Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  
  • Jason_dinAlt
    Trošku nechápu proč si lidé kupují za reálné peníze do hry další (lepší) lodě. Z mého pohledu si tak trochu kazí hru. Jeden z hlavních zábavných prvků při hraní podobných her je, alespoň pro mne, právě možnost získávat lepší loď či výbavu. V minulosti se mi už u někaolika her stalo, že po získání toho (téměř) nejlepšího vybavení nebo dosažení maximální úrovně mne hra přestala ze dne na den bavit.
    Že by jim primárně šlo jen o finanční podporu hry?


    Mám úplně koupenou jen tu základní loď a teším se až si bud moct získat ty další.
    • Já proti tomu nicmoc nemám - ono jde o mp start budget, ne? Za mě je teda vše v pořádku...
    • walltar
      Tak mě šlo hlavně o Finanční podporu, když jsem si ty lodě kupoval. Ale dost lidí nemá na hraní tolik času, takže si koupí dobrou loď a nebudou muset ve hře měsíce trávit v lodích které nechcou hrát.

      Já třeba budu hrát se svýma nejlepšíma loděma pokud budu na nějaké org. akci. Jinak je budu pujčovat lidem v organizaci a normálně budu hrát od začátku s aurorou, nebo mustangem a pomalu si kupovat další.
  • porad jsem na vazkach - koupit,nebo nekoupit? z toho co jsem videl/slysel/cetl to vypada jako vesmirnej simulator desetileti nepoznamenanej konzolovou demenci,takze jednozacne 10/10 zazitek,ale nic neni cernobily - bude to urcite takovy,jak to prezentujou? (a jeste jeden dotaz: bude hra po vydani drazsi nez ted v "predprodeji" ?)
    • walltar
      Bude to určitě takový jak to prezentujou? ... Na tohle ti nikdo neodpoví. Hodně se toho může změnit kvůli technologickým limitacím. Nebo proto, že něco co původně chtěli nemusí ve hře úplně dobře fungovat. Hra může být lepší, než původně říkali, nebo může být horší.

      Hra by měla po launchi stát cca 60$, takže teď ji máš levněj a u balíčku za 40$ más i přístup do alphy a do bety.
      • Technologické limitace bych neřešil. Cry Engine se neustále aktualizuje a s ním i hra, dokonce CryTek dělal nějaké úpravy speciálně pro Star Citizena. :D
      • a nahodou nevis,jak to bude s lodma ve hre? jak moc slozity to bude nahrat ingame penize,za ktery se bude dat koupit nejaka lepsi lod? kdyz vidim ceny tech lodi treba 150-250$,vypada to,ze na lod budu vydelavat pul zivota...
        • walltar
          Tak taková hodnota, ke které chce Chris mířit je Constellation za cca 60hodin čistého času. (Constellation je ta co stojí 225$)

          A ty pledge ceny přibližně vyjadřují cenu v herní měně, že freelancer bude stát polovinu toho co constellation.
  • walltar
    Já už jsem pomalu začal překládat titulky k videům ze Star Citizena ...
    Zatím mám ten první overview s CZ titulkama http://www.youtube.com/watch?v=Khq_7tvyV9I a na kanálu jsou taky reklamy s titulkama (ale tam toho zas tak moc nen).

    Ale časem budu přidávat 10 for the Chairman a jeden z našich redaktorů pracuje na Wingman's Hangar epizodách. Těm jsem zatím na naší stránce dělal přepisy.
    • Jason_dinAlt
      Dobrá práce. Přidal jsem si YTkanál do odběrů. Díky.
  • Sandy Gardiner je dobrá MILF
    • Jason_dinAlt
      Na můj vkus trochu málo vyvinutá.
      • Jason_dinAlt
        Dostal jsem mínus od nějakého dolňáka očividně ;o)
        • Dal jsem ti plusy, vidím to stejně.
          • Konecne po dlouhe dobe vecna a zajimava debata. Kdyz jde o samice, tak se lidi ani nehadaji a jen si v poklidu vymenuji nazory:-)
            • Jason_dinAlt
              To máš pravdu, ale nesmí sem přijít někdo, kdo má radši vdolky než holky ;o)
              A nebo nějaká feministka. To by se to tu panečku pak rozohnilo ;p)
      • Ale kdyby ti dala cuchnout, tak bys neprotestoval, ze ne?:-)
        • Jason_dinAlt
          Hele asi fakt ne. Riskovat rozvod by mi za to fakt nestálo. Jakmile není vybavená alespoň jako Hitomi Tanaka, tak nezájem ;o)))
          • *1* *1* *1*
  • "Sranda" by byla, kdyby to nakonec nevyslo. Byt to u nas, tak mam dost obavy z "tunelu"...
    • Jason_dinAlt
      A co Kingdom Come? To je "u nás". Tam se tunelu nebojíš?
      • Shaker
        Jenze zapominas na to, ze ve stredovekym simulatoru nema tunel co delat... leda, ze by v nem zil nejakej poustevnik :D
      • Ti prece nevybrali tak velkou castku, jako Star Citizen, nebo ano?
        Stat se muze cokoliv, alfa verzi Kingdom Come bych treba koupil, dopredu jim posilat nic nebudu.
        • Jason_dinAlt
          Tolik opravdu nevybrali.
  • Kdyz uz se primluvil za KC:D, mohli by v budoucnu udelat stredovekou variaci na film Kovbojove a Vetrelci. Jen tak bokem, jako easter egg, kdyz maj stejny engine:-)
  • Veskoslav
    Mě přijde, že někteří zdejší diskutéři si myslí, že 40 mega je nějaká veliká částka. Doporučuji si zjistit kolik stálo SW ToR, kolik stojí Zaklínač 3 či kolik stál BF4;)
    • Už několikrát bylo v prezentacích SC vysvtleno, že získané peníze díky absenci publisherů, tradičního marketingu atd, jsou ve SC schopni získat z 60 získaných dolarů 48 dolarů na vývoj, což u normálního vývoje her je trojnásonek. Takže SC má sice cca 40 milionů, ale dokáže za ně pořídit trojnásobek víc, než jiné hry. Pro zjednodušení tedy můžeme říct, že jejich 40 milionů má cenu 120 milionů v porovnání s vývojem tradičních AAA her.
      • *8* tak to cumim, pokud je to pravda tak palec nahoru.
        • walltar
          Tohle je tabulka z prezentace, kterou měl Chris o Star Citizenu.
          http://i.imgur.com/cbs3aHj.jpg
          • No prosim, mluvím o trojnásobku a on je to dokonce čtyřnásobek. Takže pokud budeme pořád v rovině zjednodušení… ze 40 milionů tradiční AAA hře zbyde na vývoj jen 20 %, což je 8 milionů. Star Citizen zbyde 80 %, což je 32 milionů. Současný rozpočet tedy odpovídá AAA hře, která spolkla skoro 160 milionů dolarů.

            A to se bavíme jen o penězích a ne kvalitě, která u mnoha AAA her dost pokulhává, protože pro mnohé zaměstnance se jedná o pouhou práci. Kdežto většina zaměstnanců kolem SC to bere (alespoň podle jejich slov) za srdeční záležitost a dávají tomu svou duši.

            SC prostě přišel a uspěl s modelem, jaký nemá zatím v historii herního průmysl obdobu a polde toho se k tomu také musí přistupovat a neporovnávat financování a vývoj tak jako u jiných her.
    • Jason_dinAlt
      V tuto chvíli je úplně jendo kolik stály ostatní hry. Důležíté je co všechno slíbili a za jaký peníze v této konkrétní hře.
      A na to, aby se tři čtyři lidi domluvili prachy zbalili už je nkdy nikdo neviděl, je imho 40 mega americkejch korun víc než dost ;p)
      • Veskoslav
        Pokud to bereš takto, tak se zblázníš ze života;) To samé můžeš říct o úsporách v bance atd. Spoléhat vždy na nejhorší scénář je na zbláznění.
        • Jason_dinAlt
          Já to neřeším. Já v tom balíku mám jen nějakejch 600,-Kč a to není žádný majlant.
          • Veskoslav
            To já tam mám sice 1500 (dalších 1000 v KC:D a 800 u W2), ale nějak to neřeším. Nekoupil jsem jiné hry, přispěl jsem na tohle. Uvidím, jak to dopadne. Wastenland 2 už brzo uvidím, jak dopadl, ale podle toho, co jsem zatím viděl, tak budu spokojený:)
  • Jason_dinAlt
    A snad poslední otázka. My co neprefrujeme PvP a soboje vesmírných lodí vůbec. Myslíš walltare, že i my budeme mít o zábavu postaráno? Průzkum, obchod, výroba (crafting), popřípadě nějaká forma "těžení". Bude?
    • walltar
      Na 100% ano ... většinu vesmíru ovládají NPC mocnosti a ty mají zákony. I když čím jsi dál od středu tím je hra víc PvP, tak pro lidi co rádi PVE bude místa víc než dost.
    • Veskoslav
      No co jsem četl a bavil se (včetně našeho "maniaka" Waltara) tak bude jak PvE, tak výzkum, obchod a jiné srandy. Prostě buď budeš osamocený lovec, co bude prozkoumávat vesmír nebo prostě budeš s více lidma na servru:) A podle toho, co sami autoři prezentovali to bude jak pro "SP" zážitek, tak pro hraní s více lidma. Navíc, co jsem pochopil, tak převážně bude převažovat PvE nad PvP.
  • Mám 2 dotazy:
    1.Bude mít ta hra měsíční poplatky?
    2.Kolik stojí nejlevnější loď?
    • 1. Nejsou stejne jako GW 2
      2. https://robertsspaceindustries.com/store/316-aurora-mr (myslim)
      • Díky za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit