Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní jev - k techdemům jako tohle, se převážně vyjadřují PCčkáři, je aspon vidět že konzolisty nezajímá neustálé poměřování výkonu/grafiky, ale jenom míra bezstarostné optimalizované zábavy s hratelností, kterou jim konzole přinese.
  • Není co srovnávat. Nextgen konzole jsou takové výkonnější notebooky a i rok starý PC je s přehledem dá. Myslíš, že za rok, kdy asi vyjdou, bude stále nejlepší PC to současné nebo rok staré? :D
  • a taky načítání videa napřed stojí za dvě věci. Koukám na video, jsem třeba ve čtvrtině a ukazatel hlásí, že už je načtený video až do konce. Načež ho chci už jen proklikat a ne sledovat celý, jenže ouha. Kliknu napřed a ono se začne znovu načítat to, co už bylo načtený.
  • Paulcz
    Rád bych to srovnal, ale musel bych shlédnout část té dementní reklamy, to vážně nestačí ta vyskakovací ve videu ?
  • dost vyrazne to seka pri znizenych detailoch :) ake prekvapenie. necakajte vykonnu masinu, cakajte konzolu
  • Warhammer
    kedze ps4 ma byt vlastne pc tak nic moc... skor to bude socialna konzola ako high end graficka
    hlavne ze sa posunie svet hier dalej inak je to smiesne a zase setria kde sa da
  • Notebookový procesor a grafika nedává nový engine jako starý PC? To je ale divný. Zase to ale stojí málo :D Konzole jak má být.
  • physX,tiene,detail :P pc=winner
  • Tak jsem počítal od přístroje co tu má být 5let že to bude "mlátička"
  • Proc je to smutny?
  • Menttor
    To proto, že spodní video je nastavený na 360p a horní na 1080p
  • a hry ti na nem pojedou 2x hur nez na nem:):P
  • To nejde... aby na konzoli vypadalo něco líp to by byl FAIL!
  • Omg jak je toto srovnání patetické... všichni víme jak to dopadne hned po přečtení nadpisu... PS4 se nemůže rovnan PC nebo-li to ani nedje, páč PC má různé variace složení... (Spíše je smutné, že můj nový ultrabook je výkonější než PS4 *1* *1* *1* )
  • Podle toho co jsi poslal, tak bych řekl, že to je zrovna naopak, jestliže horní je PS4 a dolní PC..
  • walltar
    Hmm tak to doufám, že to PS4 demo bylo neoptimalizovane a puštěné na nějaké míň výkoné verzi ... pokud totiž nebudou hry na nových konzolích vypadat podstatně líp, než na současném High end PC tak to vidím jako značný Fail ...
  • Spíš loňské PC:
  • langustyn
    rekl bych ze PC ma vetsi rozliseni textur...
    http://img713.imageshack.us/img713/5084/unreal4.png
  • Hura PS4 za rok dokaze to co dnesni PC *1*
  • Neviem ci je to nejaky sposob reklamy na PS4, kedze pri pusteni PS4 videa mi to automaticky hodilo video do 1080p zatial co pri spusteni PC videa mi ho dalo automaticky do 360p. Si mam akoze povedat "WOW ved ono to na tej PS vyzera ako na PC.. dokonca lepsie!".

    No kazdopadne engine vyzera fajn, no uvidime ako budu behat hry. Ved vieme, ze mat engine je jedna vec a spravit na nom hru je uplne nieco ine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit