Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skus si na pccku s ati 1950 zahrat zaklinaca 2 ktory je dva roky stary a potom vypustaj taketo kydy
  • Do šestky. Na 4 máš 1080 jako super hit, ale jen při 30 FPS.
  • ty si jedna velka diagnoza a osekany hardver, je to hardware robeny priamo na zakazku pre konzolu specificky vytvoreny na hranie hier
    hry programovane na jeden hardware bez api ako directx pobezia aj na lacnejsom hardwari ovela lepsie ako na pocitacoch ktore maju kazdy iny hardware a instrukcie bezia cez directx

    skratka si hlupacik ktory o tom nema ani sajnu a sam seba radsej uistuje ze jeho stara sunka nepatri do stareho zeleza

    precitaj si ako sa vyjadril carmack na margo vyjadrenia nvidie ze ps4 bude "o polovicu" menej vykonnejsia ako gtx680 ktora zhodou okolnosti sama osebe stoji tolko co bude stat cela ps aj s 2 hrami zadarmo
  • walltar
    4K budem hrát na PC ... na to si konzolisti počkají do PS5
  • Paulcz
    stejně je to fuk, až Kim Čong Un vodpálí rakety tak jediný s čím si budeme moct hrát bude sčot :)
  • walltar
    Proč? To by bylo jenom dobře ... konečně by byl důvod k nějakémnu vývoji. Já bych rád aby se to zase trošku posunulo někam. Ono je sice dobré, že mě tento PC vydrží zase aspoň 4 roky, ale klidně bych si koupil příští rok nějaký novy, kdyby byl skok v grafice.
  • Hry na PS4 poběží ve 1920x1080p, víc zatím nee. Ve 4K zatím půjdou přehrát filmy.
  • Pete.palis
    no ty si prorok *7*
  • To už je nějaká diagnóza, ne? Nextgen konzole budou osekaný HW, který bude brát kolem 100 W. Takže nic moc nezvládnou, ale budou levné. Takový levný kompromis pro hraní, kdy si chceš zahrát, ale nemáš nároky na kvalitní ovládání nebo grafiku.
  • Budou rády za 720p, což je 1280x720. Nový BF4 to třeba bude mít.
  • Paulcz
    to jsou kecy, na pět starém PC si zahraješ nejnovější hry, nevidím důvod proč ne..
  • ale PS 4 a x box 720 už pojedou na rozlišení 2500 x 1900 a při takovém rozlišení už detaily moc nepoznáš , nové konzole už budou přizpůsobeny novým generacím LCD televiz co mají přijít příští rok tak že rozdíl mezi PC a novou generací konzolí nebude žádný rozdíl až časem jak se budou hry vyvíjet a konzole opět stárnout tak by měl být rozdíl mezi PC a konzolí ale ze začátku reozdíl nebude žádný *5*
  • Myslím, že přehrávač pořád není ve stable verzi :)
  • kickstarter je naděje na lepší budoucnost a pokud selže ještě máme Vávru :D
  • lol ty si vymlety
    nextgen konzoly vpohode pozavodia aj pc za 1000 euro s radeonom 7970 a to vsetko so spotrebou 120w a za menej jak 500 euro
    tvoj rok stary pc bude uz na jesen na smetisku dejin a na forach sa zrazu objavia hufy podobnych pobudov ako ty co budu zrazu vsade sirit ze veci ako aa a af oni vlastne ani nepotrebuju a ze 640x480 je vlastne ovela lepsie lebo da viac fps
    a za 8 rokov kedy budu ps4 a x720 dosluhovat stale na nich budu vychadzat dalsie hry zatial co na tom tvojom rok starom pc si nezahras absolutne nic
  • At je engine jakej chce, nevěřim že ještě někdy vznikne taková pecka, jako Thief the dark age, System Shock 2, Deus Ex... Budoucnost patří konzolím
  • Nabízí se samo vysvětlení, že lidi hrající na pc mají proč to řešit. Kdežto "konzolisti" nemají co řešit, jelikož ty konzole už několik let nemají jak utáhnout hezčí hry, nemají žádné nastavení grafiky jako pc verze, a tak prostě není důvod nad něčím takovým přemýšlet. Zábava je taková, jakou si jí ten který člověk udělá. Já mám třeba ps2 a pár her jsem na něm hrál, ale nějak mi to nesedí. Posadit se do křesla k pc je pro mě prostě mnohem pohodlnější a víc si tu hru užiju.
  • To myslíš vážně? 30 FPS, žádné AA, žádný vsync a minimální efekty je ta bezstarostná optimalizace?
  • Je uplne jedno, jestli na ps 4 pojede unreal 4 engine v mensich detailech nez na pc, konzole budou ty, co budou hry prodavat:) Když vím, že se můžu těšit na pecky jako nove gran turismo, killzone, metal gear solid nebo uncharted, tak nejake nepatrně mensi detaily u unreal 4 enginu jsou to posledni, co mne tizi:)
  • Ba ne. Rozdíl tam je. Ať už mnohem větší ostrost textur u pc a třeba částicové efekty když se rozrazí dveře, vzplanou oči atd. Celkem výrazný a viditelný rozdíl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit