Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • korbáčku, ale jenom někteří. já už jsem třebas starší člověk a těm novotám s ovladači nerozumím. to jsou všude nějáká tlačítka a čudlíky. to takhle pořádný mouse a něco toho dobrého kýbordu. to je pak panečku řež
  • Nekolik mych vrstevniku poridilo domu konzoli - ono to se zalozenim rodiny a rostoucimi detmi laka - spolecne hrani ti konzole zprostredkuje nejlepe a nikdo z nich nema s gamepadem problem. Imho se vuci gamepadu vymezuji hlavne radikalni adolescenti, kteri se proti necemu vymezovat musi, je to prirozenou soucasti hledani jejich vlastni identity, ke kteremu v tomhle obdobi dochazi. Normalni dospely clovek, ktery ma rad hry, s tim nema dle mych zkusenosti zadny problem - popr. ma problem motoricky, nez si behem hodinky zvykne. A ja po dlouhodobem hrani musim u gamepadu ocenit hmatovou zpetnou vazbu, to hrani dava novy rozmer. Prisuzuji tomu stejny vyznam jako prichod zvukovych karet na pc na pocatku devadesatych let. A tohle mi na k+m chybi. Vim ze se kdysi delaly s mysi pokusy, pokouselo se treba "zhmotnit" prejeti kurzorem mysi pres tlacitko, ale bohuzel se to neprosadilo. V gamepadech nastesti jo a je to silna konkurencni vyhoda.
  • rikejte ci co chcete, ale pc ma stejne hafo lidi jenom proto ze tam muze kazdou hru upiratit....
  • boze, ja uz vim proc k smrti nenavidim slovaky, ty vase debilni nazory zahnivaji na forech...
  • tvl co to placas za kktiny prej 100fps xDD mozna tak na low a rozlseni psp , fakt asi naka socka si nevis kupovat hw kazdy rok ako hardcore pc gamer?
    si na 3 rocni sunce zahras max se 1oofps take cod2 nube.
    fakt se vzpamatuj a nepis sem kktiny a bez se umejt do gangy kam asi patris cokobolaku.
  • A jeje, zastupce lepsich lidi to nejen nevi, on je tak blby, ze to nechape ani kdyz to ma naservirovane na taliri. Potvrdil mi, ze ti nejvetsi pc kriklouni jsou zaroven ti nejhloupejsi - ona pro nej proste je nutna notna davka blbosti.

    Konzoli a pocitaci to je jedno, ale neni to jedno vyvojarum a pokud na to zapomenou (vykaslou se na to), tak ani hracum. Pripad falloutu 3, kdy se na monitory dostalo ui optimalizovane pro tv. I kdyz jsi bambula, neumis pochopit a nevis to, tak vystupni medium se zohlednuje a konzolove hry se optimalizuji pro vystup na tv. A to byl smysl meho prvniho prispevku.
  • Navíc když už jsi takový chudák, tak nemusíš utrácet za konzoli a následně ješte za PC, ale můžeš akorát do toho PC dát GPU za cenu té konzole. Úplně jednoduše se to dá připojit k TV z jiné místnosti a akorát dokoupíš xbox ovladač. I ten steam se dá spustit v TV režimu. Nemusíš ani řešit nastavování hry, hry ti automaticky vybírají profily, které grafika v pohodě zvládne a ude to vypadat líp něz konzole.
  • A na PC neexituje takový prodej? Navíc bazar má pro vývojáře stejný dopad jako když si to stáhneš zadarmo. Připadně si můžeš legálně koupit klíče na steam nebo origin za zlomky cen.

    Když už chceš vývojáře nějak ojebat, tak na PC máš více možností.
  • to s tim bf je bohužel lež, protože vyšel zhruba pred tremi lety a vtedy podle benchmarku to bylo docela naročne, žadna karta si to 100+ nedavala. A ted bude pc killer nová arma, bude potreba upgradovat a tak se dostavame k te 3-lete dobe na vymenu pc:)
  • Lol pardon, to bola reakcia na koment od ESC, ale nejak to nedalo ako reakciu :)
  • Nechapem, preco v kazdom prispevku presviedcas, ze 1/2/3-rocny PC patri do srotu? Mam priblizne 3rocne PC, a 4example Battlefield 3 hram na High detaily, 1920x1080 rozlisenie a 100+ FPS. Nejdem sa hadat, ci je PC lepsi, pretoze proti konzolam nic nemam. To len proti zakomplexovanym konzolistom ako si ty. Skus si priznat aj minusy svojej konzoly (plusy jej neberm, aj ked su to hlavne hry ako MGS :) Btw. autosugeracia pobavila :D
  • God-of-War
    Jo no, tý lávy sem si taky všimnul. Jak ale psal Petr.. bůh ví, na jaký verzi dev kitu to dělali..Hlavní je, že se ta grafika konečně posune a že to nějak vypadá:). Stejně se mi ale víc líbí Panta Rhei engine.
  • to je spíš tí že u ps4 byla použita jiná textura něžli u pc verze, všimni si také nasvícení scény je na obou videích jiné, podle mě to není port z pc na ps4 aby si ulehčili práci ale kompletně vytvořená nová scéna se stejným scenářem. všimni si například brnění (ps4 0:36, PC 0:32), PC je o trošičku detajlnější a také se více leskne, nebo láva, to platí i particle efektech kterých je na pc více jen kvůli physx. Tohle je spíš jen tak pro ukázku, není dobré to srovnávat protože to není vytvořené k obrazu PC( myšleno ke stejné ukázce) tohle opravdu jen o tom že PS4 utáhne Unreal engine 4. :)
  • God-of-War
    já vim.. pustil sem si obě naráz.. pauzni si to třeba v 00:16 a podívej se na tu zeď, mezi sloupy.. na PS 4 je detailnější... i to brnění vypadá o něco líp.
  • Bohužel tě zklamu ale není, to spodní video je z PC a horní ps4.
  • TheGGG: Ty jsi opravdu retardované dítě nebo si na něj hraješ? To že něakej tvůj kamarád ma PC od tatínka za 50 klacků neznamená že to má každý takhle. Pochlub se ale pravdivě kdo platil tu tvoji krabičku, asi máma co? I s obyčejným dvoujádrem, u GPU stačí mít podporu dx10(10.1 amd) a nebo rovnou low end s dx11 s min. 512Mb paměti(pořád gpu) a 2GB ram si slušně zahraješ, a to je hw slušného počítače z roku kolem 2006/07 né-li míň(teda až na dx11). Jasné že nemůžeš čekat od takového PC zazraky, ale jde to.
  • Na tvé překroucené, povrchní a hnidopišské názory již nebudu reagovat - mám jen jednu připomínku : GOG si neber do úst, nejsou tam jen staré hry (pro příklad oba Zaklínačové, FTL nebo Legend of Grimrock - pokud si mysíš, že jsem zůstal u Contry nebo Neverhoodu, tak ne,tyto mám dohrané). Jsou to hry, které nemají milionové obraty, český překlad, skvělou grafiku nebo intuitivní ovládání dnešního stříhu "drž W, střelba levým", ale mají vlastnosti, které z nich udělají nesmrtelné gamesy. A nadšená komunita se o ně bude pořád starat, ba zlepšovat. A možná se pustí do svých projektů, které nespolknou tolik peněz Narozdíl od hry vytvořené nohsledy z velkých firem, které zbrankrotují, koupí je Čína nebo nikdy nevytvoří nic, co by stálo za zapamatování. A jestli si myslíš, že staré hry jsou nuda k nepřečkání, tak ne. Pro mě byla nuda např. koukat do zdi v nemocnici, když jsem byl po operaci a měl jsem zasadrované obě nohy po pás po dobu dvou měsíců :).
  • God-of-War
    Na PS 4 je to detailnější...ale stejně je to suchý video. Panta Rhei engine vypadá o hodně líp.
  • člověk který na profilovém fotu má buznu biebra nepozná ani hořící psu, a co se týče watch_dogs ten byl představován zatím jen na pc hraný ps ovladačem.
  • sakra je mi z toho zle jak to tu ctu... mam pc i xbox a ani jedno neni lepsi nez druhe.. kazde ma svoje vyhody i nevyhody...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit