Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maarta
    hele, než začneš urážet a rozdávat rozumy jak nadržený puberťák, tak bys měl vůbec něco zjistit o animaci, když se tak navážíš do čtení.

    Viz.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Animace

    takže si to přečti a šoupej si pak dál nohama u 120 FPS.

    24 snímků za sekundu je prostě dostačující, takže 30 FPS z 2m pozorovací vzdálenosti je naprosto v klidu.
  • Veskoslav
    Doporučuji si otevřít pravidla českého pravopisu a zjistit si rozdíl mezi holt a hold......Ale chápu, t, d je to jedno.....
  • TheGGG
    mám PC, jen říkám co je zřejmé a narážím na vlnu pokrytců
  • TheGGG
    120FPS absolutní zbytečnost které tvé oko nevyužije, ale pokud máš lepší pocit tak proč ne.
  • spíš to vypadá tak že bys pc chtel a ty hry bys taky rád hrál ale nemáš na to, hold si budeš muset počkat
  • A co čtení, brali jste ve škole? Nebo si chyběl?
  • TheGGG
    Aha už vím kde je problém 30FPS gamepad to je něco uplně jiného než 30FPS myš. Když k tomu přidám velkou LED a vzdálenost 2,5 metru je zážitek podstatně lepší než před komplem.
  • Snažím se mít 120 u všeho. To je dlouhé povídání a ty končíš už na začátku s tím, že 30 stačí.
  • Maarta
    Co se ti nezdá? 24 FPS je standart, u kterého lidské oko vidí spojitý obraz. To je známý fakt, s tím holt nic neuděláš, ať se ti to líbí a nebo ne.
  • Ještě nějakou další teorii bys tam měl? :D
  • TheGGG
    30FPS nebo 60FPS jaký jsi v tom poznal rozdíl? A na kolik FPS ti běžel B3 na PC. Mě mezi 55-60FPS a stejně jsem hrál radši na PS3
  • Filmy hodně ovládáš, co? Fakt, to je tady tragédie.
  • Maarta
    Tak ono při tom hrajou roli dva docela velké zásadní rozdíly:
    1. televize (teda spíše hry), mají menší rozlišení, než na pc.

    a hlavně
    2. pozorovací vzdálenost obrazu u monitoru a televize je výrazně jiná. A právě tato vzdálenost oko oblne tak, že bohatě stačí 30 FPS a bohatě stačí menší rozlišení...
  • Já se bojím, že většina konzolistů to fakt nepozná. Jak píšeš, 60 a 120 není už moc vidět, ale zase máš rychlejší odezvy, takže se to jednoznačně vyplatí. Samozřejmě s kvalitním monitorem.
  • Kam na to chodíte? Vás někde klonujou a nebo něco jako MLM? Dyť je to nesmysl a ví to každý hráč.
  • Aha a jsme u jádra problému. V pohodě :D To je hodně dobrý a opravdu pobavilo. Někomu evidentně stačí HODNĚ málo a pak tu může psát podobné věci o konzolích. To pak jo.
  • well that escalated quickly.
  • walltar
    Já teda extrémě citlivý jedinec nejdem, ale 30FPS a 60FPS je obrovský rozdíl ... 60FPS a 120FPS už tak moc ne. Nezkoušel sem to teda na televizi, takže je možné, že tam se to stírá ale pokud máš i levný monitor (já osobně mám starý 24" benq) tak okamžitě musíš poznat, kdy jede hra na 60FPS a kdy ti jede na 30FPS.

    Ale dřív sem se starým PC taky hrával na 30FPS a myslel sem si, že to vůbec není rozdíl, dokud sem to nezkusil.
  • TheGGG
    Klidně, B3 jsem hrál jak na PC tak na konzoli a oboje bylo v pohodě.
  • Maarta
    Prosím tě, pořád řešit takové kraviny. 30FPS na televizi stačí. Vždyť filmy klidně třeba mají 24 FPS a nikdo na to nenadává a neprudí kvůli tomu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší