Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existuje ještě jedna skupina lidí. Použij mozek možná na to přijdeš.
  • Sarlatan
    Ty dokážeš s prominutím zasrat každou diskuzi tady na games.....Máš asi hodně smutný život, jak Tě tak čtu....
  • Ja si treba demo zkusil a libilo se mi a proto jsem si hru koupil... velika chyba....
  • a ktery nej hry jsou na pc?Aby me donutilo si koupit pc na hry!bt3?crysis3?nebo ten hnus videnej z vrchu?dota2?pheee ani nahodou.na herni stroj za 30tis.nic moc.
  • Vyrobci hwmaji du od nakopnout vyvoj porad. Cilem vyvoje nemusi byt jen zvysovani ceny, ale treba i snizovani spotreby a ceny. Takze at se nvidia klidne snazi a prijde na trh s dalsim titanem se stajnym vykonrm, ale desetinovou spotrebou a cenou. Myslim ze hraci by takovy vyvoj ocenili mnohem vic, nez jeste o neco vykonnejsi grafiku za dvojnasobnou cenu a s dvojnasobnou spotrebou. Vem si vyvoj osobnich automobilu, take tam nejdeo prichazeni na trh s co nejrychlejsim autem. Od urciteho vykonu zacinaji prevazovat jine aspekty.
  • na co vykon!chci hry!chci hry jako uncharted,mlaticky joko god of war!chci adventury jako havy rain!strilecky z 1 osoby ,kde se muzu schovavat za prekazky v mutaku jak v killzone a ne behat jak maskovanej potrhlik(crysis3).s posledni jmenovanou hrou v zavorce jdete nekam!a s teme negramotnejma pandulakama co neumej poradne chodit a jsou videt z vrchu taky!(dota2)je to hnus velebnosti!
  • TheGGG
    Něco jak píše jejdásek. Pár agresivních PCčkářů nemá klid a musí tu psát své hnusné lži. Já vždycky říkám tolerance a přátelství, to tu bohužel na games neplatí. Ani bych se nedivil kdyby to bylo jak s jedním známím. Doma má starou šunku, pomalu nedá ani video v 1080p kvalitě a stejně furt řve jak konzole brzdí vývoj, aby si připadal alespoň trochu jako frajer.
  • To je na tom prave to smutne. Kdyz nekdo na pc demo vyda, tak pc hraci to stejne nijak neoceni. Takze vydavatel s tim demem ma akorat zbytecne spojene akorat naklady na jeho tvorbu.
  • TheGGG
    Škoda že ukázka z PS4 verze už je na internetu nějaký pátek,
  • Imho jde o to, ze nekteri PC hraci si potrebujou zvednout sebevedomi a zbavit se nespokojenosti se svou platformou zanadavanim si na konzole, konkretne jejich novou generaci.
  • Tak doposud konzole graficky i výkonově porazily PC vždycky. (Teď poprvé tomu už tak nebude, to je pravděpodobné). Problém byl v tom, že za dva roky PC konzole dohnalo a další 3 roky je předhánělo. V tom pověstném "boji" PC vs konzole, kterým se baví malé děti na internetových diskuzích, se zastánci PC vždycky vyrojili až po těch dvou letech.
    Další věc je, že na diskuzích se srovnávají herní PC mašiny vs konzole. Tam technologicky PC vítězí. Ale je třeba si uvědomit, že hry se prodávají i na obyčejné PC, nestavěné primárně pro hraní her. V roce 2010, kdy už herní PC bylo o generaci před konzolemi, se dělal - tuším na Steamu - průzkum o konfiguracích PC, na kterých se hraje. Výsledkem bylo, že jen asi 15% PC bylo výkonově nad úrovní konzolí - zbytek byl stejný nebo horší. A hry se musí prodávat pro celou tu škálu PC. Kdyby byly vytvořeny jen pro konfigurace herních PC, neprodá se 3/4 objemu her. A to si nemůže herní průmysl dovolit. Proto není namístě lkát nad tím, že konzole brzdí vývoj her. Stejně tak se dá říct, že vývoj her brzdí to, že vlastnící PC málo kupují nadupané herní mašiny.
  • Jsi PCckar nebo konzolista?
  • Konzole jako herni platforma pc jako herni platformu na trhu valcuje. Imho to je pricina frustrace rady pc hracu, kteri rvou do sveho hw spoustu penez a pak se trapi pocitem, ze neni dobre vyuzit. Hracum na konzolich je pc vicemene u zadku a neresi ho.
  • TheGGG
    Ústřednímu výboru KSČ?
  • TheGGG
    Potřebuješ tak moc pokrok? Potřebuješ nutně koupit nový součástky? Věř tomu že se dají sestavit Počítače vedle kterých by ten tvůj byl jako moucha vedle slona. Nebo snad tvrdíš že na tom svým konzolema omezovaným dělu rozjedeš ARMU 2 na Full detaily se stabilníma 60FPS. Nebo na full detaily v shogun 2 tu největší bitvu opět s 60FPS? Nebo ti crysis 3 běží stabilně s 60FPS s přidnýmá modama na vylepšení grafiky? Ne tak neremcej že dnes počítače nevyužijí svůj výkon.
    Já vždycky dám přednost tomu aby radši měli hry trochu horší grafiku a já mohl hrát na full s 60FPS než aby měli super grafiku a já musel pro 60FPS snižovat detaily na medium.
    PS: crysis na 40FPS už není žádná sláva
  • Veskoslav
    Neotravuj debile....Nahlášeno.
  • TheGGG
    Škoda že konzole komply už dávno porazily. To jen PCčkáři si neuvědomují předsmrtnou křeč. Nakonec ti i ten tvůj Bližrad uteče ke konzolým a z PC se stane to co vždycky. Platforma na hraní tetrisu a psaní do wordu.
    Gratuluji k tomu že máš PC za 30 000,- až zjistíš že ti na něm za dva roky nejde nic ani na low s 30FPS budu ti gratulovat znova.
  • TheGGG
    Bože tys ležel v nemocnici, tak to promiň teď už se k tobě budu chovat jen z úctou a respektem. Předpokládám že sis nohy zlomil když protestoval před českou pobočkou EA.
    PS: prý že velký firmy vydávají jen hry co nestojí za zapamatování haha to mě dostalo. To na GoG a glitchstarteru vychází mraky nezapamatovatelných titulů kterým se bude jednou říkat klasika i když je nikdo hrát nebude.
  • Ale já jsem socka :D
    Ne, beze srandy, já prostě 10+ tisíc na PC nemám, jako student jsem rád že mám na jídlo, takže ať už je PC sebelepší, tak na něho prostě nemám. Kdybych si před pár rokama nekoupil PS3 za cca 6000 tak si ze současné generace ani nic nezahraju :D
  • pokud v budoucnu konzole budou jako pc stavebnice tak pc porazi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit