Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DirectX i OpenGL znám poměrně dobře, proto nechápu, proč bych měl být šťastný za to, že nemusím používat běžné API, ale můžu použít super Sony vychytávky, které nikde jinde nevyužiju :D
  • na 1950 si nezahras lebo uz tu hru nezvaldaju legacy ovladace, vypadane textury a pod, to ze hras na hd2xxx je v pohode
  • PS4 zacina být jako Columbova žena... povídá se o tom ví se že to někde existuje ale ještě to nikdy nikdo neviděl *1* *1*
  • To už ale spočívá na bedrech Sony. Jestli zjistí, že vývoj sežral xxx milionů a do tří let budou zase za PCčkem, je čistě jejich problém. Na druhou stranu - každý si nemůže dovolit PC od 20 000 výš, takže bych to tak dramaticky nebral.
  • Ta tvoja integrovana intel HD 4000 musi teda riadne valet sudy v tom tvojom uber ultrabooku.
  • Takze ty mas v kompe 8 jadro, s hiendovou grafikou, a 8 giga ddr5 a enginom pisanym na mieru ?

    Kedy si to vy kre*eni konecne uvedomite, ze na tych novych konzolach to pobezi lepsie a bude vyzerat lepsie, aj keby ste mali komp za sto litrov ?
    Kedy si to vy kre*eni uvedomite ze to neni o hrubom teoretickom vykone, ale o tom ako je soft napisany ?
    Maj si v kompe aj tri titány, ked nato ten engin nebude stavany tak bude mat z toho prd, zatial co 200€ atinka vyuzita na max si s tym vytre zadok.
  • hraju zaklínače 2 na 6 let starém počítači s radeonem 2600 s 256 mb, 2gb ram, dvoujádro athlon 5000+. Na nízké detaily a úplně v klidu. *6*
  • pepo ty si asi totalny zadubenec
    nahod google a nastuduj si direct to metal programovani daco o directx, opengl apod

    a samozrejme na pc sa nic optimalizovat nebude - na pc sa bude portovat - to je az na pocudovanie ze si to daktori za poslednych 7 rokov nevsimli
  • Výběr nikdo nikomu nebere. Konzole jsou super. Jenže přijít na fórum a psát o tom, že slabý HW dá za rok i drahá PC, když to ani před rokem nebyla pravda? To není úplně ono :D
  • ty si magor skratka klames az sa prasi abo si totalny blbec

    jaguar apu na ktorych bude postaven ps4 vyjde pre pc market ako 4 jadro s ovela slabsou grafikou a nizsim tdp

    nie konzola ale pc dostane osekanu verziu

    ale ty sa radsej pekne pripravuj na autosugeraciu ze tvoj stary pc nepatri do srotu, vidim ze si s tym zacal zavcasu *15*
  • A smysl to má jaký? Když to optimalizuju na PC, tak to nepustíš na konzoli a PC s konzolí vytře podlahu, i když budou papírově stejně silní.
  • Jsem laik na technologie nevyznám se moc v IT, tedy nemusím mít pravdu, chci říct jen toto: 1. PC bude vždy o krok vpřed. Ale pokud má někdo radši konzole proč ne. Každá platforma má jiné značky, služby apod. 2. Při hraní mám téměř vždy málo času, abych se kochal - a věřím, že většina lidí to má podobné. 4. Moderní enginy jsou pěkná věc, ale připadá mi, že jsou si velmi podobné, osobně je od sebe většinou nerozeznám, optimalizace a výtvarný styl je pro mě mnohem důležitější (viz. kombinace zlatá/černá v Deus Ex 3, kdy engine je starší, ale hra vypadá skvěle. 3. Jsem odkojený na hrách z první poloviny devadesátých let, takže pokud dnešní hru rozjedu na 1024X768 a jede pěkně (nebo se aspoň neseká), jsem rád a nic mě neštve. Bohužel se grafika upřednostňuje na úkor ostatního až moc často. Holt lepší technologie neznamená lepší hru/film. Konzolím pokrok přeju, já ale zůstávám u PCček, jednou za pět/šest let se vyplatí investovat do nového (při dnešním poklesu ceny HW a možnostech úprav). Prostě ať si každý vybere dle svého.
  • atomovych bomb uz bolo odpalenych na tisice aj ovela blizsie a este som nevidel nikoho coby potme svetielkoval
    a konzoly sa aj tak budu vyrabat v cine a nie v dakej korei
  • Vůbec nevím, co píšeš, protože maďarsky neumím, ale jestli se divíš, že to ještě nevyšlo, tak je to třeba i tím, že to ještě nikdo sériově nevyrábí. Proto tu nemáš nextgen konzole ani věci pro PC. Dej tomu čas.

    Také tam vidím nějaké 640x480. To je konzolové rozlišení, ne? Na PC se už roky hraje minimálně na Full HD.
  • Samozřejmě že ano, ale tady jde o skutečnost, že velmi silně optimalizovaná hra napsaná přímo na hardware konzole může s drahým a papírově výkonnějším počítačem vytřít podlahu (spustí to samé, třeba i líp...).
  • no kym to nebude v kriklavo oranzovej kartonovej krabici tak mi to je celkom jedno a vzhladom na to ako vyzerali posledne modely pochybujem ze budem mat problem strcit to niekam do policky pod tv
  • rofl prijemnejsi ty si magooor

    a ukaz mi kde vyjde custom 8core apu s 7970m na cipe pre verejnost

    ty si skratka vymyslas abo skor rovno klames a tvoju jednorocnu sitku mozes na jesen odniest do zberu abo zacat so autosugeraciou ze aa vlastne nepotrebujes a radsej si zahraje na 640x480
  • jasne a za monitor das 5k eur
    abo za telku 25k pricom telka ani neprijme signal 60hz a vsetko bude interpolovane
    *15*
  • Přímo na zakázku HW, který ke konci roku vyjde i pro PC? Programovat přes API je daleko příjemnější, takže ušetřené náklady na vývoj můžeš dát jinam.

    Evidentně se v tom vůbec nevyznáš a já to chápu, prostě máš svoji konzoli a dál nevidíš. Nexgen konzole budou slabé už v době jejich vyjití. Každým dalším rokem grafika na PC poskočí o obrovský skok kupředu, protože teď musela stát.
  • ps4 co to je vždyť to ještě nikdo neviděl jen ovladač

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit