Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Co to tu žblektáš, víš vůbec co znamená RTS? A jak to prosímtě souvisý s konzolema. Zas se ozval jeden co zakysl na patnáct let starých hrách které hraje na deset let starém komplu. Prosímtě prvně si zjisti co znamená RTS a pak vůbec na někoho reaguje, takhle se jen ztrapňuješ.
  • tak konzole playstation mela vzdy na pc, co se tyce kvalitnich her.nemuzu si stezovat.
  • TheGGG
    Promiň jackale, ale ani po třetím přečtení tvého příspěvku jsem nepochopil o čem píšeš. Jen něco v tom smyslu že máš rád justina. A neboj, už si připravuji někoho lepšího
  • TheGGG
    Pěkné pěkné, a pak stejně nebudu mít co hrát protože všechny dobré hry vycházejí jen na konzole
  • Carrier Command zrovna ale demo mel :D
  • walltar
    Já když sem kupoval svoje herní PC tak mě vyšlo na 32K ... dostal sem v práci zaplacenou extra složební cestu vlastním autem a tak sem mohl utrácet. (jenom bedna bez periferií)

    A kolega v práci kupoval taky herní PC kolem 30K ... to je imho tak optimální rozpočet na Highend PC dneska. Pokud se člověk už moc nestará o poměr cena/výkon a zároveň nechce jít do někdy problematického CF/SLI.

    Ale vážně bych chtěl aby nové konzole gfaficky a výkonově porazili PC ... nebyla by to krása? Konečně by výrobci HW měli důvod zase nakopnout vývoj. Ale tak snad dřív nebo pozděj QHD monitory slevní na lidskou úroveň a potom bude důvod zvyšovat výkon .... já bych chtěl monitor se stejným DPI jak dnešní 24" ale s větší úhlopříčkou.
  • Nechápu smysl zdejší debaty. Může mi ho někdo vysvětlit? *7*
  • Spíš se jen nešikovně vyjádřil, narážel na výkon, ne na něčí sociální poměry...
  • Veskoslav
    Není to proboha myšleno tak, že by neměli na koupi konzole, je to dvojsmyslné, bohužel:( Bylo to myšleno, že konzole jako platforma nebude mít nikdy na pc. Nikoliv hráč jako kupující. Přepíšu to, aby to nebylo matoucí.
  • Sice mam pocitac starej 5 let a kvuli zadny hre nehodlam upgradovat v blizke budoucnosti. Hraju na tom ale stejne vetsinou cim dal starsi hry. Nevim jestli je to nostalgii, nebo byly driv hry skutecne kvalitnejsi.
    A jako osoba vydelecne cinna si za rok skutecne nejakou kvalitni hru koupim, pokud me zaujme. Co se tyce pirateni, muzou si za nej distributori samy, kdyz uz nejsou dema. Naposled jsem se vytrestal s carrier commandrem.
  • Že konzolisti nikdy nebudou mít na pc? To je jako nějaký pravidlo že když se kupuje konzole musíš někde dokázat že jsi socka a nebudeš nikdy mít na pc? Tak prosím zklidni hormon a zasedni k pc za 20 tisíc, nebo za 30 nebo cos to plácal...tyhle lži jsou na internetu od tý doby co jsem dokouknul na monitor, každej pise jak ma drahej počítač...
  • Veskoslav
    V čem proboha v poslední větě urážím konzolisty? To mi vysvětli.
  • Až do poslední věty dobrý, pak jsi zase musel urážet lidi co preferujou konzole... Ubohost...prostě vás nechápu....v diskuzích pod hrama pomalu vyvoláváte revoluce že grafika neni to hlavní a pak je to hlavní argument proč jsou konzole horší - horší grafika... Tak už se uklidněte a zasedněte k tomu co máte doma, pro mě za mě klidně ke kalkulačce
    Prosím víc mínusek od pc fanboyů, třeba až jich budu mít 20 si řeknu Ha, asi maj pravdu *15* *15* *7*
  • Veskoslav
    Jak to tak čtu, tak pc mají jenom fracci, co jim to koupili rodiče a ještě k tomu za 50 000 a to jenom proto, aby mohli vesele pirátit. Osobně mám pracovní pc za 35 a to je skutečné dělo, ale na hraní her ho nemám. Doma mám za 20 a všechny hry, co zatím vyšly na maximální detaily při rozlišení 1680*1050 (mám pouze 22 monitor doma) a fps od 40-80. A neznám nikoho ve svém okolí, kdo by měl nepracovní pc dražší jak 30 000, ani mladší sourozenci mých spolužáků či kamarádů. Prostě nikdo. Tudíž bych tedy prosil toho šaška, co to tvrdí, ať to něčím podloží. Každý si můžeme koupit, co uznáme za vhodné. Mnozí z nás mají kombinaci obojího, mnozí pouze jednu platformu. A je to naprosto jedno. Nechápu, proč konzolisti nemůžou přenést přes srdce, že na pc nikdy konzole mít nebudou ani kdyby se na hlavu postavili a že konzole je prostě na hraní a na nic víc se nehodí (ano PS3 či XBox s externí mechanikou na BlueRay můžete používat na přehrávání filmů).


    Edit: Příspěvek byl upraven, aby poslední věta nebyla dvojsmyslné ve významu konzolista=socka, co si nemůže dovolit nákup osobního počítače a proto preferuje levnější zařízení konzoli. Což je vzhledem k ceně her na jednotlivé platformy nesmysl.
  • Presne tak to robim aj ja a pri akciach to nema ani zmysel hladat torrent a riesit ako hru cracknut:D
  • Mam rad motorky jen protoze si nemuzu dovolit dostatecne "luxusni" auto se kterym by byla radost se jen tak projíždět *3*
    Tak koukám že jsem vám mojí odpovědí docela nahrál, teď budete řešit že konzolisti nemaj na pc *15*
  • Dobra blbost ja som to hral na gtx 480(co bola top grafika pred 3rokmi) a ano na 100fps to bolo max v 1280*1024 urcite nie vo full hd s aa:D:D::D
  • Jestli mas rad motorky tak jses zarucene pirat protoze prece nemuze byt jinej duvod proc bys jinak nemel motorku i auto.
  • Prijde mi to jako diskuze mezi lidma co maj rádi auta a lidma co maj radši motorky... Prostě 2 tábory, oba tábory maj svoje vyhody a nevyhody a zalezi na kazdem co mu sedne... Nevim o co tady jde jak konzolistum tak pcčkářum...kdyz jste tak rpesvedceny ze to vase je spravny tak si to nechte pro sebe a posmivejte se v duchu ostatním...
  • Neskončí to nikdy. Možnost diskutovat dala bohužel asociálním individuím jistý smysl života a nezajímá je vůbec konstruktivní diskuse, ale jen dohadování a pocit vlastní pravdy. S takovým člověkem se nedá diskutovat už z principu, jelikož o cizí názor nestojí a jen čeká kolik lidí s ním bude souhlasit a to jeho "absťák" na chvilku uklidní. A pokud si takový člověk myslí, že je takový jen na netu a v RL je vpoho, zklamu ho, určitě není. Protože tam kde nejsou žádné limity, tam se naplno projeví lidská povaha....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit