Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slabá grafika, slabý výkon, naprd ovládání.
  • ti vládnou tak v hlavě leda))
  • Přesně tak. I vývojáři vědí, že vyvíjet třeba 7 let na stejný HW je daleko lepší, jak ladit milion verzí hry jen proto, že každý si může koupit, co chce. Vývojáři mají jasno a zisky z konzolí mluví také jasně.
  • Ve hrach ti zalezi jenom na grafice? To je to nejmene dulezite. V tom jedinem muze konzole brzdit vyvoj :) Jinak jenom kecas :)
  • Kam to posunulo vývoj? Konzole už při vydání nebyly nijak našláplé, ale to je tím, že se na nich HRAJE a to je to podstatné. Proč by současná generace byla stará? Je v pohodě a ještě dlouho bude.
  • Pozde :D
  • To je tzv. příspěvek nulové hodnoty.
  • PS Spoiler alert
  • Opravdu inteligentni prispevek.

    Konzole vladnou, smirte se s tim :)
  • Pravdu sice máš ale nadruhou stranu, když vyšla stávající generace konzolí, tak vývoj to posunulo o několik let dopředu. problém je v tom, že současná generace už je "zastaralá" a musí se počkat minimálně 3-5let než to zase skokově půjde nahoru. *7*
  • Já už to hrál, ze začátku autoři nastíní pomocí gameplay videjí z prvního dílu předchozí děj. Co proč, kdo a jak. Když jsem to spustil tak se mi na první pohled zdálo, že pořád hraju jedničku. Ale novinky se objevují až postupně... rozbíjení skříní kvůli nábojům, jiná animace nabíjení kulometu, jako sekundárka granátomet u kulometu. Potom co zabiješ pár potvor a nádherné zpracované prácičce se nějakou Perpetum mobile mašinou ve stavu beztíže ( jo už se mi to začalo zdát nový a hra :D ) si koupíš za 0 kreditů novej oblek. Potom už se objevíš v lokací známé z trailerů - kostel - děti - tripod - vrtulník. Vrtulníkem demo končí *2*
  • Aha.
  • co to meleš ty pičo,nebejt pc tak tak seš uplná ultrapiča co líže hovna za barákem doted ještě ))
  • no to si robis picu...
  • Na to si přišel jak?
  • Nebýt konzolí, tak žádná hra ani nevyšla. PC hráči jsou zlo, protože jim jde o nesmysly a ne o hraní.
  • Ty konzole jenom brzdí vývoj her.Je to zlo! *10*
  • Uz to někdo Hrál na tom xku ?
    Já mám ps3 takže az zítra :/
  • nebýt konzolí, tak hra vypadá 5x líp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit