Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav je Ostravák? Pochlubte se, kdopak je ještě z krajiny, kde se dá smog krájet a maže se na chleba koks místo másla *15*. Zdravím sousede.
    Konečně po čase zajímavá diskuze. Živit se emocemi, tak zde mám hotové lahůdkářství.
    Tech dema, jak nás historie učí vypadají vždy náramně krásně. Nechejme se však překvapit samotnými vývojáři. Abychom opravdu dostali hry, které tohoto potenciálu opravdu využijí *9*
  • Dle mě máš stejné IQ jako ten na na obrázku
  • TheGGG
    Dark souls je na konzolích perfektní, doj*bané ovládání a tuna problémů byli jen na pc
  • TheGGG
    Moc by to nepomohlo, kazič diskuzí veskoslav by tu byl pořád
  • Hanzales
    Nevím, jak to funguje níže, ale ode mne se více než téhle reakce nedočkáš ;o)
  • Jenom jemu?
  • walltar
    Ne
  • Je to celkem mimo diskuzi a nevim zda se to tu uz neresilo, ale podle vyjadreni jednoho technika z AMD, bude novej Xbox jeste o neco slabsi nez PS4.
    Vzhledem k tomu, ze ton vzdy udava nejslabsi HW generace, je to smutna zprava.
  • LuckyBaal
    Jsem tady jediný, kdo by dal TheGGG ban na doživotí? *7*
  • Paulcz
    hmm díval se někdo, že ta grafika na který to na PC běží stojí asi tolik co bude stát celá PS4 (v USA) ? :)
  • pises kraviny a vubec tomu nerozmuis hrat pod 60fps?asi ses chudej clovek
  • Nevim kolik fps ma red dead redemption, killzone 3 a dalsi zminene hry, ale z herniho hlediska jsou naprosto v pohode. A 60 fps je sice fajn, na konzoli ho ma treba Rage, ale 30 fps z dobre hry spatnou neudela. Treba to Dragons Dogma hraju uz rok a porad me to velmi bavi, je to naprosto fantasticka hra. A zatimco vetsina her me omrzi driv nez je dohraju, tak dragons dogma tocim porad dokola. Pro me je to hra desetileti. Takhle dokola hraju jen vyjimecne tituly, treba ufo enemy unknown, jagged aliance 2 nebo system shock. U nich take neznam fps a neni to pro me dulezity. Dulezity je, ze me mimoradne bavi.
  • když nemluvíš o mě tak proč to tam pleteš? A já jsem PC only blbe, a nevymlouvám ti že ta tvoje krabička je na h*vno. Drž pec a zalez do ponožky nebo od kuď si se vyloup. Ty potěre z kopřivy.
  • Ta tvoje "mrdk*vská" kvalita jak píšeš je stejná jako na konzolích, a víš proč? no protože je to port z konzolí. Arma je simulátor, ne bechmark, hlupáčku
  • TheGGG
    kdo mluví o tobě, stačí si jen občas pročíst diskuze a to nejen tady, pak pochopíš že pcčkáři jsou jen vychlubačná banda co nemá co hrát
  • TheGGG
    Ty asi nevíš že reálná fakta nejsou to co ty považuješ za správné, stejně jako to nemusí být to co považuji za správné já. Bohužel ty jsi tu za celou dobu nebyl schopen nějak podložit své tvrzení, a tak je více než jasné že jsi jen prskající fanboy
  • God-of-War
    Nejsou samozvaný, sou oprávněný.
  • Naklady na vyvoj her nadale porostou, takze poroste tlak i na multiplatformy. V tomhle smeru velmi pomuze sjednoceni architektury procesoru na instrukcni sadu x86. Nejvetsi problem tak bude delat prave rozdilne ovladani, coz pívede k tlaku na sjednoceni i v tomto smeru. A zde ma gamepad vyhodujako univerzalni herni ovladac. Bezne se pouziva na konzolich, neznamy neni ani na pc a steam box ho bude podporovat, stejne jako hricky typu ouya nebo shield, je to prirozene ovladani pro Vitu, v podstate se emuluje u akcnich her na tabletech a je tu snaha prinest gamepad jako ovladac pro hryna tabletech. Pokud se objevisluzby typu gaikai at v set top boxech nebo primo v tv, budou rovnez stavet na gamepadu. Takze imho se z gamepadu casem stane mainstreamovy ovladac a skonci ovladaci schizma, kdy se multiplatformni hra snazi byt vhodna pro k+m i gamepad, cimz ani jedno neni neni vyuzivano naplno a efektivne.

    Imho hodne hracu ma moznost hrat na pc i konzoli a rozhoduje se, na cem ktery titul bude hrat.
  • ?? by mě zajímalo kdo se tu chlubí počítačem za padesáttísíckorunčeských, ty máš opravdu IQ xboxvého ovladače
  • To je teda ostrá diskuze, ale myslím že nikdo o nic nepřijde, když si ji, stejně jako já, celou nepřečte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit