Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta konzole je jen tak výkonná jako její nejslabší článek. Může mít klidně 8GB ddr5, ale stejně ti to nevyplivne lepší výsledky, pokud se ti zadýchává grafika. Můžeš mít klidně 8 jádrové CPU, ale když ti to bězí na nízké frekvenci, tak ti vždy bude dávat lepší výsledky 4 jádro s HT. Ostatně ta ukázka ti ukazuje, že to žádná sláva není.

    Já sám mám GTX 680, 24GB RAM a i7@4GHz, koupený loni. Takže mám hrubou sílu několikanásobně nad PS4 a nic s tím nenadělá ani dokonalá optimalizace her pro novou generaci. Navíc, co ušetřím na předražených konzolových hrách (ty bývají i o 500 dražší) můžu za 2 roky dát do upgradu grafiky.
  • Na vykonu nezalezi. Zalezi na dobrych hrach. A v tomto smeru ma co nabidnout i aktualni konzole - The Last of Us, Beyond: Two Souls, God of War a rada dalsich. Me uz rok drzi Dragons Dogma, naprosta pecka. Aby se hrac dobre bavil nepotrebuj ani nextgen konzoli, natoz highend pc. VŁastne mi minuly rok nejvic zabavy poskytla PS Vita, ktera je vykonove jeste slabsi, nez soucasne konzole. A o tom to je.
  • akurat tak jasna blbost to je
    ale mi povedz je to optimalizovane na 42ky, 55ky ci ine? *15*
  • jak říkám - na nízké detaily (prostě nejnižší) to běží v pohodě plynule nějakých 25-30 v 1280x1024. Víc moje obrazovka stejně nemá.
  • Víš tady v česku s hraním na PC to je jako s náboženstvím... 90% Čechů je normláních realistů a jsou to atejisti... v US je to naopak... no a to same platí pro PC hrace vs Konzolove hrace... v česku bude vždy převaha PChráču ať se to líbí nebo ne...
  • Je to napsane naprosto jasne, zastupce lepsich lidi s pc :-).
  • My vidíme problém v tom, že PC komunita je schopná kdykoliv upgradovat výkon, kdežto konzole jsou několik let zaseklé na místě. Vývojáři tak dříve či později musejí kvůli konzolím dělat kompromisy na úkor kvality. Minimálně poslední dva roky už současná generace konzolí brzdí skutečný vývoj. U počítačových her tolik nevadí, že hru v době vydání rozeběhne na maximální detaily menšina uživatelů, protože zbytek časem upgraduje a problém bude vyřešen. Pokud to samé uděláš ale u konzole, tak 100% uživatelů hra nepůjde plynule. Konzole rád nemám, protože hry jsou kvůli nim zbytečně osekané, zjednodušené, primárně vývoj směřuje na ně a PC se pak dočkává nedodělaných portů. Nicméně chápu, že konzolisty jsou vývojáři živi. (To jsem zvědav, kolik mínusů mi tenhle názor vynese *1*).
  • Gamepad neni zadna devize... je to jen vsugerovany zvyk z dob, davno minulych. Gamepad je jen pro pohodli z gauce, pro PCkare to nema zadne opodstatneni to pouzivat. Ani klavesnice a mys neni uplne ideal, hlavne ne stylem WSAD... a pres to nedaji lidi na to dopustit. Je to proste zase zvyk. Napriklad Logitech G13 je uz pohodli samo, ale kvuli minimalni konkurenci, si drzi cenu vysoko. Kdyby kazdy mohl mit to zarizeni cca za 500Kc, urcite by klavesnice nebyla zajimava pro PCkare. A to same plati pro konzole... ukazal se kinect, a uz je alternativa ovladani k gamepadu. Lidi si musi hlavne uvedomit, ze ty zabo/mysi valky jsou vyvolane jen podvedomim. Priklad: je to jak kdyz ti nenaleje pritelkyne do oblibeneho hrnku caj, kafe... s jinym hrnkem to proste nebude ono. Je to drobnost, ale vzdycky se podvedomi ozve. Takze... je zbytecne valcit mezi svety konzoli a PC. Dokud nam nezeberou ani jednu platformu, tak muzeme byt v klidu. Nakonec to stejne vyhrajou mozna ty tablety! :-D
  • proste mi prislo to co si vyplodil velmi smiesne, to snad ani nikto nemohol vazne uvazovat o tom zeby v konzole bola highend grafika co sama stoji tolko, kolko je predpokladana cena celej konzoly
  • co?
  • vse co tu pisete je tak moc pravda, ze me az mrzi ze si zase JD bude moct na twiteru honit ego jak sou zase nejlepsi oni :)
    chtelo by to proste vse funkcni aby si clovek nemusel zoufat a otravovat se s urcitejma vecima.. bohuzel tomu tak stale neni i kdyz pokrok je videt a i za ten dik
  • A dale optimalizace her pro hrani na tv obrazovkach.
  • to ako zeby "pcckari" neboli celkovo lepsi ludia ako "konzolisti"? to je nezmysel, ved uz len to ze za to pc zaplatili viac nez stoji konzola z nich robi lepsi ludi a vo svete hier este aj hardcore *15*
  • největší devizou konzolí je gamepad, a hry primárně vyvyjené na ovládání gamepadem... na grafiku ser.e pes
  • přesně tohle sem mel na mysli
    nejdřiv machrovani
    pote posměšky
    *7*
  • mirekdusinojc
    Ok, PS4 vypadá o dost hůře. v detailech, především rozložení světla. Těžko hodnotit, protože to je stejné demo jen s nižšími detaily. A to je opravdu rozdíl od dema šitého na míru, které je stavěné tak, že mnohé neduhy může zakrýt. Zde je však šité na míru právě oné kartě od nVidie a s tou se hardware v PS4 nemůže srovnávat, i když je považován za nextgen. Ve výsledku ale stejně nejvíce bude záležet na vývojářích a jejich schopnostech s danou technologií.
    Edit: Ještě podotknu, že spousta věcí je tam řešena přes dynamické částice reagující na prostředí, což je právě jedna ze zásadních feature nové generace enginů. U PS4 dema museli jejich množství redukovat pouhým snížením detailů. Ovšem kdyby si s tím vyhráli, mohli by tam dát klidně místo nich již předem naanimované částice, které nežerou tolik paměti a demo by vypadalo skoro stejně jako to na 680. Ve videu byste nepoznali rozdíl a ve hře by si toho všimli jen ti nejpozornější. Ovšem to už by pak demo neprezentovalo novou technologii.
  • Kéž by všichni PC owneři uvažovali jako ty. Přesně jak píšeš- o tom to je. Každý si najde to své, co mu vyhovuje. Palec nahoru za tento názor.
  • preco by si davali zalezat ked pc hrac to aj tak kupi bo nema co ine by okrem portov hral?
  • jako PCckar muzu hrde prohlasit... ze se tady za vas stydim *7* osobne nechapu vasi potrebu si furt dokazovat jak mate (mame) vykonnejsi pc nez konzole, ktera jeste ani nevysla.. nehlede na to, ze konzole a PC si s vykonem poradi trochu jinak
    ----
    nekomu proste vyhovuje to ze muze pohrat na xku u televize v obejvaku, a proc ne. Je to jeho vec, vy tady ale delate jak kdyby PS3, Xbox byly na urovni PSX.. rozdil tam samozrejme je... ale spouste lidem to proste staci. No co se s vama budu zdrzovat, beztak je to ztrata casu... budu mit milion minusek a tisic chytrejch komentu jakej jsem debil, ze PC umi tohle a tohle.. *6*
  • lol
    "panove z nvidie" si hlavne prihrievaju svoju polievocku a maju plne kalhoty bo s tegrou stavili vela miliard na arm a obe velke konzoly co bude spolu daco cez 150m zakaznikov budu x86

    a o tom ze na porovnanie museli vytiahnut 680ku tiez o dacom vypoveda, lebo realne nemohli ani dufat v to zeby microsoft abo sony pouzili grafiku co sama osebe stoji tolko ako cela konzola, v pc ju ma tak asi 1% hracov a tdp ma asi o 70w viac ako cela ps4 *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit