Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi plodná diskuze. Takže to co tu bylo za hádky PC-PS3-X360 to bude pokračovat jen budou jiné názvy toho za co se bojuje? A jak dlouho tohle bude vůbec trvat?
    • Prijde mi to jako diskuze mezi lidma co maj rádi auta a lidma co maj radši motorky... Prostě 2 tábory, oba tábory maj svoje vyhody a nevyhody a zalezi na kazdem co mu sedne... Nevim o co tady jde jak konzolistum tak pcčkářum...kdyz jste tak rpesvedceny ze to vase je spravny tak si to nechte pro sebe a posmivejte se v duchu ostatním...
      • Jestli mas rad motorky tak jses zarucene pirat protoze prece nemuze byt jinej duvod proc bys jinak nemel motorku i auto.
        • Mam rad motorky jen protoze si nemuzu dovolit dostatecne "luxusni" auto se kterym by byla radost se jen tak projíždět *3*
          Tak koukám že jsem vám mojí odpovědí docela nahrál, teď budete řešit že konzolisti nemaj na pc *15*
    • Neskončí to nikdy. Možnost diskutovat dala bohužel asociálním individuím jistý smysl života a nezajímá je vůbec konstruktivní diskuse, ale jen dohadování a pocit vlastní pravdy. S takovým člověkem se nedá diskutovat už z principu, jelikož o cizí názor nestojí a jen čeká kolik lidí s ním bude souhlasit a to jeho "absťák" na chvilku uklidní. A pokud si takový člověk myslí, že je takový jen na netu a v RL je vpoho, zklamu ho, určitě není. Protože tam kde nejsou žádné limity, tam se naplno projeví lidská povaha....
    • Bohužel to skončí to až v době, kdy bude grafika na své maximální úrovni srovnatelná s realitou. Ale stejně i pak se bude řešit klávesnice a myš vs gamepad atd.
  • to je diskuze uplne na ho*no, nechapu proc to tady nekdo nepromazava... Si myslim ze redakce se tema nekteryma ubohyma komentama hafo bavi...
    • Menttor
      Redakce maže jenom mě... *13*
  • Nechapu proc sem dostal akoze ban? coto jako znamena.
    Vazne nerdi si tu masti jake maji pc za 100k a clovek rekne pravdu ze su tu len mastni nerdi co nechodi ven a zato ban? Za pravdu? Pan Havel rikal ze pravda laska zvitezi nad lzi a nenavisti coz na games.cz asi neplati. Tuje sama lez pretvarka a hnus, podplacene recenze vsude sama reklama hruza a des.
    Vzpamatujtese lidi upadate a padate do hoznych sra.ek Vetsina lidi vubec nema poneti ocem pise nebo diskutuje. Ze par tupcum nedochazi rozdil v 30fps -60fps je velka demnce asi maji spatne oci nebo ja nevim . Ale timhle tady siri svuj mor demnce . Chapu ze vetsi lidi nepatri ani do stredni tridy nebo nedej boze do moji kasty zlate mladeze. A tihle lide vzdycky pbhajuji svojo slabe pc ze 30fps staci ale dete jen zavist a mor zzira vas mozek.
    Ne vsichni lidi maji nato aby mel pc 200k beru to ale at tihle lide radsi mlci nejsou si schopni videlat par penez na lepsi.
    Celej svet je zkazenej a zvlaste mladez v cesku pred zakladkou si tam kourej, chalstaj na vysokou chodi jen aby nemusel makat a jeste ktomu chcejjit studovat zadarmo - Radsi umrete chudaci nez otravovat muj lepsi svet.
    • Tenhle komentář do zlatého fondu. *1*
      Jestli všichni z toho lepšího světa zvládají tak bravůrně jako ty, tak bychom asi kolem něj měli dát ostnatý plot, aby náhodou nějaký exemplář neuprchl do toho našeho zkaženého světa :)
      • Hanzales
        Jsi to vzal o něco stručněji, ale o to více to pobavilo ;o) Asi se musím naučit vynechávat nepodstatné věci :D :D
        Edit: já myslel, že bude drtit F5 jako o život, a zatím nic :)
    • Hanzales
      Ty vole hustý :D Jako trolling dobrý, jako real špatný. Tak já se tady taky vyleju jo? :) Stejně to promažou... doufám... *2*
      Prvně, jsem nerd, ne mastný, hygiena u mne o.k. Maturita nedokončena (okolnosti jsou nyní bezpředmětné). Pílí, odhodláním a pozitivním přístupem k lidem kolem jsem se propracoval od těch nejhustších zaměstnání (výkopové práce jako brigády, zelené mozky nemusím, tak jsem chvíli na civilce vozil i mrtvoly do lednice (teď tě asi odhaduji klepne) -> ...o půlnoci jsme s ostatníma dali špeka a byl to docela úlet, ale zbytek jsem pomáhal na onkologii, sice jen jezdil s pacošema sem a tam a lítal se snímkama a vozil snídaně, ale bylo to užitečnější, než někdě dělat něco, na co ani nejsem od přírody stavěný. Takhle jsme vždycky s jedním dědou cestou zajeli na vínko do bufíku a pokecali o životě. Naslouchat znamená hodně kámo... Pak nějaké ty zedničiny, sádroše, přespávání na ubytovnách s broukama a 8 chrápajícíma týpkama na cimře a dostal jsem se přes to, co mně baví (PC) až pěkně do teploučka do kanclíku, kde si popíjím čaj a až na semo tamo nějaké tlakové situace je klidu po pěšíně a šéfové, že by je nevyměnil za nic na světě. No a pak už je na mně, jestli všechno navalím do HW, her, volantů, nebo to všechno prochlastám, nebo se dám na nějaký adrenalinový sport. Jestli mně někdo odsuzuje, je to jeho věc. Ale pak mám asi teda právo ho taky odsoudit? (co myslíš) když už jsi nás všechny tak krásně nasázel do jednoho pytle...
      Mně se líbí, jak to tady "zmoralizuješ" pak všechny seškatulkuješ, odsoudíš, zamotáš do toho cosi irelevantního o "fps" a své mindráky svedeš na celý ten zkažený svět a ostatní odsoudíš k záhubě, aby ti ten tvůj hezounký neotravovali. Svět je krásný a plný milých a chápavých, TOLERANTNíCH lidí. Zkažený je kvůli vztahovačným a závistivým jedincům opovrhujícím vším kolem a útočícím na vše okolo. Možná ti něco uniklo, nejsi tu na té planetě sám ;o) Možná takový ale nejsi, možná jsi se jen špatně vyspal, nebo máš stresový období /všichni ho míváme/
      PS: Taky jsem míval hodně dlouho celkem plečku a o "vysokých fps" na těch nabušených mašinách kolem jsem si mohl nechat zdát, ale takové blitky jsem (doufám) do diskuzí nepotil... Pokud tě tyhle diskuze, reklamy, podplacené recenze a já nevím, co ještě všechno tak štve, tak sem nelez ;o) Ušetříš sobě stres a nám bude taky líp. Napadlo tě vůbec, že co člověk, to nějaký životní příběh? Někdo má vybavení za tisíce dolarů, ale prošel si v životě peklem a na všechno si vydělal. a celý život se choval k lidem hezky a z úctou. Někdo má víc, neudělal zhola nic, umí akorát nadávat, kritizovat a vše ví nejlíp, ale v životě se mu to dříve nebo později vrátí, nebo taky ne. Svět je hold někdy nespravedlivý, vždycky byl, jen je se třeba s tím smířit. Lidem dojde, že je třeba něco začít měnit, až když bude pozdě, ale tak co, každá civilizace jednou zanikne. Kdyby ne, tak už k nám dávno nějací ti ufouni doletěli :D Takhle než nějaká civilizace dojde k cestování časem a využívání červích děr, tak bum a bác a jedeme odznova :) Jestli lidi začnou osidlovat další planety, než tuhle naši nádhernou (široko daleko) nadobro zničí, tak budem jak kobylky :)
      PS2 Jestli jsi troll, tak doufám, že jsem tě dostatečně nakrmil a nějakou dobu dáš zase pokoj a jestli nejsi, tak je to stejně jedno, protože to asi nevezmeš *14*
      • Jooo pekny dlouhy mozna chytre- Nevim co tu pises o nakem zaniku bile rasy , multikulti Kocabove si natom staveji karieru a tez games asi zacina nevim no.
        Mozna byto chctelo tez vylezt z toho kanclu.
        Proc se ma promazavat diskuze kdyz tu lide diskutuji o fps na novem enginu nechapu co vas k tomu vede. Zavist? mozna.
      • Dobrý....s tebou bych zašel pokecat k pivu :-)
        • Hanzales
          Tak u piva se daji probirat i vetsi koko**ny *1* Hlavne kdyz uz jich par padne :D
    • Tak me nakrmte mg.- cekujem tu kazdu 5min-
      • Hanzales
        Spokojenej? Proč vůbec mrháš čas provokováním lidí a čekáním na to, jaký blbec se na to chytne? To je nějaký projekt do školy? Studuješ psychologii? Nebo samouk? Tak si to běž zkoušet jinam :o) Teď to tady střežím já :D Já dokážu být velmi sebekritický, dělat si srandu sám ze sebe a nějaký trouba tester flamewaru, nebo narušený jedinec (vyber si) to nemůže "vyhrát" dokud nedokáže totéž "včetně uznání, že neměl pravdu... taky umím, předveď se, ráno to tu promažou, pisnu jim extra maila s omluvou za můj i tvůj trus ;o) Počítám by jsi se asi omluvit nezvládl ;o)
        Edit: mám hotovo, hurá na kutě :) Jinak koukám jsi ten trolling trošku nedal, párkrát si to po sobě ještě přečti a možná narazíš na ty kontroverze ;o) Kdyby tahle diskuze už neupadala k jarnímu spánku a tvé až velmi průhledné narážky nebyly tak průhledné, asi by jsi se reakce ani nedočkal, ale tak doufám, že jsi se namlsal co možná nejlepším materiálem.
  • ma vubec smysl neco resit s pc ckareem co ma misto mozku maslo?tvoje silene nadupane pc jak rikas ty nebo i tobe podobni je vam kcemu?,ja mam oboje a reknu ti toto ,ty se pidis po kazdem poligonu po kazdem teraflopu je to vlaste uz takova uchylka ,kterou pcckari ani nevnimaji,a proco ,aby jsis zahral 1 hru? nebo 2? nebo proto ze vam nekdo z cr rekne ze musite koupit to ci ono aby jste si to zahrali? ste tak slepi ze nevidite ze je to marketingovej figl pro tupce jako jste vy aby jste neustale kupovaly nove veci do pc? a kolik her natom pc hrajes? uprime i dnes zavidite treba takovej rdr nebo kroutite hlavou nad tim jak na 256pameni mohlo vzniknout uncharted napr.Jini tu zas pisou tak si to podhodnotime ,a neprotirecite si teda? kdyz vam jde tak o grafiku a o kazde trf,nejvic se smeju jak nekdo pise ze jeho oko pozna 30fps od 60 hahaha to je vubec ulet,poznate akorat tak kulove ,dalsi vec je take k pousmani,ps4 zestarne a uz nani nic koupit nelze,ale proc take? i pc zestarne a oha musite koupit cele poc nebot desky jsou jine tim padem i patice takze procik graffarnu a pameti a tak stejne i pc po5 letech musite kupovat stejne tak jako ze konzole vychazi po 5 ted teda po 7 letech.to je take argument jak noha todle a uprime ,kolik zvas je opravdu hracu? ze vas zajmaj teraflop atd? protoze sorry ale hrace zajma zabava,proc se delaji predelavky her proc se lide vraceji k starsim hram? zabava ,to jen vykvet hlouposti u nekterych lidi resi grafiku a podle ni i celou hru a dela tu hotove odborniky, normalni hrac ceka hlavne na hru ktera ho bude bavit a je jedno nacem vyjde,pravdou je ze pcckari si to podelali sami piratstvim a pak se divej ze se hry delaji hlavne na konzole ) TO JE ULET TADLE DEBATA ZAS
    • Víš tady v česku s hraním na PC to je jako s náboženstvím... 90% Čechů je normláních realistů a jsou to atejisti... v US je to naopak... no a to same platí pro PC hrace vs Konzolove hrace... v česku bude vždy převaha PChráču ať se to líbí nebo ne...
      • Psychotic
        Počet ateistů v USA stoupá, stejně jako v ČR konzolistů. Spíš je otázka, jestli se Češi stihnou přeorganizovat na konzole včas, než je v popředí herní scény nahradí něco jiného... tablety nebo třeba něco úplně nového. Pak zas třeba bude neskuetčně hárdkór hraní na konzolích, co my víme...
        • ...to už by bylo vážně smutné, kdyby konzole představovaly HC.
          • vlastik.plaminek
            Zjevně člověk, který v životě nehrál na SNESu nebo PSX.
            • To nepopírám.
    • My vidíme problém v tom, že PC komunita je schopná kdykoliv upgradovat výkon, kdežto konzole jsou několik let zaseklé na místě. Vývojáři tak dříve či později musejí kvůli konzolím dělat kompromisy na úkor kvality. Minimálně poslední dva roky už současná generace konzolí brzdí skutečný vývoj. U počítačových her tolik nevadí, že hru v době vydání rozeběhne na maximální detaily menšina uživatelů, protože zbytek časem upgraduje a problém bude vyřešen. Pokud to samé uděláš ale u konzole, tak 100% uživatelů hra nepůjde plynule. Konzole rád nemám, protože hry jsou kvůli nim zbytečně osekané, zjednodušené, primárně vývoj směřuje na ně a PC se pak dočkává nedodělaných portů. Nicméně chápu, že konzolisty jsou vývojáři živi. (To jsem zvědav, kolik mínusů mi tenhle názor vynese *1*).
      • co furt meles!nikdo nic nebrzdi!unreal engine3 bezi na vsech platformach a o to jde!novy engine se delaj az ted,tak proc spechat.unreal engine dodali az ted!a dalsi enginy nejsou ani hotovy!tak proc by ninejsi konzole brzdli vyvoj her.
        • Nové enginy se představují až teď, protože až teď mají vyjít nové konzole, které je jsou schopné utáhnout. Kdyby nebyli vývojáři omezení HW současných konzolí, ale mohli vývoj přizpůsobovat dynamicky se vyvíjejícím technologiím, tak si myslím, že jsme už mohli mít next-next gen grafiku.
      • Mylis se, vyvojari nemusi delat kvuli konzolim kompromisy. Mohou vyvijet jenom pro pc a driv tomu tak bezne bylo. Omezeni ktere pc proziva neni omezeni technologicke, natoz ze strany konzoli, ale ekonomicke. A to, ze se omezeni technologicke preklopi na omezeni ekonomicke byla jen otazka casu a casem potka i konzole, ktere jsou v tomto smeru lepe ekonomicky optimalizovane. Muze to potkat uz novou generaci konzoli a imho to potkalo i ps vitu, jeste je tomu ale potreba dat tak rok az dva, aby to bylo mozno tvrdit s jistotou. Minimálne ji postihl pomaly ekonomicky rozjezd. Ostatne i u pc musis pocitat s prumernou nikoli top sestavou, jinak na to dojedes jako crytek s crysis.
      • Proč mínusy? V podstatě máš pravdu. To zjednodušování her je ale podle mě přirozený proces který by se děl i bez vlivu konzolí. Hardcore pařani co vyrůstali na HC rpg a strategiích typu Battle isle dorostli, pomalu odcházejí a už nejsou cílová skupina. Konzole nikdy nebyli moc na strategie a HC rpg jako PC, spíš sport a akce. Ale jsou i výjmky. Třeba takové Dark souls nebo NHL série. NHL nikdy nemělo tak sotisfikované ovládání a těžkou obtížnost jako teď a je to super (pokud si to samozřejmě nedáte na nejlehčí obtížnost).
        • TheGGG
          Ano asi máš nato aby sis co chvíli upgradoval kompl, ale většina lidi si radši koupí konzoly než aby dávala prachy za nespolehlivý PCčko na kterým se po záruce něco vy*ere a nebo to prostě do tří let zestárně.
          Už vidím jak si vy chytráci na komplu co vás před 3-4 rokama vyšel na 20 000,- dnes zahrajete novou AAA hru se stabilníma FPS a s nějakýma solidníma detailama.
          • No prave diky konzolim zahrajou, konzole tak dokonale zbrdzdily vyvoj grafickeho rozhrani, ze diky nim ani pckar v podstate nepotrebuje upgrade, protoze na ty porty s konzoly to bohate staci....tohle je proste fakt, prevaha konzol a vyvoj her primarne na jejich HW kompletne brzdi nutnost upgradu z duvodu her i na pc, coz v zlatych casexh PC bylo prrsne naopak
    • A teba akože nenapadlo, že tvorcovia hier si pri portoch na PC veľmi záležať nedávajú?
      • preco by si davali zalezat ked pc hrac to aj tak kupi bo nema co ine by okrem portov hral?
    • Víceméně máš pravdu... Nicméně 30 vs 60 fps je sakra rozdíl.
      http://boallen.com/fps-compare.html
  • TheGGG: Proč nechápeš že máš nevyvinutý mozek, že nerozumíš příspěvkům ostatních ale stejně odepisuješ, držíš se své pravdy jen proto že jsi rozmazlený fracek který má co chce od rodičů. Tak tě prosím táhni už do prd*le.
    • 150 příspěvků od GGG na téma: PC za 50 000,- ten chlapec to nemá v hlavě v pořádku.
      • TheGGG
        poklona
    • TheGGG
      Né teď jsi mě odhalil, člověk co nemá rád frajírky co se chlubí že mají kompl za 50 000,- a každý den ho upgradují určitě dostane od rodičů co chce. Jinak možná bych i táhl do pr*ele, ale dost pochybuji že bych tam našel tak milou společnost jakou mám zde.
      • ?? by mě zajímalo kdo se tu chlubí počítačem za padesáttísíckorunčeských, ty máš opravdu IQ xboxvého ovladače
        • TheGGG
          kdo mluví o tobě, stačí si jen občas pročíst diskuze a to nejen tady, pak pochopíš že pcčkáři jsou jen vychlubačná banda co nemá co hrát
          • když nemluvíš o mě tak proč to tam pleteš? A já jsem PC only blbe, a nevymlouvám ti že ta tvoje krabička je na h*vno. Drž pec a zalez do ponožky nebo od kuď si se vyloup. Ty potěre z kopřivy.
  • největší devizou konzolí je gamepad, a hry primárně vyvyjené na ovládání gamepadem... na grafiku ser.e pes
    • Gamepad neni zadna devize... je to jen vsugerovany zvyk z dob, davno minulych. Gamepad je jen pro pohodli z gauce, pro PCkare to nema zadne opodstatneni to pouzivat. Ani klavesnice a mys neni uplne ideal, hlavne ne stylem WSAD... a pres to nedaji lidi na to dopustit. Je to proste zase zvyk. Napriklad Logitech G13 je uz pohodli samo, ale kvuli minimalni konkurenci, si drzi cenu vysoko. Kdyby kazdy mohl mit to zarizeni cca za 500Kc, urcite by klavesnice nebyla zajimava pro PCkare. A to same plati pro konzole... ukazal se kinect, a uz je alternativa ovladani k gamepadu. Lidi si musi hlavne uvedomit, ze ty zabo/mysi valky jsou vyvolane jen podvedomim. Priklad: je to jak kdyz ti nenaleje pritelkyne do oblibeneho hrnku caj, kafe... s jinym hrnkem to proste nebude ono. Je to drobnost, ale vzdycky se podvedomi ozve. Takze... je zbytecne valcit mezi svety konzoli a PC. Dokud nam nezeberou ani jednu platformu, tak muzeme byt v klidu. Nakonec to stejne vyhrajou mozna ty tablety! :-D
      • Mylis se, na pc hraju od dob, co se z nej stala herni platforma a pred tim jsem hral na zx spectru, tedy mam bohatou a dloáhou historii hrani na klavesnici - muzes to nazvat silnym zvykem. Konzole a gamepad se mi do ruky dostal relativne nedavno, v rce 2010 a gamepad jsem si navzdory tomu velmi oblibil.
        • Kinet1c
          Tak to si jeden z mala z nas veteranov co to maju radi, aspon podla mna.
          • Nekolik mych vrstevniku poridilo domu konzoli - ono to se zalozenim rodiny a rostoucimi detmi laka - spolecne hrani ti konzole zprostredkuje nejlepe a nikdo z nich nema s gamepadem problem. Imho se vuci gamepadu vymezuji hlavne radikalni adolescenti, kteri se proti necemu vymezovat musi, je to prirozenou soucasti hledani jejich vlastni identity, ke kteremu v tomhle obdobi dochazi. Normalni dospely clovek, ktery ma rad hry, s tim nema dle mych zkusenosti zadny problem - popr. ma problem motoricky, nez si behem hodinky zvykne. A ja po dlouhodobem hrani musim u gamepadu ocenit hmatovou zpetnou vazbu, to hrani dava novy rozmer. Prisuzuji tomu stejny vyznam jako prichod zvukovych karet na pc na pocatku devadesatych let. A tohle mi na k+m chybi. Vim ze se kdysi delaly s mysi pokusy, pokouselo se treba "zhmotnit" prejeti kurzorem mysi pres tlacitko, ale bohuzel se to neprosadilo. V gamepadech nastesti jo a je to silna konkurencni vyhoda.
    • A dale optimalizace her pro hrani na tv obrazovkach.
      • co?
        • Je to napsane naprosto jasne, zastupce lepsich lidi s pc :-).
          • akurat tak jasna blbost to je
            ale mi povedz je to optimalizovane na 42ky, 55ky ci ine? *15*
            • A jeje, zastupce lepsich lidi to nejen nevi, on je tak blby, ze to nechape ani kdyz to ma naservirovane na taliri. Potvrdil mi, ze ti nejvetsi pc kriklouni jsou zaroven ti nejhloupejsi - ona pro nej proste je nutna notna davka blbosti.

              Konzoli a pocitaci to je jedno, ale neni to jedno vyvojarum a pokud na to zapomenou (vykaslou se na to), tak ani hracum. Pripad falloutu 3, kdy se na monitory dostalo ui optimalizovane pro tv. I kdyz jsi bambula, neumis pochopit a nevis to, tak vystupni medium se zohlednuje a konzolove hry se optimalizuji pro vystup na tv. A to byl smysl meho prvniho prispevku.
            • ty si blby az to boli jejdasek konzole je sumafuk ci je to monitor, tv abo kludne aj projektor kym to ma hdmi, rovnako je to jedno aj pocitacu

              to je az tazko uverit ze dakto dokaze vyplodit taku blbost *15* no ale sa holt musim zmierit s tym ze obraz z ps3 nebude optimalizovany na mojom 22 fhd samsungu co mam v spalni ale bude optimalizovany na 22 fhd samsung tv co mam v kuchyni aj ked jediny rozdiel medzi nimi je tuner a repraky *15*

              alebo zeby to bolo tak ze kazdy jeden panel ci uz lcd abo plazma, monitor ci tv, ma inu odporucanu pozorovaciu vzialenost ktora zavisi od velkosti panela? nie nie, to bude urcite nejaka konzolova optimalizacia *15*
            • Je to uplne primitivni, kazdy televizor ma doporucenou pozorovaci vzdalenost a pri ni zhruba stejnou relativni velikost bodu. A prave na tu se optimalizuje. Podstatne je, ze je neni shodna s tou pc/monitor, coz je jeden z problemu, ktere komplikuji hrani pc na tv.
            • tak ma osviet a hod nejaky link na clanok kde je to napisane jak to funguje ty optimalizacia na tv obrazovky *15*
            • A jeje, zastupce lepsich lidi ma problem s chapanim.
              Na zadnou konkretni uhlopricku, to je snad jasne, jak te takova blbost mohla napadnout? Myslis si snad, ze treba infografika v televiznich poradech se prízpusobuje nejake konkretni uhlopricce? Ty dnesni pc hraci, to je teda neco, nulovy rozhled a absence rozumu. Ale ne, neztracejme nadeji, ty urcite príjdes na to, jak to funguje.
  • Nevím kde jste konzoláci vzali že máte více exkluzivit, PC jich má daleko více, ty vaše "samozvané AAA" pro masy si nechte. *2*
    • to mas pravdu travian a podobny lejna si muzete nechat...
    • God-of-War
      Nejsou samozvaný, sou oprávněný.
    • PC ma skvele tituly o ktere bych nerad prisel - shogun 2, stalker, zaklinac, terraria, magicka, jagged aliance 2, fallout tactics a rada dalsich.

      Konzole maji rovnez spoustu skvelych her o ktere bych nerad prisel - red dead redemption, heavy rain, demon/dark souls, dragon's dogma, metal gear solid 4, tokyo jungle, okami, killzone 3 mp, goldeneye reloaded, sports champions, uncharted 2 a rada dalsich.

      Nema naprosto zadny smysl resit co je lepsi, protoze dobre je vsechno a clovek zuatane velmi ochuzen bez jednoho i druheho. A to nezminuji hry z dalsich platforem, z psp, ps vity, ds, wii a tak dale. K cim vetsimu vyberu ma clovek pristup, tim lepe pro nej. Neco z toho odsuzovat je cira hloupost
      • Maarta
        Ano ano, moje řeč.
        • Hanzales
          Mně nenapadá na konec vlákna napsat nic jiného, než "?" :)
      • A co těch 30 FPS? To i z dobré hry udělá dost špatnou. Nebylo by lepší to nejdříve vydat na slabý HW a po nějaké době pro fajnšmekry i na ten pořádný - PC?
        • Nevim kolik fps ma red dead redemption, killzone 3 a dalsi zminene hry, ale z herniho hlediska jsou naprosto v pohode. A 60 fps je sice fajn, na konzoli ho ma treba Rage, ale 30 fps z dobre hry spatnou neudela. Treba to Dragons Dogma hraju uz rok a porad me to velmi bavi, je to naprosto fantasticka hra. A zatimco vetsina her me omrzi driv nez je dohraju, tak dragons dogma tocim porad dokola. Pro me je to hra desetileti. Takhle dokola hraju jen vyjimecne tituly, treba ufo enemy unknown, jagged aliance 2 nebo system shock. U nich take neznam fps a neni to pro me dulezity. Dulezity je, ze me mimoradne bavi.
        • Maarta
          Prosím tě, pořád řešit takové kraviny. 30FPS na televizi stačí. Vždyť filmy klidně třeba mají 24 FPS a nikdo na to nenadává a neprudí kvůli tomu
          • Filmy hodně ovládáš, co? Fakt, to je tady tragédie.
            • TheGGG
              V tom případě jsem rád že jsem si v tobě udělal jasno
            • Přesně.
            • TheGGG
              tak todle je gól, lidi co sedí na gauči jsou tlustý pr*sata a ti co na židli sportovci že?
            • Proč bych měl hrát na televizi? Jsem snad tlustý prase, kterýmu stačí při hraní ležet na gauči? Nikde snad neni daný, že musim mít hrát na TV, ne? Hlavně input lag mají i monitory a celkově nevím, co tu řešíš, když jsem psal úplně o něčem jiným.
            • TheGGG
              mluvíme tu o hraní na konzoli s Tv a ty najednou vytáhneš něco o herním monitoru. Takže ano taky se směju
            • Jo, no, třeba tam jdou chytat programy :D OMG, tohle je hodně dobrý. Jestli je tu na games pokaždý taková zábava, tak zajdu častěji.
            • TheGGG
              škoda že televize je něco jiného než herní monitor.
            • Já ale hraju na herním monitoru a nějak jsem vůbec neřešil lag televizí. Nechodil si s Maarta do školy? Tam čtení nebylo povinné?
            • TheGGG
              odepíšu a vysvětlím

              při nákupu televize jde hlavně o to jaký má inputlag, což se hodně projeví na odezvě při hraní.
              V českých obchodek a od českých prodavačů se o tom nic nedozvíš. ani v českých recenzích se o inputlagu nepíše. Pokud si počteš zahraniční recenze zjistíš že se v nich o inputlagu píše dost.
            • Evidentně nic. Jsem z toho zmatený a nevím, co více ti k tomu mám psát. Pokud bys mi ale vysvětlil tu tvoji teorii, kde počet FPS nesouvisí s odezvou, tak to by mohlo být dost zajímavé čtení.
            • TheGGG
              ??? cože, co o tom nevím pověz, nebo zase neodepíšeš.
            • Aha, tak to bys mi měl vysvětlit, ale to by asi nešlo, protože o tom nic nevíš. Chápu. Hlavně na televizi hraješ jen ty.
            • TheGGG
              trololo co? Počet FPS nesouvisí s odezvou. Jestlis měl někdy na konzoli problém s odezvou bylo to kvůli nízkému inputlagu a to už je problém televize
            • Ono je to těžké, když neumíš číst. A klidně mi piš něco o urážkách. Ale řekněme, že ti to chci vysvětlit a nevadí mi, že máš delší vedení nebo neumíš číst.

              Hry se hrají. Musíš je tedy nějak ovládat. A vůbec tě nezajímá, jestli vidíš plynulý obraz, ale hlavně to, jestli ta hra na tebe reaguje. Mít 30 fps je prostě nepříjemné, protože ta hra moc nereaguje. Při zvyšování FPS máš plynulejší obraz, což není až tak podstatné, ale hlavně máš rychlejší odezvu. A proto je to tak podstatné, protože hry se hrajou!
            • Maarta
              hele, než začneš urážet a rozdávat rozumy jak nadržený puberťák, tak bys měl vůbec něco zjistit o animaci, když se tak navážíš do čtení.

              Viz.
              http://cs.wikipedia.org/wiki/Animace

              takže si to přečti a šoupej si pak dál nohama u 120 FPS.

              24 snímků za sekundu je prostě dostačující, takže 30 FPS z 2m pozorovací vzdálenosti je naprosto v klidu.
            • A co čtení, brali jste ve škole? Nebo si chyběl?
            • Maarta
              Co se ti nezdá? 24 FPS je standart, u kterého lidské oko vidí spojitý obraz. To je známý fakt, s tím holt nic neuděláš, ať se ti to líbí a nebo ne.
        • TheGGG
          Stabilních 30FPS je ve většině případů naprosto dostačující. Pokud jsi extrémě citlivý jedinec co hraje na PC se 120FPS pak to možná cítíš, ale jinak ne. Nedávno jsem hrál HALO 4 a 30FPS bylo naprosto v pohodě
          • Kam na to chodíte? Vás někde klonujou a nebo něco jako MLM? Dyť je to nesmysl a ví to každý hráč.
          • walltar
            Já teda extrémě citlivý jedinec nejdem, ale 30FPS a 60FPS je obrovský rozdíl ... 60FPS a 120FPS už tak moc ne. Nezkoušel sem to teda na televizi, takže je možné, že tam se to stírá ale pokud máš i levný monitor (já osobně mám starý 24" benq) tak okamžitě musíš poznat, kdy jede hra na 60FPS a kdy ti jede na 30FPS.

            Ale dřív sem se starým PC taky hrával na 30FPS a myslel sem si, že to vůbec není rozdíl, dokud sem to nezkusil.
            • TheGGG
              Aha už vím kde je problém 30FPS gamepad to je něco uplně jiného než 30FPS myš. Když k tomu přidám velkou LED a vzdálenost 2,5 metru je zážitek podstatně lepší než před komplem.
            • Ještě nějakou další teorii bys tam měl? :D
            • Maarta
              Tak ono při tom hrajou roli dva docela velké zásadní rozdíly:
              1. televize (teda spíše hry), mají menší rozlišení, než na pc.

              a hlavně
              2. pozorovací vzdálenost obrazu u monitoru a televize je výrazně jiná. A právě tato vzdálenost oko oblne tak, že bohatě stačí 30 FPS a bohatě stačí menší rozlišení...
            • Já se bojím, že většina konzolistů to fakt nepozná. Jak píšeš, 60 a 120 není už moc vidět, ale zase máš rychlejší odezvy, takže se to jednoznačně vyplatí. Samozřejmě s kvalitním monitorem.
      • TheGGG
        já tu na pc nadávat nezačal. Rozhodně ale nebudu přehlížet rádoby vtipné komentáře pc fanboyů co si neodpustí vlést na diskuzi k ps4 a buze*ovat.
    • Nemyslim si ze nekdo rikal ze maj konzole vic exkluzivnich titulu, spise vic kvalitnich exkluzivnich titulu...a to je pro současnou generaci jednoduše pravda...
      • Kvaliktní jak pro koho, pro mě rozhodně ne. *4*
      • walltar
        Nemáš pravdu PC má mnohem víc kvalitních exkluzivních titulů ... a vzhledem k tomu, že kvalita u hry je totálně subjektivní tak to co si řekl, jednoduše není pravda. NEmůžeš míchat názory a fakta .... používej slovo dražších ... ale cena vývoje se nerovná kvalitě hry. Jak už nám ukázal SWtoR, AssCreed3, AssEffect3 a podobně
      • Například které? Ty dětské hry pro všechny při 30 FPS? Beru třeba závodní hry, ty jsou kvalitní, ale oba víme, že na PC máš skvělé závody s lepší fyzikou. Arma, Starcraft, Minecraft... nějak mě nenapadá nic dobrého na konzolích. Pomoz mi ;-)
        • Můžu pomoct já..... pokud bereš konzole jako celek, kvalitních exkluzivit je poměrně dost - třeba Super mario galaxy na PC není, Metal gear solid 3 a 4 taky ne, God of war série absentuje celá, některé díly Resident evila jsou jen na konzole, Výše jmenované mají na metacritics zpravidla přes 90, takže se dají pokládat za velmi zdařilé ale jak já říkám, každému co jeho jest *3*
          • Jasný a Metacritic je přesný ukazatel kvality. To by teď nový Bioshock byl nejlepší hrou na PC všech dob :D
            • Tak to jo, to že by konzole vládly a PC nějak paběrkovalo si nemyslím, jen jsem poukazoval na to, že mají co nabídnout a to nehledě na případný výkonový deficit vůči PC.
            • Mně MC až tak nevadí, jen jsi ho tam zapojil jako přesný ukazatel, což není. Tebou zmiňované hry jsou určitě dobré a mám je rád. Je pak otázkou, jestli kvůli dvěma hrám má cenu řešit, že PC scéna umírá a konzole vládnou :D
            • Hry co jsem jmenoval považuju za kvalitní já, ale abych se nesnížil k prázdnému plácání, přidal jsem zobjektivňující ukazatel. Pokud to co jsi napsal mám brát jako výzvu, tak je to tvoje hlava vs desítky zprůměrovaných recenzí z metacritic, takže asi tušíš, k čemu bych se přiklonil víc...
            • :D
            • TheGGG
              taky že skoro je.
              A neboj hraji ho na PC s 60FPS *3*
        • TheGGG
          Je vidět že jsi na konzoli nikdy nehrál, 30FPS bohatě stačí. Jinak arma nudný benchmark pro hlupáčky co si musí něco dokazovat, starcraft odpad z bližardí dílny příběh, propracovanost světa i strategie jako taková na úrovni nezávislé hry z kazachstánu.
          PS:minecraft jsi tam napsal jen ze srandy že? Tu hru IMO nikdo nehraje, jen desetiletý děcka dávaj komenty na you tube jak postavily model svýho ústavu.
          PS: Ale chápu, až na pcčku bude dragons dogma, dark souls (v nějaké jiné než totálně mr*kovské kvalitě) a další konzolové pecky dej mi vědět. Do té doby hraj třeba metina já zůstanu u skutečných her.
          Jinak jestlity tři hry cos vyjmenoval nejsou blbiny pro všechny tak nevím *1* *1* *1*
          Dnes tu fakt perlíte
          • Dle mě máš stejné IQ jako ten na na obrázku
          • Ta tvoje "mrdk*vská" kvalita jak píšeš je stejná jako na konzolích, a víš proč? no protože je to port z konzolí. Arma je simulátor, ne bechmark, hlupáčku
            • TheGGG
              Dark souls je na konzolích perfektní, doj*bané ovládání a tuna problémů byli jen na pc
          • Troll: 3/10. Špatně vybrané cíle a špatná argumentace. Body získává za dobře odhadnuté obecenstvo.

            Pokud vážně míněný příspěvek:
            Nevím jak zbytek osobnosti, ale hráčská část je silně zakrslá a není schopna pochopit složitější a náročnější hry. (Strop kolem CoD nebo Halo) Ukázkou je nepochopení simulátorů jako Arma případně neznalost celé kategorie, která se typicky neobjevuje na konzolích.
            Shrnuto: Příliš mnoho idiocie v příspěvku.
            • TheGGG
              příliš mnoho arogance od člověka co si myslí že když hraje simulátor je něco víc než hráč CoD nebo HALO
          • spíš to vypadá tak že bys pc chtel a ty hry bys taky rád hrál ale nemáš na to, hold si budeš muset počkat
            • Veskoslav
              Doporučuji si otevřít pravidla českého pravopisu a zjistit si rozdíl mezi holt a hold......Ale chápu, t, d je to jedno.....
            • TheGGG
              mám PC, jen říkám co je zřejmé a narážím na vlnu pokrytců
          • Je videt ze jsi omezeny. Tak hlavne ze se za to nestydis.
            • TheGGG
              120FPS absolutní zbytečnost které tvé oko nevyužije, ale pokud máš lepší pocit tak proč ne.
            • Snažím se mít 120 u všeho. To je dlouhé povídání a ty končíš už na začátku s tím, že 30 stačí.
            • TheGGG
              30FPS nebo 60FPS jaký jsi v tom poznal rozdíl? A na kolik FPS ti běžel B3 na PC. Mě mezi 55-60FPS a stejně jsem hrál radši na PS3
            • Aha a jsme u jádra problému. V pohodě :D To je hodně dobrý a opravdu pobavilo. Někomu evidentně stačí HODNĚ málo a pak tu může psát podobné věci o konzolích. To pak jo.
            • TheGGG
              Klidně, B3 jsem hrál jak na PC tak na konzoli a oboje bylo v pohodě.
            • Starý dobrý časy? Ukaž mi hratelný Battlefield 3 na konzolích.
            • TheGGG
              takže nevíš co napsat. Tleskám ve stoje *7* *7*
            • Jestli se ptas z ceho usuzuju tak asi nebudes ani moc chytrej ale i to se stava a neni treba si s tim delat hlavu.

              S hlupakem se ale argumentovat bohuzel neda tak jsem si radsi usetril trochu casu na nejaky uzitecnejsi veci...
            • TheGGG
              pořád jen urážky, ale rozumný argumnet nikde. Co vám vadí že mám radši konzole, že nesnáším blizzard a lidi co jen vzpomínaj na starý dobrý časy? To že nesnesete cizí názor je jen smutné
            • walltar
              Já bych neřekl, že je omezený ... prostě si jenom léčí nějaké mindráky na diskuzi a hraje si na Trolla. Teda aspoň v to doufám, protože pokud existují lidi jako on v reálu tak se začnu bát chodit na ulici abych něco takového nepotkal.
            • TheGGG
              řekni podle čeho v mém příspěvku tak usuzuješ. Nebo je to jen plácnutí do větru?
          • Tak to sis asi splet fórum, vůbec nechápu, o čem píšeš :D
            • TheGGG
              Vážně? Já myslel že poslední kategorie vtipu jsou ty veskoslavovy příspěvky a fakt že PC scéna ještě nekrachla
            • Tohle je asi tak poslední kategorie, která vůbec je. Jestli je to pro tebe druhá, tak to lecos vysvětluje.
            • TheGGG
              Pro takové jako ty stačí i fóry druhé kategorie.
            • Haha, asi humor lidí tvého kalibru, ne?
            • TheGGG
              http://rlv.zcache.com/funny_iq_test_t_shirts_gifts_card-p137950963578961084envwi_400.jpg
        • Maarta
          Halo, Uncharted, Gears of War, Forza... A dalo by se pokračovat ;-)
          • Jsem zapomněl na Uncharted. To je celkově dost tunel o ničem. Příběh tupý, ale jednička byla docela originální. Na PC by to mělo kolem 8. Nic moc, no...
            • Řekni co za hry na PC je tak svělýho ,že uncharted je ''nic moc'' a auta na pc lepsi nez Forza...lepší auta nenajdeš :)
          • Halo je hodně tupá střílečka s maximálním auto aimem a 30 FPS. Příběhově je to slabší, ale na PC by to třeba kolem 7 dostalo. GOW je pecka, to rozhodně beru, ale nejlepší jednička je i na PC. Forza jsou ty auta, které máš na PC lepší. Jen pokračuj :)
            • Maarta
              To ne, já neříkám, že PC stojí za nic, co se týče hraní, to si nemyslím. Jen jsem vyvracel Tvůj názor, že na konzolích nejsou exkluzivní hry. Já osobně mám PC na práci, konzoli mám na zábavu a odreagování :-)
            • Nikdo neříká, že tam nejsou. Také tam máte nějaké hry. Jen při pohledu typického konzolisty to vypadá, že na PC máš jen Malování a Miny a na konzolích je to to pravé hraní :D
            • Maarta
              Tak zapomněl jsem třeba ještě na Dargon's Dogma... Prostě ty hry tam jsou ;-)
            • Vlastně Halo 1 i 2 je na PC, tak každý může vidět "kvality" této série. Další díly nic lepšího nepřinesly.
  • Sice mam pocitac starej 5 let a kvuli zadny hre nehodlam upgradovat v blizke budoucnosti. Hraju na tom ale stejne vetsinou cim dal starsi hry. Nevim jestli je to nostalgii, nebo byly driv hry skutecne kvalitnejsi.
    A jako osoba vydelecne cinna si za rok skutecne nejakou kvalitni hru koupim, pokud me zaujme. Co se tyce pirateni, muzou si za nej distributori samy, kdyz uz nejsou dema. Naposled jsem se vytrestal s carrier commandrem.
    • Carrier Command zrovna ale demo mel :D
      • To je na tom prave to smutne. Kdyz nekdo na pc demo vyda, tak pc hraci to stejne nijak neoceni. Takze vydavatel s tim demem ma akorat zbytecne spojene akorat naklady na jeho tvorbu.
        • Ja si treba demo zkusil a libilo se mi a proto jsem si hru koupil... velika chyba....
          • Ja davam prednost recenzim, takze byvam zklaman jen vyjimecne, naposledy Deus Ex HR a to je snesitelna omylnost.
  • TheGGG
    PS4 válí. Už teď je jasné že si nový playstation 4 koupím a teď vímečně netrolluji.
    S next gen konzolema konečně zažijem pořádný grafický org*zmus. Koho zajímá PC za 30 000,- s kterým jsou pořád nějaký potíže, nic pořádnýho na něj nevychází a pomalu se stává platformou pro bandu pošahaných progamerů.
    Dark souls 2, dragons dogma 2, nový Killzone, nový God of war, uncharted, infamous watch dogs (ano není to exklusivita, ale na PS4 vypadá božsky) sakra perfektní hry se jen hrnou. A jestli někdy v budoucnu koupím i nový xbox bude se už na PC sypat prach úplně. Snad jen kvůli Total war stojí za to mít kompl.
    • Chudák chlapec, nemá ani poňatia o čom rozpráva. A Watch Dogs si na PS4 ešte nevidel, tak sa tu nerozdrapuj prosím ťa, robíš si akurát hanbu a zlé meno komunite konzolových hráčov.
      • TheGGG
        Škoda že ukázka z PS4 verze už je na internetu nějaký pátek,
        • Všetko čo si doposiaľ videl z Watch Dogs bolo hrané na PC. A k tvojím zvyšným komentárom sa ani nevyjadrujem. Si tak hlúpučký až to bolí.
    • zaleží na vkusu, na konzoli zas nemas strategie, simulátory a mmo. ale každy si muže vybrat tak na co ten flame
      • TheGGG
        No však píšu že kompl už je dnes dobrý pouze na RTS.
        Simulátory a mmo nehraju a nikdy bych nehrál, ale pokud jde o AAA tituly vedou konzole před PC
        • Ty si jaký kok*t? Je vidět, že patříš mezi tu retardovanou část konzolistů. Když se řekne strategie první co z vás inteligentů vypadne je RTS *7* .
          • TheGGG
            Co to tu žblektáš, víš vůbec co znamená RTS? A jak to prosímtě souvisý s konzolema. Zas se ozval jeden co zakysl na patnáct let starých hrách které hraje na deset let starém komplu. Prosímtě prvně si zjisti co znamená RTS a pak vůbec na někoho reaguje, takhle se jen ztrapňuješ.
            • RTS je Real Time Strategy, odruda strategií které probíhají v reálném čase. A mohu se zeptat kde ty bereš jistotu, že mám 10 let starý PC a hraji 15 let staré hry? Ne že bych proti nim něco měl, stejně většina je jich lepších než ty sra*ky co vychází teď *7*.
        • ty konzoloidní AAA sra*ky si nech *3*
          • TheGGG
            Ty si zas nech patvary od bližardu, PC exklusivní simulátory,(jejichž hraní je v některých zemích považováno za formu mučení), oldschool vykopávky z GoG (pro lidi co zastydly v době 8bitové nudy) a hlavně vám pcčkářům přenechám to co stejně hrajete celé dny: Tycoony a FPS od City interactive *3*
            • TheGGG
              Bože tys ležel v nemocnici, tak to promiň teď už se k tobě budu chovat jen z úctou a respektem. Předpokládám že sis nohy zlomil když protestoval před českou pobočkou EA.
              PS: prý že velký firmy vydávají jen hry co nestojí za zapamatování haha to mě dostalo. To na GoG a glitchstarteru vychází mraky nezapamatovatelných titulů kterým se bude jednou říkat klasika i když je nikdo hrát nebude.
            • Na tvé překroucené, povrchní a hnidopišské názory již nebudu reagovat - mám jen jednu připomínku : GOG si neber do úst, nejsou tam jen staré hry (pro příklad oba Zaklínačové, FTL nebo Legend of Grimrock - pokud si mysíš, že jsem zůstal u Contry nebo Neverhoodu, tak ne,tyto mám dohrané). Jsou to hry, které nemají milionové obraty, český překlad, skvělou grafiku nebo intuitivní ovládání dnešního stříhu "drž W, střelba levým", ale mají vlastnosti, které z nich udělají nesmrtelné gamesy. A nadšená komunita se o ně bude pořád starat, ba zlepšovat. A možná se pustí do svých projektů, které nespolknou tolik peněz Narozdíl od hry vytvořené nohsledy z velkých firem, které zbrankrotují, koupí je Čína nebo nikdy nevytvoří nic, co by stálo za zapamatování. A jestli si myslíš, že staré hry jsou nuda k nepřečkání, tak ne. Pro mě byla nuda např. koukat do zdi v nemocnici, když jsem byl po operaci a měl jsem zasadrované obě nohy po pás po dobu dvou měsíců :).
      • na něj nereagovat, když on napiše že netrollí, znamenáá to že buď trollí tuplem, nebo vypnul mozek
        • TheGGG
          Nelíbí se ti cizí názor? No to je dost smutné, ale nic s tím nenaděláš.
          PS: hlavně že jsi nezapomněl dát si plusko *3*
          • Popravdě? Kdybych teda v prvni řadě věděl, že to je opravdu nazor, ne jen dalši tvuj vyplach, zrovna ten tvuj je mi naprosto ukradeny.
            • TheGGG
              Však neboj, mě ten tvůj taky. Přesto však že tě můj názor nezajímá jsi na mě nebo na člověk co na mě reaguje zareagoval, zřejmě doufaje že tím upoutáš moji pozornost. Takže buď poctěn neděle 31. 3. se do tvého života zapsala jako den kdy jsi si konečně pohovořil s nějakou celebritou.
              Zdraví Ignác Vlašák aka TheGGG aka Justýnek aka někdo koho všichny znáte
  • celé to tu je smiešne... :D každý kto má mozok MUSÍ uznať, že konzoli majú lepšie hry... mam Pc, mam PS3 nehovorím že PS3 je lepšie graficky alebo neni, je jasné že na PC sa nechytá ALE! načo mi je Hi end PC?? tak či tak sú hry veľmi podobné (nie rovnaké) a pokial je niekto fanatik tak mu určite vadí že v GTA4 sa pomenšie vykresluje svet / neni tam dokonalá grafika... A ČO...? :D hry sú na to aby ludí zabavili a ako vidím tak tu hry fungujú ako fet pre oči... čo nemá dokonalú grafiku alebo ak PC nevytiahne aspoň 60 FPS tak je to šrot... vážne je toto inteligentná diskusia...?
    konzoly majú určite lepšie hry... jediné čo na PS3 nedokážem hrať sú strielačky, to mi je fakt proti srsti... :) ale keď si chcem zahrať bojovku tak je ty Tekken, SoulCalibur, Dead or Alive, Fight Night Round ... autá? Forza/ GT, NFS... ďalej hry ako Uncharted, Dark Souls, Heavy Rain atď... TIETO HRY NA PC SÚ JEDNODUCHO NENI a hry ako "exkluzívny" Starcraft alebo "exkluzívne" WoW, ktoré na konzoli neni ma fakt netrápia... :D preto ajkeď čas pri hrách strávim 90% pri PC a 10% pri PS3 stále hovorím že PS3 má lepšie hry... kto sa chce pri hre zabaviť tak ten jednoducho povie že konzola vyhrá .... -_- *3*
    a keď mi niekto povie že PC má Minecraft/WoW(graficky nechutné-kreslené alebo "štvorčekové) a v ďalšej vete si prečítam že PC ma omnoho krajšiu grafiku tak PARDON ale na tomto sa zasmejem (v diskusii sa to nachádza X-krát)... :D
    zas a znova ale naposledy áno PC je výkonnejšie ale na PS3 sa nechytá... kto sa chce baviť ten preferuje konzoli... :)
    *PS: ten kto povie že "niekto" je troska a nemá na Hi-end PC a preto má PS3... a to že niekomu rodičia kúpia PC za 1000€ a potom rozpráva že iný na to nemajú nech nezabúdajú na to ako 99% PC hráčov získava hry (torrenty) a ako ich socky s "lacnými" PS3 kupujú... myslím že to je tiež jeden z faktorov prečo hry na PC sú proste "lepšie" než hry na konzolu za 50-60€... :) ďakujem ďakujem pokial ste sa dostali až sem... Flame/Hate mám viete kde a nebudem na to reagovať... :D toto je môj SUBJEKTÍVNY názor na PC/PS3 súboj... :*
    • Konzole byly jsou a budou vzdy pro tu deme…nti polovicku obyvatel, proto pro ne neexistujou zadny hry, ktery vyzadujou zapojeni vice nez 2 prstu.

      A osobne vazne nevim, proc bych mel vynakladat rekneme 1/2 penez za herni zarizeni, ktery prakticky nic neumi (krome tech her) a k tomu i ty hry umi spatne.... vubec nehlede na to, ze na prakticky kazdou PC hru se objevi sposuta hracskych modu, ktere velmi casto velmi razantne hru zlepsuji/rozsiruji/... coz u konzoli nehrozi nebo je to exrtemni vyjimka.

      Kdyz si koupim PC na hrani, tak na nem muzu delat i spoustu jinych veci, vcetne prace a tudiz nepotrebuju dalsi hromadu kramu. A to nemluvim o tom, ze stary Pccko klidne muzu vyuzit jako diskovy pole/router/server/... kdezto starou konzoli muzu leda hodit do popelnice.
    • Mimochodem, když už používáš trapný hlášky s mozkem, tak si alespoň ty inteligente ověř informace co bleješ na net ;-) http://store.steampowered.com/app/211420/?snr=1_7_15__13 jen takový jeden příklad
      • stejně PC verze Dark Souls je jenom nepovedeným portem z konzole a bez patchů od kumunity je to prakticky nehratelný titul, gratuluji k tvé zbytečnosti tohoto přízpěvku...
        • Omyl, pc verze Dark Souls je normální port, který je kvalitativně a hratelně naprosto srovnatelný s konzolovou verzí, ale právě mody od komunity z toho dělají lepší hru, ale to je něco co na konzolích nemáte, pro vaši škodu
          • "na konzolich nemáte?" hele já nevim, kde to lidi žijou ale když někdo má konzoli to přece neznamená že nemá PC nebo ne? *2* Navíc podle mě je tu až příliš mnoho agrese z PC komunity, mám tak 60% her na PC a 40% hlavně exkluzivit na PS 3 takže sem spíše PCčkář? těžko říct, ale spíše by herní komunita měla táhnout za jeden provaz na nekafrat na konzole a tak podobně, že někdo hraje to či ono nebo na tom či na tom, je to jedno a mnoho konzolistů většinou vlastní i výkonné PC... Takže říkat něco ve stylu "to nemáte" há há směšný a ten kdo má konzoli je většinou ve výhodě vůči exkluzivním titulům (pokud ho zajímají). Jinak pokud někdo nemá o tito tituly zájem koupě konzole je zbytečná, ale mě prostě série metal gear solid nedala spát *1*
            • Jak myslíš, to už je tvůj názor, ale závěrem bych chtěl jenom říct, že se oba se máme ještě co učit, jako důležité pokládám mít rozhled a oči otevřené to neni nikdy na škodu, pánč jen tak se vyhneme tomu že se budeme navzájem v komunitě strkat jeden do druhého a nikdo nebude vědět v zásadě nic, ted to neber osobně, beru to obecně. Ostatně co jsem chtěl to jsem řekl -sto lidí sto chutí, to je určitě pravda, ale solidarita by tu měla být především :)
            • Je smutný, že pro nedostatek argumentů se musíš jako spousta zdejších příspěvovatelů uchylovat k trapným osobně útočným příspěvkům. Hodně to vypovídá hlavně o tobě. Přepdokládám, že sám patříš k oné skupině lidí co na fórech argumentují "mám PC a PS3...", co na PC kradou hry a pak nadávají na piráství, k tomu není co víc dodat.
            • Sorry Jumíku, ale evidentně nemáš páru co jsem se ti tu snažil sdělit, fakt že na PC je pirátství podstatně jednodušší než na konzole je známý fakt a ten chápe snad i muj křeček, pokud se budeš tedy bránit tím že i přes to jsou zloději konzolisti (kteří i tak hrajou na PC) tak zkrátka už absolutně nevíš co říkáš. Neznám nikoho, kdo má konzoli PS3 a upirátil na to cokoli, pánč 99% to neumí, nebo na to nemá techniku. Už se s tebou naprosto odmítám bavit nebo diskutovat, jelikož nedokážeš překročit určité hranice naprosto primitivního chápání věci a jsi sevřený ve svojí představivosti. Troška otevřenosti a uznání k ostatním, co ti předloží vyargumentované podklady - tedy né názory, ale fakta by ti rozhodně neuškodila, možná i určitý rozhled mezi ekonomikou a statistikou taktéž. To že na konzole je statisticky o mnoho procent menší pirátství je prostě známý fakt a na PC se upirátily už miliony, miliardy možná i větší hodnoty, pokud toto nevíš opravdu skus jít jednou aspon do školy nebo do hospody. Abych se tedy neoháněl jen slovy, zde je graf, který ukazuje o kolik se na konzole pirátí méně v dolarrech než na PC http://software.intel.com/sites/default/files/m/f/4/0/2011_Stats.jpg - je to sice pouze statistika jen z Bit torrentu, ale doufám že to ten tvuj natvrdlý mozek aspon trošku nakřápne.
            • Ne, stále opravdu nechápu co máš proti výroku, že na konzolích nemáte mody do Dark Souls. Ale spíš to pramení z tvýho nepochopení toho co píšu. Jinak ze zkušenosti vím, že zapřísáhlí konzolisti mají PC právě proto aby kradli hry, takže právě ti pokrytci co se tu na diskuzích ohrazují vůči PC kvůli pirátsví jsou ti největší zloději. Prakticky všechny konzolisty co znám a hrají i na PC tak je to z toho důvodu. Naopak znám hodně lidí co ani neví jak konzole vypadá a mají všechno co na PC hrají poctivě koupený.
            • Hanzales@tiscali.cz: Ano souhlasím s tebou snad se vším *4* Tim pirátsvím jsem jinak nechtěl zase říct, že by si hry na PC všichni stahovali, ale to, že PC má největší náchylnost k pirátsví obecně, ty třeba nestahuješ ale miliony lidí na PC ano, kdežto konzole jsou odolnější a tím vydělají o mnoho peněz na uživení firem *4*
            • Hanzales
              Ondra: nevysvětlíš :) Každá platforma má něco, co ta druhá nemá a většinou v tom docela i vyniká. A hold jsme každý jiný. Někdo preferuje to a někdo zase tohle. A někdo něco úplně jiného, představte si :D Proto existuje skupina lidí, kteří mají zásadově jen konzoli, nebo jen PC. Jen nějak nechápu to nepochopení mezi těmito skupinami zapřísáhlých odpůrců něčeho jiného, odlišného. Se to bude furt hašteřit jako sýkorky od amigy až po PS8 a Xbox2100. Místo aby kopli do pedálů, aby si mohli pořídit i to, co jim chybí ke štěstí, umí akorát prskat, provokovat atp. Si tak někdy říkám, ta konzolová část (myslím jen ty křiklouny) asi s PC failed a ta PC část (myslím jen ty křiklouny) je zase moc hrdá na to, aby se snížila k něčemu tak jednoduchému, co má dvě páčky, 12 tlačítek a díru na nosič dat :) No, myslím, že se obě zapřísáhlé skupiny mnohdy o dost ochuzují. Stejně tak i jako jiné, úzce zaměřené oddíly, smrtelně odmítající všechno ostatní, než to jejich jedno. A pokud ne, tak nechápu ten hate pak *16* ...6 feet underground....
              Edit: Ještě bych dodal, že je nás i docela početná kopa, co si hry na PC kupujeme ;o) Také podporujeme nekomerční sféru herního odvětví a spousta pc maníků se podílí na obrovském množství obsahu pro ostatní zdarma. Pirátí se všude, na PC víc, ale kvalitní tituly se vždycky udrží a mnohdy i úzce zaměřené na užší spektrum only PC hráčů. Tak jako zarytí PCčkáři nemají potuchy o spoustě konzolových titulů a i třeba spoustě indie hříček na xbox live a psstore, tak zase ti zarytí konzolisté nemají potuchy o tom, co všechno na pc.... to nemá cenu pepo, vypni to a jdem spát :D
            • Edit: sry ten smajl na koci tam nemá být
            • nic ve zlém ale,špatně jsi to pochopil :) konzole nemají módy, mě vadilo to oslovení "na konzolích nemáte"... jasně to je možný, ale zas PC má doma každej, takže fakt, že to nemá na konzoli rozhodně neznamená že nemá PC... a to co neni na Pc je na konzoli, nic proti tomu nemám samozřejmě :) Vadí mi spíše názory lidí co haní konzole bez jakékoli příčiny, přitom konzole fungují jako stabilizační prvek herní ekonomiky, PC hrácči tolik pirátí hry, že kdyby tu konzole nebyly tak by hodně firem snad vyjma blizzardu nemilosrdně zkrachovala a všichni bychom hráli akorát tak Mária. Kdežto konzole drží firmy na živu a rozšiřují spektrum hraní jiným směrem, ovšem i to je výhoda velice subjektivní, je jasné že wowkař asi o konzoli zájem mít nebude když nehraje nic jiného, ale to je každého věc a dle mého se tu do názoru i majetků jiných lidí až příliš kafrá, ale na to si asi budu muset zvyknout. *8*
            • Co máš proti názoru, že konzolová verze nemá mody, tomu opravdu nerozumím. Ohrazuji se vůči tomu, že by to měla být nevýhoda pc verze, ona je to naopak obrovská výhoda.
            • *like* :D po dlhej dobe normálny koment... :)
        • coto znamena nepovedeny port? to se rikalo i o GTA4 kazdej na to nadaval jak je to zmrseny port a to jen proto ze kdyz dal vsechno na full tak se mu to cukalo, co na tom ze uz na stredni detaili tam bylo ve hre vice detailu, vetsi dohlednost a hustota provozu o kterem se konzolim ani nezdalo a cele to jelo 60fps coz je 3x vic jak na konzoli a lidi stejne frfrali jak je to nepovodeny port *1* to mody od komunity asi na PSku zadne nebudou co? *3*
    • Mám PC i PS3 jako herní platformy a u mě za první tři měsíce tohoto roku herní čas PC 100% a PS3 0%, prostě není nejmenší důvod ten hučící krám zapínat a dlouho nebude dokud nevýjde Beyond.
    • *10* EDIT: čas pri PC 90% pri PS3 10% ale pri hrách je to asi 25% vs 75%...

      je škoda že hlavne vela športových a bojových hier na PC chýba, u mňa je toto najväčší problém... na PC Fifa 13 rozhodne neni to, čo Fifa PS3, bojovky ako box, MMA a podobne na PC chýbajú úplne alebo sú katastrofálne a to je velká škoda...
      Grafika => PC / Zábava z hrania => PS3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit