Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na vykonu nezalezi. Zalezi na dobrych hrach. A v tomto smeru ma co nabidnout i aktualni konzole - The Last of Us, Beyond: Two Souls, God of War a rada dalsich. Me uz rok drzi Dragons Dogma, naprosta pecka. Aby se hrac dobre bavil nepotrebuj ani nextgen konzoli, natoz highend pc. VŁastne mi minuly rok nejvic zabavy poskytla PS Vita, ktera je vykonove jeste slabsi, nez soucasne konzole. A o tom to je.
  • physX,tiene,detail :P pc=winner
  • dost vyrazne to seka pri znizenych detailoch :) ake prekvapenie. necakajte vykonnu masinu, cakajte konzolu
  • sakra je mi z toho zle jak to tu ctu... mam pc i xbox a ani jedno neni lepsi nez druhe.. kazde ma svoje vyhody i nevyhody...
  • at roseka!me staci zatim ps3 a the last of us.u konzoli se meri vykon jinak!a to mnozstvim kvalitnich her!tam ps3 roseka dnesni hi end pc jako prd!
    • walltar
      S tím bych si dovolil nesouhlasit ... pokud teda nebereš jako kvalitní hry jen AAA. U mě co se kvalitních her týče jasně vítězí PC. Ono i PC má mnohem víc exkluzivních her, ale prostě člověk musí prohlédnout za AAA scénu a podívat se na celé spektrum her. Potom začne PC o dost vítězit nad konzolema. Konzole bych řekl zase vítězí počty prodanýc her (i když nevím jestli někdo udělal komplexní statistiku) a počty hráčů (tady je to zase celkem dost těžké kvůli tomu co se všechno na PC hraje a na jakých strojích)
      • Konzole vedou predevsim na poli mainstreamovy vysokorozpoctovych titulu. Jako celek jsou ekonomicky nejvyznamnejsi v hernim prumyslu. Zajimavy je boj o indie scenu, zde se o vyvojare pere pc s mobily a tablety a zda se, ze tu pomyslnou spicku se snazi uspesne oslovit Sony s Vitou. Nextgen konzole asi zkusi dobyt trh mmo, prozatim kralovstvi pc platformy. Zatimco pc platforma je presycena, konzole by mohly nabidnout miliony dychticich hracu. Domenou pc zustanou asi jen rts. Jinak vhled pro pc vypada docela nepriznive. Zvlaste steam box muze prinest vyrazne zmeny a optimalizaci pc her na televizory a gamepady. Uvidime jaky bude mit Valve tah na branku a schopnost tuhle svou vizi prosadit.
        • walltar
          Jo steamboxu se celkem bojím .. doufám, že to se nikdy valve nepodaří. Další uzavřenou platformu tu imho nepotřebujem. Televize a gamepady do PC světa nepatří. Takže steambox stejně bude mířit na konzolové hráče. Proč by si ho kupoval člověk co používá klávesnici myš a monitor?

          O tom výhledu pro PC nevím ... mě příde, že tam už to nepříznivě vypadá od dob PS1. Stejně jak o EvE online se říká už asi 10let už umírá.

          Podle mě dneska už moc hráčů mezi konzolema a PC nemigruje ... ti co jim něco na konzoli nevadí ji už mají a ti co jim konzole vadí tak si ji nějak moc pořizovat nechcou.

          Ale uvidíme co přinese ten boj o inde scénu ... přece jenom tablety a mobily nejsou plnohodnotné herní zařízení.
          • Naklady na vyvoj her nadale porostou, takze poroste tlak i na multiplatformy. V tomhle smeru velmi pomuze sjednoceni architektury procesoru na instrukcni sadu x86. Nejvetsi problem tak bude delat prave rozdilne ovladani, coz pívede k tlaku na sjednoceni i v tomto smeru. A zde ma gamepad vyhodujako univerzalni herni ovladac. Bezne se pouziva na konzolich, neznamy neni ani na pc a steam box ho bude podporovat, stejne jako hricky typu ouya nebo shield, je to prirozene ovladani pro Vitu, v podstate se emuluje u akcnich her na tabletech a je tu snaha prinest gamepad jako ovladac pro hryna tabletech. Pokud se objevisluzby typu gaikai at v set top boxech nebo primo v tv, budou rovnez stavet na gamepadu. Takze imho se z gamepadu casem stane mainstreamovy ovladac a skonci ovladaci schizma, kdy se multiplatformni hra snazi byt vhodna pro k+m i gamepad, cimz ani jedno neni neni vyuzivano naplno a efektivne.

            Imho hodne hracu ma moznost hrat na pc i konzoli a rozhoduje se, na cem ktery titul bude hrat.
      • TheGGG
        Ale simtě, jaké hry má PC a konzole ne?
        Dobré strategie ano to beru, ale nezávislých blbostí najdeš dost i na xbla a PSN, né že by je někdo vážně hrál. Zrovna před chvílí jsem si na hajzlu četl score a v něm recenzi na antichamber a pochopil jsem že tydle na koleni dělaný blbůstky jsou prostě k smíchu, všichni o nich mluví aby vypadali jak znalci, hrací dobu to má půl hodiny a skoro nikdo to nehraje.
    • Sarlatan
      Stále jako mateřská školka.....
  • Bez komentáře, jsi necitelný člověk...
    • bez komentare!playstation vsem vladne!
    • ...The GGG.
  • Paulcz
    stejně je to fuk, až Kim Čong Un vodpálí rakety tak jediný s čím si budeme moct hrát bude sčot :)
    • atomovych bomb uz bolo odpalenych na tisice aj ovela blizsie a este som nevidel nikoho coby potme svetielkoval
      a konzoly sa aj tak budu vyrabat v cine a nie v dakej korei
  • ps4 co to je vždyť to ještě nikdo neviděl jen ovladač
    • PS4 zacina být jako Columbova žena... povídá se o tom ví se že to někde existuje ale ještě to nikdy nikdo neviděl *1* *1*
    • no kym to nebude v kriklavo oranzovej kartonovej krabici tak mi to je celkom jedno a vzhladom na to ako vyzerali posledne modely pochybujem ze budem mat problem strcit to niekam do policky pod tv
  • Ty technologie vám trochu lezou na mozek lidi. Co takhle se jít v neděli provětrat ven?
    • TheGGG
      http://4.bp.blogspot.com/-7lpuFX3VVfI/T6Ll02LjtkI/AAAAAAAAFH4/wrCb8s7SWIk/s1600/achievement-unlocked-detail.jpg
    • Veskoslav
      Nevím, jak u Vás, ale tady v Ostravě je kalamita:)
      • Vezmeš zimní bundu, kulicha s bambulí a vyrazíš.

        Co já bych za to dal, kdybych tady měl půl metru sněhu a mohl se jít vyřádit :D
        • Veskoslav
          On je problém, že z toho, sněhu se nedají stavět sněhuláci a to nemluvím ani o sněžných pevnostech:(
          • Hned bych si šel postavit svůj Dunwall před barák kdyby to šlo! *9*
      • Paulcz
        a všude jinde je zima jako prase :)
  • To jsou ty konzole tak drahy pro ty PC hráče? Já mám PC i PS3 a to letitý brečení PC hráčů nechápu. Jedinej důvod může být to pirátství,jinej důvod nemít oboje neni.
    • Hlavni duvod je samozrejme absence piratstvi zejmena na PS3, kde je prece jen tech zajimavych her vic.
    • Jinej duvod je. Napr. to ze to nebude kupovat kvuli trem hram co me na PS3 zajimaj. Krome toho taky nemam rad ovladace na konzole a i Dark Souls jsem radsi hral na klavesnici a mysi.
    • Ještě tedy musím dodat,že sice ps3 hra stojí 1300,-(když je nová),ale kolik těch her člověk normální za rok odehraje?
      • Kdybych nehrál Lolko tak za ty 3 až 4 hodiny mám za 4 dny třeba Dishonored za 2 týdny Zaklínače 2... Za měsíc máš aspoň 2 hry, počítej ale i volno. prázdniny atd. Já kdybych nehrál to Lolko tak bych si místo 1 hry kupoval tak 5 za měsíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit