Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    ako sa tá hra bude vlastne hrať? ja stále nemám predstavu pretoze samé novinky sú len o nových lodiach a podobne ...bude to roguelike? niečo na spôsob EVE Online? Wing Commander? Mass Effect?
    • walltar
      Squadron - 42 ... Wing Commander. Si v armádě, hraješ singleplayer s příběhem z mise do mise. Taky jde s kamarádama hrát co-op .. budou ti dělat wingmany.

      Star Citizen ... Privateer. Můžeš si prakticky dělal co se ti zachce ve velkém persistentním vesmíru. Ve kterém budou ostatní hráči s tebou.

      Základem je u obou vesmírný simulátor, na který se nabalují další systémy.
      FPS Souboj ... obsazování lodí a boj na planetách.
      Multiplayer lodě ... víc lidí fungujících na jedné lodi (jeden je kapitán, druhý řídí zbraně, další energii ...)

      Tady na videu je první pre-alpha dogfighting demo.
      http://www.youtube.com/watch?v=8q2JBr8k5KI
      • maros.goc
        Aha cize star citizen bude nieco ako mmo... Budu tam nieco ako questy? Ak ta zabiju alebo ti znicia lod tak to bude uz navzdy?
        • walltar
          Něco jako questy tam budou, budou propojené s ekonomikou. Třeba továrna potřebuje materiál tak vypíše úkol na dovezení 10tun ocele. Jak je materiálu dost, tak ho zruší. Nebo Lodě, které do továrny vozí materiál ničí piráti, tak bountyhunterská organizace vypíše úkol na chycení, nebo zničení pirátů. Atd ... Podívej se na tenhle článek: http://www.star-citizen.cz/ekonomika-star-citizenu/ je to tam celkem popsané.

          A potom budou těžší nepřátelé, které nepůjde jen tak lehce porazit. To se zase zmiňuje tady: http://www.star-citizen.cz/zivot-a-smrt-ve-star-citizenu/

          K těm lodím ... o loď nepřijdeš, pokud ji máš pojištěnou. To ti pojišťovna dá novou loď, ale se základním vybavením. Potom si budeš moct pojistit i to vybavení a náklad, ale to podle toho do jak nebezpečného systému letíš může stát celkem hodně a v těch nejnebezpečnějších systémech to nejde vůbec. A vybavení může stát hodně podobně jako celá loď.
    • Jason_dinAlt
      Jako WingCommander. Tedy pohled z kokpitu (možná i externí pohled) a newtonovská fyzika, ale počítač lodi bude s pohybem lodě hodně pomáhat.

      V MassEffectu se s loděma nelítalo. Jen si posoval iknku na placatý mapě co si pamatuju.
      • walltar
        Externí pohled bude, ale bude hodně omezený ... nebudeš mít HUD, přepínání mezi 1st person a 3rd person bude mít prodlevu. Takže bude na prohlížení lodě, ale bojovat v něm moc nepůjde.
  • Jinak generování toho obsahu je až na 41mil, ne na 40 jak se zdá autor v článku uvádí.
  • Jason_dinAlt
    Vy kdož to sledujete podrobně (walltar třeba) můžete mi/nám stručně říct co a jak mají v plánu vydávat? Kdy se očekává, že zkusíme jak lítají lodě, kdy by mohla být alfa či beta?
    • walltar
      Vydávat to mají v plánu po částech ...

      10. 4. 2014 (s největší pravděpodobností) bude akce před Paxem, ze které bude livestream, ve kterém odhalí Dogfighting module. Pro backery bude ke stažení krátce po tom odhalení. Tam už si budeš moct vyzkoušet jak se s loděma lítá. Zezačátku se zaměřují na jednomístné stíhače (Aurora, 300i, Avenger, Hornet, Cutass) a pozděj přibudou další lodě pro víc lidí.

      Potom budou další moduly Planestside, kde si budeš moct zkusit interakce na planetách, boarding, který se zaměří na FPS boj a možná nějaké další o kterých nám ještě neřekli.

      A Singleplayer Squadron 42 bude vycházet epizodicky pro backery ... na konci roku by mělo být prvních 10 misí. A potom by chtěli kařdý měsíc pustit dalších 10.

      No a nakonec budou alpha a beta verze celého MMO vesmíru (pravděpodobně taky na konci roku) a celá ha ma vyjít v roce 2015. Aby ses tady těch testů mohl účasnit potřebuješ balíček co má přístup do alphy a bety (je to napsané v my hangar na jejich stánce, když rozklikneš takový trojuhelník vedle balíčku, který máš)
      • 2013?
        • walltar
          Je teprve únor, ještě sem si nezvykl ... dík opraveno *1*
      • Jason_dinAlt
        Díky. Digital Scout - LTI / Original and Veteran Backers Reward - takže i alfa i beta.
        Nejvíc mě kromě alfy a bety zajímá ten Planetside modul. Tam už se asi bližší (alespoň kvartální) termíny neví, co? To bude tak Q4/14 nebo Q1/15 bych tak tipnul.
        • walltar
          Planetside modul měl být původně někdy stejně jak teď bude ten Dogfighting modul. Ale vzhledem k tomu, že na něm dělá jiné studio, než na tom DFM tak je těžko říct. Já bych řekl, že někdy v létě tento rok.
  • Jason_dinAlt
    Trošku nechápu proč si lidé kupují za reálné peníze do hry další (lepší) lodě. Z mého pohledu si tak trochu kazí hru. Jeden z hlavních zábavných prvků při hraní podobných her je, alespoň pro mne, právě možnost získávat lepší loď či výbavu. V minulosti se mi už u někaolika her stalo, že po získání toho (téměř) nejlepšího vybavení nebo dosažení maximální úrovně mne hra přestala ze dne na den bavit.
    Že by jim primárně šlo jen o finanční podporu hry?


    Mám úplně koupenou jen tu základní loď a teším se až si bud moct získat ty další.
    • Já proti tomu nicmoc nemám - ono jde o mp start budget, ne? Za mě je teda vše v pořádku...
    • walltar
      Tak mě šlo hlavně o Finanční podporu, když jsem si ty lodě kupoval. Ale dost lidí nemá na hraní tolik času, takže si koupí dobrou loď a nebudou muset ve hře měsíce trávit v lodích které nechcou hrát.

      Já třeba budu hrát se svýma nejlepšíma loděma pokud budu na nějaké org. akci. Jinak je budu pujčovat lidem v organizaci a normálně budu hrát od začátku s aurorou, nebo mustangem a pomalu si kupovat další.
  • Není to celé už tak trochu přehnané? Je ta hra (její stávající forma) aspoň zajímavá? I pro lidi, kteří neslintají při vyslovení "vesmírné lodě", "mezigalaktická imperia", "fotonový laser"? Přijde mi to jako neuvěřitelná částka, za něco, co ještě ani nevyšlo... *7*
    • walltar
      Není to tak neuvěřitelná částka ... AAA hry dneska stojí často přes 100M USD. A SC chce být AAA hra co do kvality obsahu.

      Ale pokud nemáš rád vesmírné lodě, tak nevím jestli tě zaujme vesmírný simulátor.
  • Keyz
    Hlavně aby to vyšlo, když tam pořád dává nové věci :)
    • walltar
      Tak on teď zakládá jen tým, který bude na PG pracovat ... na 100% to tam nebude při vydání, je to technologie do budoucna.
  • walltar
    Já už jsem pomalu začal překládat titulky k videům ze Star Citizena ...
    Zatím mám ten první overview s CZ titulkama http://www.youtube.com/watch?v=Khq_7tvyV9I a na kanálu jsou taky reklamy s titulkama (ale tam toho zas tak moc nen).

    Ale časem budu přidávat 10 for the Chairman a jeden z našich redaktorů pracuje na Wingman's Hangar epizodách. Těm jsem zatím na naší stránce dělal přepisy.
    • Jason_dinAlt
      Dobrá práce. Přidal jsem si YTkanál do odběrů. Díky.
  • Sandy Gardiner je dobrá MILF
    • Jason_dinAlt
      Na můj vkus trochu málo vyvinutá.
      • Jason_dinAlt
        Dostal jsem mínus od nějakého dolňáka očividně ;o)
        • Dal jsem ti plusy, vidím to stejně.
          • Konecne po dlouhe dobe vecna a zajimava debata. Kdyz jde o samice, tak se lidi ani nehadaji a jen si v poklidu vymenuji nazory:-)
            • Jason_dinAlt
              To máš pravdu, ale nesmí sem přijít někdo, kdo má radši vdolky než holky ;o)
              A nebo nějaká feministka. To by se to tu panečku pak rozohnilo ;p)
      • Ale kdyby ti dala cuchnout, tak bys neprotestoval, ze ne?:-)
        • Jason_dinAlt
          Hele asi fakt ne. Riskovat rozvod by mi za to fakt nestálo. Jakmile není vybavená alespoň jako Hitomi Tanaka, tak nezájem ;o)))
          • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit