Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Videa vypadají téměř totožně, rozhodovat bude framerate. Výkon stejnak nikdy nebyl a ani nemůže bejt doménou konzolí kvůli jejich dlouhýmu životnímu cyklu. Hlavně že to má 8 GB rychlý ramky, textury u multiplatformních her jsou strašný už dost dlouho, takže máme vyhlídky na lepší zítřky.

    A mohli byste se místo toho urážení už konečně pozabíjet? Byl by klid...
  • bez komentare!playstation vsem vladne!
  • Playstation ma vic kvalitnich hernich serii a her jak pc.otom vubec dyskutovat nebudu!
  • TheGGG
    ano, škoda že ti za celou dobu nedošlo že se nedá dat k jednomu příspěvku víc než jedno + nebo-. Ne nadarmo se tam objeví nápis "Už bylo hlasováno dřívě" to aby to pochopili i ti extra nechápaví.
  • TheGGG
    šarlatán, to se k tobě dokonale hodí.
    Jak někdo řekne že má radši nové hry než ty staré, nebo napíše že má radši konzole než PC je hned za trolla. Jsem rád že teď reaguješ na každý můj příspěvek a doufáš že se tím třeba zavděčíš veskoslavovy, náramně se tím bavím
  • nectu to po sobe!tak drrrrrz usta deb,le.musim cist pc blbiny,tak nemam cas,to po sobe kontrolovat!
  • Sarlatan
    Stále jako mateřská školka.....
  • ...The GGG.
  • Bez komentáře, jsi necitelný člověk...
  • at roseka!me staci zatim ps3 a the last of us.u konzoli se meri vykon jinak!a to mnozstvim kvalitnich her!tam ps3 roseka dnesni hi end pc jako prd!
  • nevim, jak moc se tu banuje za urazeni (Veskoslav), ale jsem pro bany pro doctora a GGG za spamovani prispevku v diskuzy (navic nesmyslnych prispevku)
  • co furt meles!nikdo nic nebrzdi!unreal engine3 bezi na vsech platformach a o to jde!novy engine se delaj az ted,tak proc spechat.unreal engine dodali az ted!a dalsi enginy nejsou ani hotovy!tak proc by ninejsi konzole brzdli vyvoj her.
  • Sarlatan
    Nezapoměň si zase naklikat 8 hlasů ani ne za minutku trole......Opravdu nenápadné, až to bolí:)
  • Sarlatan
    Jsem tady asi dva roky, předtím jako "anonym" pod stálým nickem. A co tak vidím, tak ty jsi trolil neustále a sem tam jsi napsal něco normálního. Ty jsi nepřestal. A Veskoslavovi se nedivím. Když vidím jaké srračky dokáže vypotit GGG či Triska a ty se jich ještě zastáváš....No co si o tom pak má asi člověk myslet? Že jsi stejné trolí pako jako oni.....
  • Sarlatan
    A tím se chlubíš? Hodně smutné....
  • Myslis tu skupinu lidi ktera pochopi vtip?
  • Sarlatan
    Ty vole, jak dítě z mateřské školky, co se omylem naučilo psát.
  • Jeste minimalne dve, hraci, kteri radi hraji dobre hry bez ohledu na platformu a lidi co nehraji vubec.
  • lgend of co?ta uhejbacka?to je hnus velebnosti!to se libilo tomu uletakoj z replay ten je ulitlej na takovy blbiny a jak chvali novy biosock pry 10/10,ten me dostal.jo tukan se jmenuje.a dat god of war4 8 a devil my cry taky 8 je dos velka opovazlivost!at zije god of war *2*
  • Ja davam prednost recenzim, takze byvam zklaman jen vyjimecne, naposledy Deus Ex HR a to je snesitelna omylnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit