Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha. NEUMÍME VYRÁBĚT DDR5!!! Nevim kterej blbec tohle vypustil do světa. Paměti RAM se dělají pouze DDR2 a 3. GDDR (to jest paměť v grafické kartě) se dělají 3,4,5, ale to je něco jiného proboha *7* .
  • Ty si jaký kok*t? Je vidět, že patříš mezi tu retardovanou část konzolistů. Když se řekne strategie první co z vás inteligentů vypadne je RTS *7* .
  • Já mam PC a nemám potřebu vlastnit konzoly. Aneb každej si najde to co mu vyhovuje víc.
  • Kinet1c
    Tak to si jeden z mala z nas veteranov co to maju radi, aspon podla mna.
  • Chudák chlapec, nemá ani poňatia o čom rozpráva. A Watch Dogs si na PS4 ešte nevidel, tak sa tu nerozdrapuj prosím ťa, robíš si akurát hanbu a zlé meno komunite konzolových hráčov.
  • Veskoslav
    Osobně kvůli čemu mám doma v pokoji XBox: Forsa, GoW, poslední Mortal Combat a série Halo. A tím bych i skončil. Jo a pak ještě cvičení a nějaké hry pro Kinect *1*
  • Já např. ani po jedný z těch exkluzivit, který si vypsal neprahnu :D tudíž bych je na PC ani nechtěl. Vlastně mě pořádně nenapadá žádná hra kvůli který bych musel mít konzoli (Možná RDR). Sice existujou dobrý kousky, ale tak jako tak je toho málo na to aby si člověk kupoval konzoly. A nevim kde furt bereš ty PC za takový prachy někde si psal sestava za 40k tady píšeš za 50k mam PC starej 4 roky a Crysis 3 sice nedám na very high, ale hraju ho tka jak vypadá právě na tý konzoly :DD.

    Btw. ty si opravdu myslíš, že PS4 bude mít lepší grafiku jako dnešní, ano dnešní nejlepší grafiky na PC? To je blbost...Možná to dožene na ty dnešní a v době kdy PS4 vyjde už budou další lepší grafiky a bohužel PS4 zůstane nakonec u tý jedný napořád.
  • TheGGG
    Ty si zas nech patvary od bližardu, PC exklusivní simulátory,(jejichž hraní je v některých zemích považováno za formu mučení), oldschool vykopávky z GoG (pro lidi co zastydly v době 8bitové nudy) a hlavně vám pcčkářům přenechám to co stejně hrajete celé dny: Tycoony a FPS od City interactive *3*
  • TheGGG
    Veskoslav, smrtihlav, boom, velká trojka samozvaných vládců na games.tiscali a jediný lidé kteří mají právo psát nějaký názor.
    PS: uplně jsi zapomněl na chudáka jejdáska, ten o tobě mluvil stručně leč pravdivě.
    PS2: No jak si může někdo nechat sestavit PC od člověka co ani neví jak se projevý opotřebovaný komponent v PC je dost nepochopitelný
  • TheGGG
    Ano asi máš nato aby sis co chvíli upgradoval kompl, ale většina lidi si radši koupí konzoly než aby dávala prachy za nespolehlivý PCčko na kterým se po záruce něco vy*ere a nebo to prostě do tří let zestárně.
    Už vidím jak si vy chytráci na komplu co vás před 3-4 rokama vyšel na 20 000,- dnes zahrajete novou AAA hru se stabilníma FPS a s nějakýma solidníma detailama.
  • Veskoslav
    Triska, Joe a Doctor, odpad trolí společnosti *11* A opotřebovaná grafika?Jak se to pozná šašku?
  • ty konzoloidní AAA sra*ky si nech *3*
  • TheGGG
    tak o tu hru fakt zájem nemám, ale věř že kdyby přepracovali crysis 1 pro ps4 tak to bude (slovy dneší přiteplené mládeže) "hustý jak pr*se"
  • TheGGG
    Ty jsi očividně pořád hulvát, jak už jsem se v nějaké předchozí diskuzi shodl s ostatními rozumnými návštěvníky games. Grafika co si koupíš teď je za tři roky někde na konci žebříčků a navíc je vopotřebovaná a o polovinu pomalejší.
  • Můj PC je porostlý mechem a stále na něm utáhnu všechno včetně Crysis *1*
  • crysis 1 si na konzoli nezahrajes ani na te ps4 nema na to jeste za vam konzolistum udelaly sit crysis 2 a3
  • Veskoslav
    Každé tři roky? No rettard jsi teda pořádný.....
  • ty si blby az to boli jejdasek konzole je sumafuk ci je to monitor, tv abo kludne aj projektor kym to ma hdmi, rovnako je to jedno aj pocitacu

    to je az tazko uverit ze dakto dokaze vyplodit taku blbost *15* no ale sa holt musim zmierit s tym ze obraz z ps3 nebude optimalizovany na mojom 22 fhd samsungu co mam v spalni ale bude optimalizovany na 22 fhd samsung tv co mam v kuchyni aj ked jediny rozdiel medzi nimi je tuner a repraky *15*

    alebo zeby to bolo tak ze kazdy jeden panel ci uz lcd abo plazma, monitor ci tv, ma inu odporucanu pozorovaciu vzialenost ktora zavisi od velkosti panela? nie nie, to bude urcite nejaka konzolova optimalizacia *15*
  • TheGGG
    Však neboj, mě ten tvůj taky. Přesto však že tě můj názor nezajímá jsi na mě nebo na člověk co na mě reaguje zareagoval, zřejmě doufaje že tím upoutáš moji pozornost. Takže buď poctěn neděle 31. 3. se do tvého života zapsala jako den kdy jsi si konečně pohovořil s nějakou celebritou.
    Zdraví Ignác Vlašák aka TheGGG aka Justýnek aka někdo koho všichny znáte
  • TheGGG
    Až na PC výjde God of War, HALO, Killzone, infamous atd., serie a nebude se jednat o zmršené porty, až nebude třeba vylepšovat PC každý tři roky a až přestanou frajírci s komplem za 50 000,- pořvávat že má crysis 3 hnusnou grafiku, aby pak na jiné diskuzi pod jinou přezdívkou moralizovali jak není grafika důležitá, pak zahodím všechny konzole koupím nebo upgraduju PC a budu si tu hrát na tvrdýho pcčkářa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit