Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Ale simtě, jaké hry má PC a konzole ne?
    Dobré strategie ano to beru, ale nezávislých blbostí najdeš dost i na xbla a PSN, né že by je někdo vážně hrál. Zrovna před chvílí jsem si na hajzlu četl score a v něm recenzi na antichamber a pochopil jsem že tydle na koleni dělaný blbůstky jsou prostě k smíchu, všichni o nich mluví aby vypadali jak znalci, hrací dobu to má půl hodiny a skoro nikdo to nehraje.
  • TheGGG: Proč nechápeš že máš nevyvinutý mozek, že nerozumíš příspěvkům ostatních ale stejně odepisuješ, držíš se své pravdy jen proto že jsi rozmazlený fracek který má co chce od rodičů. Tak tě prosím táhni už do prd*le.
  • TheGGG
    Hochu prvně si někdy zahraj nějakou exklusivitu a pak piš něco o hezké, hnusné grafice.
  • jo hele hraju sice na PC převážně ale vlastním i PS 3 a vim, že když si koupim hru na PC tak strávim hodiny sledováním jako zoptimalizovat framerate abych měl co nejvíce zaplých efektů, ale když koupím hru na kozoli, tak mě tohle prostě nemusí vubec zajímat, sednu a hraju, je to bezstarostnější.
  • Jasně Vesko, mezitím si v tom ještě psal tu svoji krásnou bakalářku, psal román a zachraňoval svět ?
    Ty jsi ale Superman!
  • Maarta
    Jasně, záleží už na vývojářích, jak s danými možnosti naloží. vše co jsem tím chtěl říct, je v podstatě to, že výpočetní výkon vzroste a tím i možnosti. Jak už s tím naloží studia, jestli budou líní a půjde jim jen o prachy (jako že bohužel půjde), to už je věc druhá.
    Novým konzolím docela věřím, protože když porovnám stávající generaci a novou, tak tam posun je. A z toho je třeba vycházet, a ne se nesmyslně dohadovat, že dneska PC za 30k má lepší výkon a kdo ví co dál tady místní experti píšou. Každopádně počkáme a uvidíme :-)
  • Veskoslav
    On je problém, že z toho, sněhu se nedají stavět sněhuláci a to nemluvím ani o sněžných pevnostech:(
  • Radioaktivni_surikata
    Nechci ti kazit představy, ale grafika bude to, co poskočí zdaleka nejvíc. HW už na velikosti prostředí dlouho nehraje roli, vše se řídí náročností na vývoj. Udělat skriptovanej koridor je mnohem jednodušší, protože nikdo nemusí připravovat tisíce variant "co když hráč udělá tohle, a co když udělá tamto". Levnější vývoj, levnější betatest, rychlejc hotovej produkt. Stejně tak AI není žroutem výkonu. Fyzika sice poměrně náročná na výpočty je, ale opět bude záležet především na vývojářích, ne na HW. Je to taková dvousečná zbraň, kterou je nutný velmi šetrně nastavit a ošetřit, protože dokáže vykouzlit dost nežádoucích situací. Rád bych se pletl, ale bude to teselace, DoF s filmovými filtry, textury a stínování, co podle mě znatelně poskočí (čili věci, který už dnes víceméně jsou na PC a logicky budou tím prvním, co se přesune na konzole). Na hratelnost nemá konzole bez nějakejch speciálních periferií moc vliv.
  • TheGGG
    *1* *1* Chápu, když člověk nenapíše jednu z těchto čtyř věcí je troll, spamer, hater, kacíř a maniakální vrah k tomu.
    1. Musíte mít radši PC jak konzole a musíte to psát uplně všude
    2. Musíte milovat starší hry a na ty nové jen nadávat, nic jiného se nepřipouští.
    3. Musíte uctívat Valve a blizzard a pokud je náhodou nemáte rádi nikdy to nesmíte napsat.
    4. Musíte souhlasit se vším co řekne veskoslav a ti jeho strážci vesmíru jinak jste největší odpad a špína.
    Sláva demokracii
  • Maarta
    Grafika jak grafika, ono některé se mi osobně graficky líbí i na současných konzolích, protože spíše mne zajímá hratelnost. Takže od nové generace si spíše než zlepšení grafiky slibuji zlepšení hratelnosti, AI, tozloha prostředí, fyzika a plno jiných dalších věcí, které záleží na možnosti procesoru zvládat výpočty na pozadí.
    Nemůžu si totiž pomoct, ale hru podle mne právě dělá toto, a ne ultramegasuperskvělárelistická grafika, jak si tady plno lidí asi zřejmě myslí. A v tomto právě budou podle mne docela znatelný skok oproti stávající generaci...
    Každopádně je mi jasné, že zdejší rozumbradové a fanatičtí PCčkáři, kteří si myslí, že jen jejich víra je ta pravá mne plno chabými argumenty zašlapou do země, ale prostě si myslím, že hry jsou od slova hrát si, takže o zábavě, a ne o tom, kolik částeček prachu mi relaisticky poletuje vzduchem a jakou mají texturu :-)
  • TheGGG
    http://4.bp.blogspot.com/-7lpuFX3VVfI/T6Ll02LjtkI/AAAAAAAAFH4/wrCb8s7SWIk/s1600/achievement-unlocked-detail.jpg
  • Vezmeš zimní bundu, kulicha s bambulí a vyrazíš.

    Co já bych za to dal, kdybych tady měl půl metru sněhu a mohl se jít vyřádit :D
  • Maarta
    No tak, děcka, slušné chování a žádné hádání *2*
  • Paulcz
    a všude jinde je zima jako prase :)
  • Veskoslav
    Nevím, jak u Vás, ale tady v Ostravě je kalamita:)
  • Ty technologie vám trochu lezou na mozek lidi. Co takhle se jít v neděli provětrat ven?
  • Maarta
    No vidím, že diskuze opět na úrovni :-D
  • walltar
    Mě nevadí, že Pc nějak nevyužiju ... ale v době kdy sem PC kupoval (skoro rok) sem byl na horní hranici výkonu s tím, že sem nechtěl ani SLI/CF ani dvoučipovky a jakékoliv přidání peněz do komponent by už skoro výkon nezvýšilo.

    Já sem osobně taky celkem rád, že mě PC vydrží třeba 4roky, nebo i víc, ale už bych chtěl vidět nějaké nové technologie. Raytracing, pořádnou fyziku, AI na vysoké úrovni ... a takové věci tu nikdy nebudou, pokud to nezačnou podporovat nové konzole.

    Jinak já sem neprohlásil, že je můj počítač omezený konzolema, ani, že to je dělo ... ale prostě by to chtělo pro PC taky nějakou konkurenci .... konkurence NV x ATI, Intel x Ati imho není dost.
  • walltar
    S tím bych si dovolil nesouhlasit ... pokud teda nebereš jako kvalitní hry jen AAA. U mě co se kvalitních her týče jasně vítězí PC. Ono i PC má mnohem víc exkluzivních her, ale prostě člověk musí prohlédnout za AAA scénu a podívat se na celé spektrum her. Potom začne PC o dost vítězit nad konzolema. Konzole bych řekl zase vítězí počty prodanýc her (i když nevím jestli někdo udělal komplexní statistiku) a počty hráčů (tady je to zase celkem dost těžké kvůli tomu co se všechno na PC hraje a na jakých strojích)
  • jak rikam nekontroluju to!ma tam byt meke I!ale je to pravda playstation je playstation,kdo ho ma nepotrebuje pc na hry!na psani ano *4* .na ps3 se hodne blbe pise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit