak mě nenapadá nic dobrého na konzolích. Pomoz mi ;-)
  • walltar
    Jo steamboxu se celkem bojím .. doufám, že to se nikdy valve nepodaří. Další uzavřenou platformu tu imho nepotřebujem. Televize a gamepady do PC světa nepatří. Takže steambox stejně bude mířit na konzolové hráče. Proč by si ho kupoval člověk co používá klávesnici myš a monitor?

    O tom výhledu pro PC nevím ... mě příde, že tam už to nepříznivě vypadá od dob PS1. Stejně jak o EvE online se říká už asi 10let už umírá.

    Podle mě dneska už moc hráčů mezi konzolema a PC nemigruje ... ti co jim něco na konzoli nevadí ji už mají a ti co jim konzole vadí tak si ji nějak moc pořizovat nechcou.

    Ale uvidíme co přinese ten boj o inde scénu ... přece jenom tablety a mobily nejsou plnohodnotné herní zařízení.
  • 150 příspěvků od GGG na téma: PC za 50 000,- ten chlapec to nemá v hlavě v pořádku.
  • Nemyslim si ze nekdo rikal ze maj konzole vic exkluzivnich titulu, spise vic kvalitnich exkluzivnich titulu...a to je pro současnou generaci jednoduše pravda...
  • Nevím kde jste konzoláci vzali že máte více exkluzivit, PC jich má daleko více, ty vaše "samozvané AAA" pro masy si nechte. *2*
  • Maarta
    tak piš piš a klídek :-))
  • Konzole vedou predevsim na poli mainstreamovy vysokorozpoctovych titulu. Jako celek jsou ekonomicky nejvyznamnejsi v hernim prumyslu. Zajimavy je boj o indie scenu, zde se o vyvojare pere pc s mobily a tablety a zda se, ze tu pomyslnou spicku se snazi uspesne oslovit Sony s Vitou. Nextgen konzole asi zkusi dobyt trh mmo, prozatim kralovstvi pc platformy. Zatimco pc platforma je presycena, konzole by mohly nabidnout miliony dychticich hracu. Domenou pc zustanou asi jen rts. Jinak vhled pro pc vypada docela nepriznive. Zvlaste steam box muze prinest vyrazne zmeny a optimalizaci pc her na televizory a gamepady. Uvidime jaky bude mit Valve tah na branku a schopnost tuhle svou vizi prosadit.
  • TheGGG
    Máš pravdu, Playstation je byl a bude jedinou skutečnou herní platformou. Xbox má taky své dobbré chvilky, ale PS vede
  • TheGGG
    Funguje stylem, službička u pana profesora v kabinetu?
  • Veskoslav
    Akorát že bakalářku píšu v rámci práce.....Ale chápu, že nevíš, jak funguje systém bakalářských prací na vysokých školách. Usnadním ti hledání. Existují dva typy bakalářských prací. Praktická a teoretická bakalářská práce. Teoretická je, že zpracuješ dané téma z knih, odborných článků atd. a praktická je ta, kdy v rámci svého pracovního zařazení děláš se svolením svého zaměstnavatele bakalářskou práci.
  • TheGGG
    Né teď jsi mě odhalil, člověk co nemá rád frajírky co se chlubí že mají kompl za 50 000,- a každý den ho upgradují určitě dostane od rodičů co chce. Jinak možná bych i táhl do pr*ele, ale dost pochybuji že bych tam našel tak milou společnost jakou mám zde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit